Skříplý nerv - kojení

115
9.4.20 19:24

Skriply nerv - kojeni

Ahoj holky, mám skripnuty nerv - bolest ramene a žeber. Paralen nezabira, suché teplo taky ne. Koňská mast taky nic :( myslíte ze bych mohla ibalgin gel? Mám 16 denní holčičku a plné kojim. Dekuju za případně rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24388
9.4.20 19:40

Ja myslim, ze na tom ibalginu primo je psano, ze se pri kojeni nesmi a uz vubec bych ho nemazala na zebra, kdyz jsou blízko prsou :think: jinak neporadim, me pomohlo zatnout zuby a rozbybat to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
9.4.20 19:45
@Kriss Tina píše:
Ja myslim, ze na tom ibalginu primo je psano, ze se pri kojeni nesmi a uz vubec bych ho nemazala na zebra, kdyz jsou blízko prsou :think: jinak neporadim, me pomohlo zatnout zuby a rozbybat to.

Prave bych to chtěla jen na rameno a v letáku píšou ze lze po doporučení lékaře. Už to rozhybavam tři dny :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24388
9.4.20 19:46

Hele nevim no, ja se tomuhle vyhybala, nebrala jsem nic, na cem se primo nepsalo ze je to vhodne pro kojici :nevim: treba na bolava zada mi pomahaly tejpy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4415
9.4.20 19:49

Já měla skřípnutý krční nerv, psala jsem dr, ta odpověděla, že paralen mi moc nepomůže, že si mám dát ibalgin 3× denně před kojením. Malý měl asi 10 dní, kojení nevyzpytatelné. Tak jsem také zatla zuby a vydržela, netroufla jsem si ten ibalgin dát. Pomohl mi límec. Ale první dvě noci byly teda hrozné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
9.4.20 20:26

Take jsem mela podobny problem. Brecela jsem bolesti, v lekarne mi rekli, ze mast se dostava do mleka a miminku muze uskodit. Take mi dali akorat paralen. I ten jsem jedla jen kdyz jsem nemohla vydrzet. Jinak jsem nahrivala a pokud to slo, tak jen lezela, s miminkem hodne pomahal pritel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
9.4.20 21:41

@Kriss Tina
No jo jenže kde mi teď takhle rychle daji tejp a po domacku se bojím když nevím jak nalepit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24388
9.4.20 22:05

@Helene7 to nevím, rikam ze me to fungovalo, me to naucila lepit kolegyne fyzioterapeutka, takze si to nalepim klidne sama no :nevim: ono neni moc na výběr, bud trpět a cekat az to přejde, nebo si vzít něco, co se při kojení nemá no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
9.4.20 22:08

@Kriss Tina
Také mám fyzioterapeutku v práci kde jsem dělala ale v tehle situaci momentálně nepracuje, tak mě to nemá kdo ukázat :think: a myslím ze kdybych to zkusila sama nalepit (přítel) tak si muzu ještě uškodit když nebudeme vědět jak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat