Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj. Snad mě tady nikdo neukamenuje za dotaz, ale chci se zeptat, 19.5 jsem byla na gyndě na normální prohlídce, doktorka mě potěšila se zprávou že mám ovulaci a že vidí vajíčko které je připravené k oplodnění, ukazovala mi ho, říkala ať do toho teď dáme všechno a snažím se
tak jsme se tedy 19.5,20.5 a 21.5 snažily, vím že je to nejspíše blbost ale je možné pociťovat nějaké bolesti břicha jako při ms a bolest v pravém boku tak brzo? Souvisí to nějak s nidací nebo si spíše myslíte že to je ovulace, jak jste to měli třeba vy? Ja uz jedno dítě mam ale nebyla jsem na tom jak teď že bych sledovala každou blbost, dite si preju tak uz silim ze vseho
diky za odpoved a rady ![]()
Dost mozna ze na ultrazvuku videla, ze je tam dominantni folikul, aji jak velky a z toho poznala ze ovulace bude v nejbližších dnech. Tomu by odpovídala ta bolest - ze by to byla ovulace. Snazeni bylo
tak ted jen pockat na vysledek. ![]()
Na nidaci je to strasne moc brzo si myslim.
@Lany22 Rikala ze je ted ten nejlepsi cas na snaženi, takze ano jak píšeš, nejspíš ano snad to vyjde ![]()
@michaelka1005 píše: Více
Jo, to by všechno odpovídalo.
Tak přeji at vše vyjde jak si přeješ. ![]()
Ovulace nebo vsugerovaná bolest. Nidace to ještě nemohla být.
Ano, je to blbost. Otěhotnět samozřejmě můžeš, ale počítej s tím, že i při perfektně načasovanému styku není šance na otěhotnění vyšší než dvacet procent.