Snažení o miminko jaro/léto 2014

Napsat příspěvek
Velikost písma:
277
30.9.13 18:37

@Andrejka88
Mně bude taky 25, jenže přítel/budoucí manžel (v létě 2014 se budeme brát) je stejně starý. Jsme spolu stejně dlouho jako vy. Je mi trochu líto „ho udělat otcem“ tak brzy :mrgreen: i když by taky už chtěl.
Chtěla bych si ještě dodělat Mgr. a vždy jsem si dělala srandu, že o mateřské. No ono to nakonec možná i tak přibližně vyjde (pokud se zadaří samozřejmě) :lol: tak ráda slyším, že se to dá.
Mně tedy ty biologický hodiny bijou už celkem dlouho, počítám cca takové 3 roky :zed: ale prostě vždy je nějaký důvod to odložit. V březnu se budeme stěhovat do nového bytu, v červnu svatba, tak jsem zvědavá, kvuli čemu to odložíme příště…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Andrejka88
30.9.13 19:32

@Pavlína36 tak to mate pekne poporadku jako my :-) je pravda, ze v 25ti si taky neumim manzela predstavit jako tatu, ale mam kamaradku s jeste starsim prckem o 5 mesicu a jejimu priteli je 26 a je skvely tata. My jsme vzdycky chteli deti brzo, protoze nasi nas meli brzy a ted si uzivaji zase te nove nalezene volnosti :-) litaji si po svete a uzivaji si zase sami dva. Navic mame skvely vztah, protoze neni mezi nami nijak velky vekovy rozdil :-)

  • Citovat
  • Upravit
Lindsay15
30.9.13 19:37

Holky koukám že se tu už píšou informace, které patří radši do skupiny uzavřené :think: Založím jí a hodím sem odkaz :hug:

  • Citovat
  • Upravit
Lindsay15
30.9.13 19:45
  • Citovat
  • Upravit
7899
30.9.13 19:46

Máme založenou skupinku, já jsem v ní teda taky chvilku tak se můžete přidat, určitě nově příchozí uvítáme :) Jmenuje se.. v roce 2014 otěhotníme..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Andrejka88
30.9.13 20:19

@Lindsay15 vsak jsem to rikala hned :-) huraa do skupiny :-)

  • Citovat
  • Upravit
Lindsay15
30.9.13 21:53
  • Citovat
  • Upravit
2
12.1.14 12:36

Ahojky holky:) taky to tak máme naplánováno:) zdravím vás:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
413
18.1.14 10:30

Ahojky, je tu nekdo kdo se bude snazit tak leto ci konec leta?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
18.1.14 19:13

@Lindsay15 Ahoj, pamatuješ si na mě? :D Setkali jsme se a psali si ve skupině „Termín porodu Březen/Duben 2013“ No a jelikož si chci dodělat školu, máme 2kluky a toužíme po holčičce, tak se chcem začít od března snažit o 3.mimi :-) Tak jestli se k vám můžu přidat do skupiny? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lindsay15
18.1.14 19:28

@Mishell Já už mám v hlavě díru :oops: :hug: To víš že můžeš ;)

  • Citovat
  • Upravit
2920
29.1.14 17:47

Ahojky holky, jsem úplný nováček :-) každopádně plánujeme s manželem první miminkou někdy na jaře, cca květen, ale uvidíme, jak se poštěstí a snad nebudeme čekat dlouho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová