Snažíme se o druhé mimčo

291
28.5.21 18:14

Snažíme se o druhé mimčo

Ahojky.
Prvně asi dodám, že samozřejmě tady těch témat je opravdu hodně, ale prostě jsem tak nějak nevěděla kam se přivtírnout, tak zakládám nové téma. :)
Už doma jednoho chlapečka máme, teď v květnu mu byly dva roky a já už jsem prostě nějak pocítila, že je ten správný čas začít dělat na druhém miminku.
Ted v květnu jsme se rozhodli že na to teda vlítneme. Ovulaci mám mít za pár dní, tak uvidíme. Malej se nám zadařil na první dobrou, ale teď tak nějak mám strach, že teď to takové nebude. Měla jsem nějaké zdravotní potíže, sice jiného kalibru, ale i tak… :nevim:
Ráda bych tady právě na tohle téma prohodila pár slov, třeba se navzájem podpořit, pak třeba společně prozkoumat testy a pak možná i když bude štěstí porovnat termíny porodu :D :D
Tak co je tady někdo takový co právě začíná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.5.21 19:42

Ahoj, já se přidám. Mám doma tříletou holčičku, která se povedla prakticky hned a na druhém jsme začali dělat už v září a zatím bohužel nic.. ale teď, co jsem vysadila antikoncepci, tak mi začal blbnout cyklus, na MS jsem čekala dva měsíce a v lednu nakonec ani nepřišla, tak jsem musela naběhnout na gyndu, kde mi postupne zavedli gynprodyl, pak letrozol a teď při další MS půjdu na krev, aby se zjistilo, kde je problém, protože vůbec nemám ovulaci :roll: sice jsem mladá, ale mrzí mě, že bude mezi dcerou a druhým větší vekovy rozdíl… Už teď o tom několikrát mluví, že by chtěla miminko, že by se o něj starala a podobně…tak doufám, že nám to brzo vyjde.. prosím anonym, citlivé informace o zdravotním stavu…

• Citovat
  • Nahlásit
291
28.5.21 20:02
@Anonymní píše:
Ahoj, já se přidám. Mám doma tříletou holčičku, která se povedla prakticky hned a na druhém jsme začali dělat už v září a zatím bohužel nic.. ale teď, co jsem vysadila antikoncepci, tak mi začal blbnout cyklus, na MS jsem čekala dva měsíce a v lednu nakonec ani nepřišla, tak jsem musela naběhnout na gyndu, kde mi postupne zavedli gynprodyl, pak letrozol a teď při další MS půjdu na krev, aby se zjistilo, kde je problém, protože vůbec nemám ovulaci :roll: sice jsem mladá, ale mrzí mě, že bude mezi dcerou a druhým větší vekovy rozdíl… Už teď o tom několikrát mluví, že by chtěla miminko, že by se o něj starala a podobně…tak doufám, že nám to brzo vyjde.. prosím anonym, citlivé informace o zdravotním stavu…

Ahoj. To jsem ráda, že tady nebudu sama ;)
Já jsem teda antikoncepci vůbec nebrala, ale po porodu se mi cyklus dost rozhodl. Teď už se to jakš takš srovnalo, ale před porodem jsem měla všechno na den přesně, takže si nejsem úplně na 100% jistá, jestli mma ovulaci tam kdy má být. Zatím jsem ani nepoužívala ovulační testy, to až to nějakou chvíli nepůjde.
Snad se nám oboum zadaří. Budu držet palečky. Také chci aby měl malej sourozence věkově blízko, ale kdo ví jak se to povede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.5.21 20:27

@Tynulda děkuju, snad se nám to oběma brzo povede :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
291
28.5.21 20:59
@Anonymní píše:
@Tynulda děkuju, snad se nám to oběma brzo povede :srdce:

Věřím, že ano. :srdce:
Jo jinak co se týče srovnání cyklu, ovulace, tak mi hodně pomohl gynex. Brala jsem ho před prvním těhotenstvím a teď jsem ho cca 2 měsíce brala také. Tak snad pomohl

Příspěvek upraven 28.05.21 v 21:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
28.5.21 20:59

Ahoj! Jé, já mám holčičku, který byly v květnu 2 roky (taky se povedla hned v prvním cyklu) a snažíme se o sourozence teprve druhý měsíc. MS mám dostat v úterý, doufám, že nedostanu. ALE před pár dny mi na kontrole gynekolog řekl, že protože ještě kojím, pravděpodobně nemám ovulaci. A to i přesto, že mám pravidelný cyklus. Takže si nemyslím, že to teď vyšlo no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
28.5.21 21:07

@Lucienne12
Ahooj ;)
No vidíš to :lol:
Já teda budu teprve ovulovat, takže mě ta horší část,, čekání,, teprve čeká. Ale tak nad se nám všem zadaří co nejdříve. Není nic krásnějšího. Moc se na to těším. Ještě půl roku zpět jsem nechtěla. Malej mi přišel malej :lol: a prostě celkové jsem ještě nebyla připravená. Pak se to postupně začalo měnit. Máme doma šikulu a hlavně hrozně hodné dítě, takže druhého se nebojím.
Cca 2 měsíce zpět jsem byla u doktora a ten říkal že je to tam všechno krásně prichystane, takže by neměl být problém. Myslím s ovulací.
Co se týče ovulace a kojení, tak bych se toho zase tak nebála. Okolo mám spoustu kamarádek které otěhotněly bez problemu i když kojili :srdce:
Určitě dej vědět jak si dopadla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
28.5.21 21:15

@Tynulda dík za podporu :) Ano, snad nám to všem rychle vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
29.5.21 17:34
@Lucienne12 píše:
Ahoj! Jé, já mám holčičku, který byly v květnu 2 roky (taky se povedla hned v prvním cyklu) a snažíme se o sourozence teprve druhý měsíc. MS mám dostat v úterý, doufám, že nedostanu. ALE před pár dny mi na kontrole gynekolog řekl, že protože ještě kojím, pravděpodobně nemám ovulaci. A to i přesto, že mám pravidelný cyklus. Takže si nemyslím, že to teď vyšlo no.

Ovulace pri kojeni bych se nebala. Zvlast kdyz jsou male 2 roky. Ja jsem otehotnela pri kojeni trikrat, z toho jednou pri plnem kojeni 6 mesicu po porodu. A spousta kamaradek take otehotnela pri kojeni. Preji hodne stesti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
29.5.21 19:10

@Janča6 dekuju za povzbuzeni! Snad to pujde no. Rychle ji odstavit stejne nedokazu. Dneska rano jsem mela tehu test negativni. Dalsi udelam v pondeli rano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
2.6.21 10:29

@Lucienne12
Ahoj tak jak si dopadla? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
2.6.21 10:32

@Tynulda MS včera nedorazila, ale test dnes ráno negativní. Úplně bílý, žádný duch. Tak zatím nevím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
2.6.21 11:56

@Lucienne12
A máš nějaké příznaky?
Ja mám teď akorát plodné dny, tak jsem zvědavá jestli se zadaří :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
5.6.21 22:35

Tak co děvčata jak válčíte? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
7.6.21 13:28

@Tynulda ja jsem bohuzel 5 DC. Co ty? Kolik jsi DPO?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat