Silikonový hrudník :-)

1666
15.6.07 10:04

Silikonový hrudník :-)

Ahoj všichni, už je tu spousta témat a diskuzí na téma „Prsa před a po těhotenství a kojení“ takže se nebudu opakovat :wink:
Zajímá mě konkrétní „vylepšení“ a to silikonové implantáty. Jsem do budoucna rozhodnutá tento zákrok podstoupit (teda kvůli tvaru, nechci žádné megabalóny :lol: ), protože se mi FAAAKT nelíbí to, co mám na hrudi teď :lol:
Prosím všechny, které tím prošly nebo už shání info a chystají se na tento zákrok, aby sem písly svůj názor.
Díky předem všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

116
15.6.07 13:11

Ahoj také nejsem spokojená s tím co skrývám pod tričkem..Přestala jsem kojit po dvou letech a dě a hrůza.Do budoucna (po druhém dítěti) bych ráda podstoupila plastiku prsou,ale ne silikony.Spíš bych potřebovala vylepšit tvar než objemově zvětšit prsa.Ale stejně si myslím,že osobní konzultace s chirurgem je lepší než radit co mám v plánu já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
15.6.07 15:20

ahoj, tiez cakam na info :wink: sice to bude aktualne az v casovom horizonte x-rokov, lebo chceme este dalsie 2 deturence, ale uz po prvom mi na hrudi ostalo vykojene NIC :oops: angie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
15.6.07 21:43

Stejná diskuse tu byla relativně nedávno…

http://emimino.cz/modules.php?…

Obě přesunu do krásnění a později je sloučím, ju?

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14000
16.6.07 10:00

Noggie - ty ode mě na tom srazu dostaneš přes ústa :evil: . A co takhle denně stokrát na pět sekund tlačit před hrudníkem dlaně k sobě a v nejhorším podstoupit operaci, když hmoty je dost a chceš jenom lepší tvar?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
17.6.07 08:36

Lentil, mě je celkem fuk, jestli pak do mě napumpujou vzduch, silikon nebo teplou vodu s jarem… :lol: já chci zas vypadat jak člověk :lol: :lol: :lol:
Mmch kámoška začíná dělat kulturistiku, posiluje jak blázen všechny možné i nemožné partie těla a z prsou je vyloženě zklamaná, protože ten sval, který drží poprsí jakože směrem vzhůru se totiž formuje došikma :? takže spokojená rozhodně není (však tež profesionální kulturistky mají většinou silikony, že… :lol: :lol: :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14000
20.6.07 20:16

Noggie - já o tom mám asi jiné představy, ale určitě bych do toho nešla. Nechat si uříznout špek z panděra, nebo vycucnout zásoby na zadku, no dobře no :? … ale nacpat si do těla něco, co tam stejně asi těžko bude nafurt :roll: … jak se to potom řeší? To se ty implantáty za dvacet let vymění? Nebo se vyndají (to pak asi těžko budeš spokojená, když prsa budou ještě vytahanější)?Jako fakt ne. Pokud to vysloveně nedělá paseku v intimním životě (teď myslím hlavně partnera) a navenek to spraví podprsenka, tak bych to moc neřešila.
Já se sebou taky nejsem vůbec spokojená. Ale prostě toto mi bylo dáno a těm s dokonalou postavou zas třeba nebyly dány jiné věci :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama