Reklama

Silná bolest v krku plus osmičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 21.08.18 03:50
Silná bolest v krku plus osmičky

Ahoj, dva dny zpet me chytla osmička, ostatně jako pokaždé jednou za tri mesice. Ale ted nevim, jestli je to tou osmickou, nebo sem nekde neco chytla, kazdopadne me boli v krku, ale tak moc, ze nejsem schopna nic polknout a jeden velky knedlík, tam mam. V noci se budim, proste nevim, co s tim. Strepsils plus mi nezabiraj, ty uz jsem zkoušela. :( jinak mi neni vubec nic, žádná teplota, ani rýma, nic :nevim:

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 21.08.18 06:19

me takto bolel krk pravidelně, kdyz se posouvaly osmičky. doporucuju ale konzultaci s doktorem, nebo alespoň v lékárně- ideálně koupit neco na dezinfekci (tantum verde, 3% peroxid,atp) + neco na bolest (ibalgin fakt nepomůže, chce to neco silnějšího). ale nejdriv radši opravdu konzultovat s někým povolanym, ať nelecis treba anginu…

Nell2
Ukecaná baba ;) 1284 příspěvků 21.08.18 06:28

Taky mě bolivalo v krku když mi rostli. Naštěstí už jsou venku, byly hrozný zlo :?

Pety2
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 21.08.18 07:16

Toi budou bolet zvětšené uzliny kvůli té osmičce…Na to, žádné pastilky ani desinfekce prostě nepomůže, dokud se neuklidní/nevyřeší ta osmička.

blumen
Hvězda diskuse 41238 příspěvků 21.08.18 07:36

K zubari pro kontrolu. Osmicky mi rostly a rostou a bolest zadna. V krku sama nic nevidis? Abys vedela, zda je vubec co lecit.

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 21.08.18 09:06

Tak jsem sla k praktickému, rikam ji mou story a s osmickami to pry nema nic společného, klasicka anginu a vyfasovala jsem antibiotika :D pry je mozne, ze se tam chystala, ze udeří a osmicky ji pomohli se akorat rozjet :D

blumen
Hvězda diskuse 41238 příspěvků 21.08.18 11:50

@anlendy. Angina bez teploty, jo? To Ti asi moc nefunguje imunitni system 8o

anlendy.
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 21.08.18 13:42

@blumen nefunguje, resim to uz dlouho :? Ale teplotu nemam, cepy v krku, zarudlo, i uzliny nabehle, dr mi dala ospen

blumen
Hvězda diskuse 41238 příspěvků 21.08.18 13:57

@anlendy. Ja se prave divim, no. Lezela bych v horeckach. Tak brzke uzdraveni.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >