Škytavka několikrát denně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 11:06
Skytavka nekolikrat denne

Ahoj zeny. Prosim Vas mam taky dotaz. V nedelu zacinam 28tt a moja mala v brusku ma uz pomaly mesiac stale v brusku skytavku. Najprv to bolo 3× denne…no teraz ma aj 5× denne a v noci dalsie 3 razy. Mozno to teraz pozorujem viac lebo je vacsia a vtedy som to tak necitila. Vsade si o tom citam ako blazon a lekari vravia, ze to je dobre, ze to je znak toho, ze babatko je zdrave a trenuje si dychanie pitim plodovej vody. No, docitala som aj ze to moze byt problem s pupocnikom a neviem to dostat z hlavy. Prietoky som mala dobre aj malinka sa pekne hybe, ale skytavka 8× denne za 24h…bojim sa. V noci kvoli tomu nespim lebo sa vzdy zobudin ako skyta, ale to mi nevadi, pre malinku vsetko na svete.
Mozno si to vsimam preto, ze som PN a len lezim a Vy zeny co mate deti a starate sa o domacnost si to nevsimate…prosim ukludnite ma…8× denne mi pride vela aj ked niektore zeny pisu, ze to tiez tak mali…dakujem a veselu velku noc :srdce:
Len ma nevystraste… :,(

Příspěvek upraven 30.03.18 v 11:16

Reakce:
BaMaK
Závislačka 2936 příspěvků 35 inzerátů 30.03.18 11:13

@Tulipanik Moje děti taky škytali jak o závod, hlavně v noci :-). Jsou úplně zdravé :palec: je to normální.

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 11:16

@BaMaK dakujem pekne :srdce:

BaMaK
Závislačka 2936 příspěvků 35 inzerátů 30.03.18 11:22

@Tulipanik Není zač, vyspi se…budeš to pro mimčo potřebovat ;)

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 11:23

@BaMaK nemuzu 8o budi ma skytavka 3× v noci :D

Tardulka
Závislačka 3624 příspěvků 30.03.18 11:41

Oba kluci taky škytali pořád :) Několikrát denně.

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 12:06

@Tardulka dekuji :srdce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 30.03.18 12:12

Je to normalni

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 30.03.18 13:09

Malý taky škytal furt a je zdravý. Je to úplně normální. :hug: :kytka:

BaMaK
Závislačka 2936 příspěvků 35 inzerátů 01.04.18 10:34

@Kalukap Omlouvám se, že jsem mimo téma…máš nádhernou profilovku, nevíš kde to je focené?

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 01.04.18 13:42

@BaMaK To je Rhodos ;)

BaMaK
Závislačka 2936 příspěvků 35 inzerátů 01.04.18 18:22

@Kalukap Krása a kde přesně? v létě plánuju nějaké řecké ostrovy. Na Rhodosu jsem @Kalukap byla…ale na tuhle krásu jsem nenatrefila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >