Škytavka několikrát denně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 11:06
Skytavka nekolikrat denne

Ahoj zeny. Prosim Vas mam taky dotaz. V nedelu zacinam 28tt a moja mala v brusku ma uz pomaly mesiac stale v brusku skytavku. Najprv to bolo 3× denne…no teraz ma aj 5× denne a v noci dalsie 3 razy. Mozno to teraz pozorujem viac lebo je vacsia a vtedy som to tak necitila. Vsade si o tom citam ako blazon a lekari vravia, ze to je dobre, ze to je znak toho, ze babatko je zdrave a trenuje si dychanie pitim plodovej vody. No, docitala som aj ze to moze byt problem s pupocnikom a neviem to dostat z hlavy. Prietoky som mala dobre aj malinka sa pekne hybe, ale skytavka 8× denne za 24h…bojim sa. V noci kvoli tomu nespim lebo sa vzdy zobudin ako skyta, ale to mi nevadi, pre malinku vsetko na svete.
Mozno si to vsimam preto, ze som PN a len lezim a Vy zeny co mate deti a starate sa o domacnost si to nevsimate…prosim ukludnite ma…8× denne mi pride vela aj ked niektore zeny pisu, ze to tiez tak mali…dakujem a veselu velku noc :srdce:
Len ma nevystraste… :,(

Příspěvek upraven 30.03.18 v 11:16

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 30.03.18 11:13

@Tulipanik Moje děti taky škytali jak o závod, hlavně v noci :-). Jsou úplně zdravé :palec: je to normální.

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 11:16

@BaMaK dakujem pekne :srdce:

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 30.03.18 11:22

@Tulipanik Není zač, vyspi se…budeš to pro mimčo potřebovat ;)

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 11:23

@BaMaK nemuzu 8o budi ma skytavka 3× v noci :D

Tardulka
Závislačka 3588 příspěvků 30.03.18 11:41

Oba kluci taky škytali pořád :) Několikrát denně.

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 12:06

@Tardulka dekuji :srdce:

zudina
Ukecaná baba ;) 1981 příspěvků 30.03.18 12:12

Je to normalni

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 30.03.18 13:09

Malý taky škytal furt a je zdravý. Je to úplně normální. :hug: :kytka:

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 01.04.18 10:34

@Kalukap Omlouvám se, že jsem mimo téma…máš nádhernou profilovku, nevíš kde to je focené?

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 01.04.18 13:42

@BaMaK To je Rhodos ;)

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 01.04.18 18:22

@Kalukap Krása a kde přesně? v létě plánuju nějaké řecké ostrovy. Na Rhodosu jsem @Kalukap byla…ale na tuhle krásu jsem nenatrefila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama