Snažilky červen 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 454 příspěvků 28.05.19 19:45
Snažilky červen 2019

Ahoj holky, 5.6.mě čeká laparoskopie, budou mi odebírat pravý vejcovod. Zůstal tam slepenec po zánětu a vypadá to na ložiska endometriozy, ale taky to tak být nemusí, každopádně mi ten vejcovod vezmou. Jsem s tím smířená, docela delší dobu jsem brecela a brecela, připadala jsem si jako hybrid, ale pak jsem to vzala tak, že to tak má být. Doktor byl moc hodný a vše mi vysvětlil, proč je dobré ten vejcovod odebrat a říkal, že po zákroku se máme co nejdříve snažit o miminko, protože se to rádo vrací, ale vše se dozvim až příští týden. Takže červen bude můj velký měsíc, doufám, že vše dobře dopadne a že se konečně dočkáme miminka. Moc bych si to přála…tak vzhůru do boje a vy se mnou!

Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 28.05.19 19:48

Jsem v tom s tebou! PichM injekce pred ivf, 15.6. Me ceka odber vajicek. Tak snad bude cerven mesic splnenych prani nas obou :srdce:

Kkklarka
Kelišová 6132 příspěvků 28.05.19 22:29

Není škoda zakládat pořád nova vlákna? Co zůstat v jednom? To je pořád přesouvání :lol:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 29.05.19 04:57

@Kkklarka vidd :lol:

Leillinka
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 01.06.19 08:23

Tak se zase přidávám :sunglasses:

Toma18
Kecalka 454 příspěvků 01.06.19 10:19
Moje skupina, přidejte se.
Veronique173
Povídálka 18 příspěvků 26.06.19 06:26
Ahoj

Ahoj holky, po dlouhém váhání, bych se ráda připojila k vám. Pokusím se v krátkosti rozepsat, co vše máme za sebou. Snažíme se o miminko téměř dva roky. Mám syna z předchozího vztahu a momentálně žiji s novým partnerem a moc by jsme si přáli miminko, bohužel se nedaří. Od ledna nám nastal skoro kolotoč vyšetření. Přítel po spg, výsledky stále v normě, ale nižší počet spermií je. Potom mi doktor navrhl laparoskopii diagnostickou společně s kontrolou vejcovodu. Laparoskopie nic neprokázala a na další kontrole záhlasil doktor, že je vše v naprostém pořádku. Tohle bylo cca tedy 4mesice běhání atd. Teď tedy jsem 1. měsíc na clostilbegytu i z důvodu toho, že mam dlouhé a nepravidelné cykly. Nikdy by mě nenapadlo, že v mém věku budu muset řešit problémy s otěhotněním. Nicméně jsem tady a možná je to hloupé, ale potřebuji vědět, že v tom prostě nejsem sama a taky, že snad tu bude spousta pozitivních příběhů, kdy se to povede. Tak to je asi všechno :D :lol:

Jessica4
Kecalka 244 příspěvků 26.06.19 07:21

@Veronique173 ahoj :mavam:
Taky se přidám. :) My se snažíme už více jak 4 roky a mám za sebou jedno ZT před dvěma a půl lety. Já jsem podle vyšetření v pořádku a partner byl před dvěma měsíci na operaci varikokély. Už ji měl více rozšířenou a tak šel. Doktor tvrdí že je to hlavní příčina proč nám to nejde. Minule těhotenství bylo po IVF. V srpnu jdeme na spermiogram a já věřím že bude o hodně lepší. Prý se to projeví až za několik měsíců kdy uzrajou nové spermijky tak uvidíme. Každopádně na mě teď zase padla ta těhotenská horečka.. :mrgreen: už mi zase hrabe.

Váš příspěvek
Reklama