Reklama

Škytavka několikrát denně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 11:06
Skytavka nekolikrat denne

Ahoj zeny. Prosim Vas mam taky dotaz. V nedelu zacinam 28tt a moja mala v brusku ma uz pomaly mesiac stale v brusku skytavku. Najprv to bolo 3× denne…no teraz ma aj 5× denne a v noci dalsie 3 razy. Mozno to teraz pozorujem viac lebo je vacsia a vtedy som to tak necitila. Vsade si o tom citam ako blazon a lekari vravia, ze to je dobre, ze to je znak toho, ze babatko je zdrave a trenuje si dychanie pitim plodovej vody. No, docitala som aj ze to moze byt problem s pupocnikom a neviem to dostat z hlavy. Prietoky som mala dobre aj malinka sa pekne hybe, ale skytavka 8× denne za 24h…bojim sa. V noci kvoli tomu nespim lebo sa vzdy zobudin ako skyta, ale to mi nevadi, pre malinku vsetko na svete.
Mozno si to vsimam preto, ze som PN a len lezim a Vy zeny co mate deti a starate sa o domacnost si to nevsimate…prosim ukludnite ma…8× denne mi pride vela aj ked niektore zeny pisu, ze to tiez tak mali…dakujem a veselu velku noc :srdce:
Len ma nevystraste… :,(

Příspěvek upraven 30.03.18 v 11:16

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 45 inzerátů 30.03.18 11:13

@Tulipanik Moje děti taky škytali jak o závod, hlavně v noci :-). Jsou úplně zdravé :palec: je to normální.

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 11:16

@BaMaK dakujem pekne :srdce:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 45 inzerátů 30.03.18 11:22

@Tulipanik Není zač, vyspi se…budeš to pro mimčo potřebovat ;)

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 11:23

@BaMaK nemuzu 8o budi ma skytavka 3× v noci :D

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 30.03.18 11:41

Oba kluci taky škytali pořád :) Několikrát denně.

Tulipanik
Povídálka 43 příspěvků 30.03.18 12:06

@Tardulka dekuji :srdce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 30.03.18 12:12

Je to normalni

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 30.03.18 13:09

Malý taky škytal furt a je zdravý. Je to úplně normální. :hug: :kytka:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 45 inzerátů 01.04.18 10:34

@Kalukap Omlouvám se, že jsem mimo téma…máš nádhernou profilovku, nevíš kde to je focené?

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 01.04.18 13:42

@BaMaK To je Rhodos ;)

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 45 inzerátů 01.04.18 18:22

@Kalukap Krása a kde přesně? v létě plánuju nějaké řecké ostrovy. Na Rhodosu jsem @Kalukap byla…ale na tuhle krásu jsem nenatrefila.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >