Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
a takova mala sbirka kterou vecne vrha z postylky, ted uz se obecenstvo rozrostlo:D
janinkaz píše:
Monjie potkani fujIvko, v Ikee jsme cca co 3 týdny. Ale už jsem objednala toho druhého méďu. Díky ale za tip
Tak to závidím, já Ikeu miluju, bych tam nakupovala pořád, ale jezdíme tam tak jen 4 do roka.
Monjie píše:
a ta hadrova paennka:)
Panenka je nádherná, ta se mi moc líbí!
Od kud je?
Dekuji:), nevim dostala jsem ji od mamky zeptam se kde ji sehnala:)
janinkaz píše:
Krásný fotky
Jani oni kdyby meli kazdej jednu krysu:D tak se nehadaj treba:D
Monjie píše:janinkaz píše:Jani oni kdyby meli kazdej jednu krysu:D tak se nehadaj treba:D
Krásný fotky
Proto už jim taky nic shánět nebudu, každej bude mít toho méďu a hotovo ![]()
IvkaH píše:Monjie píše:Panenka je nádherná, ta se mi moc líbí!
a ta hadrova paennka:)Od kud je?
http://www.fajnshop.cz/…ka-30cm.html Jen není růžová, ale oni celkově je tady nemaj skladem ![]()
Musím taky vybrat nějakou panenku pro druhou holčičku, má se narodit v září, říká se, že když příjde starší sourozenec za mimčem do porodnice, tak mu má donést nějaký dárek na přivítanou. Tak se taky už budu muset po něčem ohlídnout.
janinkaz píše:
Skladem http://www.netshop007.cz/…anenka-30cm/
Děkuji ta panenka zelená vypadá dobře, Meliska má podobnou, ale tmavě modrou, dostala ji od známých, kteří ji mají květinářství a suvenýry asi ji měli zrovna taky v nabídce, když jí to donesli.
Monjie píše:
Jani a co Frantiska a Fanynku?
Ti budou asi moc drazí, přece jen je to tv hit.
Tak já už na výběr nemám, jeden méďa je doma, druhý objednaný. A František s Fanynnkou bude drahý. ![]()