Sháním plyšovou hračku - mazlika. Pomůžete hledat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23033
9.7.11 23:07

a ta hadrova paennka:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
9.7.11 23:09

a takova mala sbirka kterou vecne vrha z postylky, ted uz se obecenstvo rozrostlo:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
9.7.11 23:11
janinkaz píše:
Monjie potkani fuj :lol:Ivko, v Ikee jsme cca co 3 týdny. Ale už jsem objednala toho druhého méďu. Díky ale za tip :wink:

Tak to závidím, já Ikeu miluju, bych tam nakupovala pořád, ale jezdíme tam tak jen 4 do roka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.7.11 23:11

Krásný fotky :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
9.7.11 23:15
Monjie píše:
a ta hadrova paennka:)

Panenka je nádherná, ta se mi moc líbí! :oops: Od kud je?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
9.7.11 23:16

Dekuji:), nevim dostala jsem ji od mamky zeptam se kde ji sehnala:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
9.7.11 23:17
janinkaz píše:
Krásný fotky :-D

Jani oni kdyby meli kazdej jednu krysu:D tak se nehadaj treba:D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.7.11 23:25
Monjie píše:
janinkaz píše:
Krásný fotky :-D
Jani oni kdyby meli kazdej jednu krysu:D tak se nehadaj treba:D

Proto už jim taky nic shánět nebudu, každej bude mít toho méďu a hotovo :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.7.11 23:28
IvkaH píše:
Monjie píše:
a ta hadrova paennka:)
Panenka je nádherná, ta se mi moc líbí! :oops: Od kud je?

http://www.fajnshop.cz/…ka-30cm.html Jen není růžová, ale oni celkově je tady nemaj skladem :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.7.11 23:30
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
9.7.11 23:39

Musím taky vybrat nějakou panenku pro druhou holčičku, má se narodit v září, říká se, že když příjde starší sourozenec za mimčem do porodnice, tak mu má donést nějaký dárek na přivítanou. Tak se taky už budu muset po něčem ohlídnout.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
9.7.11 23:42
janinkaz píše:
Skladem http://www.netshop007.cz/…anenka-30cm/

Děkuji ta panenka zelená vypadá dobře, Meliska má podobnou, ale tmavě modrou, dostala ji od známých, kteří ji mají květinářství a suvenýry asi ji měli zrovna taky v nabídce, když jí to donesli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
9.7.11 23:44

Jani a co Frantiska a Fanynku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
9.7.11 23:46
Monjie píše:
Jani a co Frantiska a Fanynku?

Ti budou asi moc drazí, přece jen je to tv hit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.7.11 23:55

Tak já už na výběr nemám, jeden méďa je doma, druhý objednaný. A František s Fanynnkou bude drahý. :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin