Sháním plyšovou hračku - mazlika. Pomůžete hledat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3866
10.7.11 00:50

MONJIE to nemaaaaz :-) to je suuuper :-) no pritel ma taky ale zatim jsme ho anci nepujcili mame obavu aby i jemu neonunala ocasek :-D bo tem plysovym je zuzla ..pockej najdu fotku a pridam :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
10.7.11 00:52
Monjie píše:
a jeden zivej:D :oops: :lol: to zas radsi smazu abych vas nepohorsila:D

Ježišimarja co to je? :mrgreen: :poblion: To by byla moje smrt. Tohle mít doma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3866
10.7.11 00:54
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 00:56
IvkaH píše:
Monjie píše:
a jeden zivej:D :oops: :lol: to zas radsi smazu abych vas nepohorsila:D
Ježišimarja co to je? :mrgreen: :poblion: To by byla moje smrt. Tohle mít doma.

uz nemam, vsichni jsou po smrti:( nj to byly vystavni s PP tahle zrovna vyhrala par vystav :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3866
10.7.11 00:58
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3866
10.7.11 00:59

:zed: ziiis to sem tu nechtela dat to je andula s rizkem ..pardon

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
10.7.11 01:00
Monjie píše:
a jeden zivej:D :oops: :lol: to zas radsi smazu abych vas nepohorsila:D

Myslím, že nikoho nepohoršíš. Jsem zastáncem toho, aby měly děti zvířata. Když se druhý den po porodnici přišla podívat dětská na Melisku, bydleli jsme ještě u našich, tak říkala, aby jejich pudlice Nikolka a Deniska malou olízaly a očichaly, aby si na sebe zvykly. V 16 měs. jsme jí koupili mimi jirkšíra, jako hračku živou, teď škemrám, aby se jí koupilo morče, ale taťka nechce a hlavně já bych se ho asi bála :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 01:00
kalimerko píše: :mrgreen:

to rikam z nutriloonu rovnou na rizek! :pankac: :potlesk:

pak dejte vedet jak se libil film

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3866
10.7.11 01:01

:pankac: to sem tu chtela dat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
10.7.11 01:02
Monjie píše:
IvkaH píše:
Monjie píše:
a jeden zivej:D :oops: :lol: to zas radsi smazu abych vas nepohorsila:D

Jak to, oni jsou tak náchylní? Nebo ses jich zbavila dobrovolně? Asi těžko.

Ježišimarja co to je? :mrgreen: :poblion: To by byla moje smrt. Tohle mít doma.
uz nemam, vsichni jsou po smrti:( nj to byly vystavni s PP tahle zrovna vyhrala par vystav :cry:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 01:03

Dobrovolne ne, sesly vekem…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3866
10.7.11 01:05

sakrys to taky ne se picnu moment a omlouvam se … ted by to melo byt uz konecne dobre :zed: :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3866
10.7.11 01:11
Monjie píše:
kalimerko píše: :mrgreen:

to rikam z nutriloonu rovnou na rizek! :pankac: :potlesk:

pak dejte vedet jak se libil film

no furt mlaskala a klapala pusou tak jsem ji trosku dala ..ho ozuzlavala mysakama :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 02:04

no vsak jo:D at si da:D to nase taky dostala u prababicky rizek:D aha uz ho ma sezranej :roll: :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
10.7.11 02:06
IvkaH píše:
Monjie píše:
a jeden zivej:D :oops: :lol: to zas radsi smazu abych vas nepohorsila:D
Myslím, že nikoho nepohoršíš. Jsem zastáncem toho, aby měly děti zvířata. Když se druhý den po porodnici přišla podívat dětská na Melisku, bydleli jsme ještě u našich, tak říkala, aby jejich pudlice Nikolka a Deniska malou olízaly a očichaly, aby si na sebe zvykly. V 16 měs. jsme jí koupili mimi jirkšíra, jako hračku živou, teď škemrám, aby se jí koupilo morče, ale taťka nechce a hlavně já bych se ho asi bála :oops:

Na morce je celkem brzo, spis kralicka:) to myslim z eby onufnala lip:) morce tak az pro skolkovy deti:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin