Snědla jsem plesnivou malinu v dortu a kojím, co teď?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3655
12.4.26 22:22

Tak to vypadá, když ženská rodičovstvím úplně pozbyde zdravého rozumu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.26 22:24

@Michelle_M Já už nevím holky…jsem fakt blbá.. neměla jsem to jíst… prostě něco divného jsem cítila, zdálo se mi to jako plíseň.. teď nevím, co chci vyřešit, když už je to ve mně… Možná to uhlí, ale už je to určite tak hodka a půl co jsem to snědla, nevím, zda to bude mít ještě efekt..a zda vůbec se to smí při kojení…

  • Citovat
  • Upravit
3655
12.4.26 22:27
@Anonymní píše: Více

a co se na to vysr…t?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
12.4.26 22:28
@Michelle_M píše: Více

no přesně, nejdříve psala x diskusí, co snědla, když byla těhotná, jestli to neublíží miminku a letos zase to stejné, ale při kojení

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.26 22:30
@LilyJane píše: Více

Asi tak. Dneska můj syn jedl sám vývar. Jedna celá lžička nudlí mu spadla na koberec. Než jsem stihla zareagovat, vzal ty nudle ze země do dlaně a narval si to do pusy :lol: Co už no… Tak se přirozeně buduje imunita :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.26 22:33
@Anonymní píše: Více

Ježíš kašli na to. Nic se nestane, děti jsou odolnější než si myslíš ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3655
12.4.26 22:33
@stinga píše: Více

takže magor

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1039
12.4.26 22:35
@Anonymní píše: Více

Prosim Te, zkus jit spat. Premohl te zachvat uzkosti, ale vsechno bude dobre, nic se nestalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35974
12.4.26 22:36
@Anonymní píše: Více

Prosím tě uklidni se, nic se nestalo. Vždyť při kojení můžeš jíst normálně všechno, plesnivý sýr atd :nevim: Navíc ani nevíš co jsi snědla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.26 22:38
@884135 píše: Více

Nebyla bych tak tvrdá, ale psychiku špatnou má, to bez debaty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
153
12.4.26 22:39

Tělo je docela dobře schopné filtrovat a odbourávat nebezpečné látky. Do mléka se nebudou vstřebávat, případně v minimální míře. Miminko bude v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3655
12.4.26 22:39
@Barevné klubíčko píše: Více

Chudák dítě s tak úzkostlivou matkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16359
12.4.26 22:59
@884135 píše: Více

Tak zrovna až takhle bych zakladatelku určitě nenazývala, ale je víc než jasný, že to přehání…
Zřejmě trpí úzkostí, která se v tomto stavu, ve kterém se teď nachází, může projevit mnohem víc, než když byla ještě bezdětná nebo v očekávání…
Zase bych konkrétně tyto lidi, brala s určitým pochopením a ihned neodsuzovala jejich obavy, i když se nám ostatním, mohou zdát jako absolutní banalita. Což teda ve většině případů, bývá pravdou… :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69118
12.4.26 23:06

Dnes bych si jako první pomoc vzala dvě tablety živočišného uhlí, zítra jako druhou pomoc začala hledat terapeuta. Bez legrace. Protože s dítětem bude časem hůř, mnohem, mnohem hůř ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
5511
12.4.26 23:12

Absolutně nic se nestalo a nestane. Jednorázové snězení maliny, na které byla ťupka plísně, nemá šanci cokoliv způsobit. Plíseň se neprobojuje přes kyselinu chlorovodíkovou a tlustou žaludeční stěnu, natož aby se přenášela až do mléka. Některé maliny navíc chutnají divně, ale nejsou plesnivé.

A už začni ty stavy paniky řešit, za chvíli ti začne lézt miminko a narve do pusinky všechno a je důležité, aby to dělalo, ale tebe z toho asi trefí, jestli se trošku nevzpamatuješ. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Laktační poradna

Ikona - Anna Musilová

MVDr. Anna Musilová