Skleničky od šťáviček a dětské výživy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7661
5.8.11 21:22

Co vím, tak do skleniček od dětské výživy se zavařovat nedá. I výrobci na to upozorňují - z hygienických důvodů jsou ty skleničky vyráběné tak, aby se nedaly znovu použít. Myslím, že se jedná o všechny s takovým tím „prolamovacím“ víčkem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.11 21:26
Bersaba píše:
Co vím, tak do skleniček od dětské výživy se zavařovat nedá. I výrobci na to upozorňují - z hygienických důvodů jsou ty skleničky vyráběné tak, aby se nedaly znovu použít. Myslím, že se jedná o všechny s takovým tím „prolamovacím“ víčkem.

Pff, hygienicky sa u nas doma do tych skleniciek zavara co pamatam .. pravda, nepamatam detske vyzivy, ale lekvare, pomazanky len tak hucalo. A nekysli ani neplesneli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
5.8.11 21:41
Bábi Zlopočasná píše:
Bersaba píše:
Co vím, tak do skleniček od dětské výživy se zavařovat nedá. I výrobci na to upozorňují - z hygienických důvodů jsou ty skleničky vyráběné tak, aby se nedaly znovu použít. Myslím, že se jedná o všechny s takovým tím „prolamovacím“ víčkem.
Pff, hygienicky sa u nas doma do tych skleniciek zavara co pamatam .. pravda, nepamatam detske vyzivy, ale lekvare, pomazanky len tak hucalo. A nekysli ani neplesneli.

Tak dřív asi ano, ale tyhle nové skleničky jsou jiné.
A na koho tady vlastně děláš pff, čarodějnice? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.11 22:09
Bersaba píše:
Bábi Zlopočasná píše:
Bersaba píše:
Co vím, tak do skleniček od dětské výživy se zavařovat nedá. I výrobci na to upozorňují - z hygienických důvodů jsou ty skleničky vyráběné tak, aby se nedaly znovu použít. Myslím, že se jedná o všechny s takovým tím „prolamovacím“ víčkem.
Pff, hygienicky sa u nas doma do tych skleniciek zavara co pamatam .. pravda, nepamatam detske vyzivy, ale lekvare, pomazanky len tak hucalo. A nekysli ani neplesneli.
Tak dřív asi ano, ale tyhle nové skleničky jsou jiné.
A na koho tady vlastně děláš pff, čarodějnice? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No na tych vyrobcov co sa tak strasne boja o hygienu. :-P Ja som pochopila ze zacali robit tie sklenicky ine aby sa nedali tak nehygienicky znovu pouzivat ako predtym.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
5.8.11 22:53
Bábi Zlopočasná píše:
Bersaba píše:
Bábi Zlopočasná píše:
Bersaba píše:
Co vím, tak do skleniček od dětské výživy se zavařovat nedá. I výrobci na to upozorňují - z hygienických důvodů jsou ty skleničky vyráběné tak, aby se nedaly znovu použít. Myslím, že se jedná o všechny s takovým tím „prolamovacím“ víčkem.
Pff, hygienicky sa u nas doma do tych skleniciek zavara co pamatam .. pravda, nepamatam detske vyzivy, ale lekvare, pomazanky len tak hucalo. A nekysli ani neplesneli.
Tak dřív asi ano, ale tyhle nové skleničky jsou jiné.
A na koho tady vlastně děláš pff, čarodějnice? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No na tych vyrobcov co sa tak strasne boja o hygienu. :-P Ja som pochopila ze zacali robit tie sklenicky ine aby sa nedali tak nehygienicky znovu pouzivat ako predtym.

Tož to jo. :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8384
5.8.11 23:01

hmm a ja sboram sklenicky od presnidavek a dzusiku Hipp a mysella jsem ze do toho budu zavarovat takze asi ne :nevim: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
668
9.8.11 17:28

Skleničky, kde koupit !!

Našla jsem v Kauflandu, že jsou v akci přesnídávky za 7,50 Kč. Jsou to ty staré šroubovací a cena fakt za hubičku i s obsahem. Teď jsou v akci, tuším do zítřka, ale nejsem si jistá, vím ale, že je tam mají, alespoň v Praze a hodně !!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8384
9.8.11 20:40

ja uz mam nakoupeno :-D dnes snedl svji prvni presnidavku a jsou moc dobry :-) a klasicky sklenicky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
668
9.8.11 20:49

Já mám taky nakoupeno a přijdou mi chuťově super, lepší než ty „značkové“.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí