Klučičí sněhule - jaký nepropustný materiál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tasa
Echt Kelišová 9247 příspěvků 23.10.14 08:20
Sněhule pro kluka-kde koupit

Nikde jsem tu nenasla tohle téma. Kde nakupujete sněhule? Určitě nechci nějaký s podrážkou a la cihla. Ani žádné, co se jim za chvíli sežvýkne pata.

Malýmu jsou 3, začal chodit do školky, myslíte, že už užije goretex nebo nějakou nepropustnou membránu? Jakou? Jak se to mezi sebou lisi? Myslím, že někdo říkal, že jsou „do deště a mokra“ a pak jen „do vlhka“. A že se to značí WATERPROOF a WATER-RESISTANT. Angličtináři, nechápu rozdíl mezi těmito pojmy, jsem myslela, že to značí totéž.

Příspěvek upraven 23.10.14 v 08:25

Reakce:
Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 23.10.14 08:24

Sportisimo? Mají tam za 500 Kč a líbí se mi. Jen nevím, jak to bude s výdrží.

alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 23.10.14 08:26

Ja ted detem. kupuvala snehule ve Sportisimu - hezke s koziskem, na suchy zip - aby si mohly obout a zout sami.
Jsou od znacky Puma, zkusim je najit na netu aby jsi je videla.

alli_li
Závislačka 3314 příspěvků 12 inzerátů 23.10.14 08:27
Janina_81
Ukecaná baba ;) 2371 příspěvků 23.10.14 08:36

Waterproof znamená, že opravdu nepropustí vodu. Waterresistant znamená, že jsou vodoodpudivé (ale po chvilce propustí).

Já měla minulý rok pro kluka Olang a děs a hrůza. Strašně se mu v tom potila noha. Takže letos buď Columbie nebo Superfit jako zimní. Jako klasické sněhule bych volila Demar.

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 23.10.14 09:07

Zalzi co si predstavujes pod pojmem snehule - jestli klasicke zimni botky na suche zipy nebo fakt neco jako zimni holinky. Pokud to prvni, tak kupujeme Superfitky nebo Vikingy, a pokud to druhe, tak take doporucuji Demar, ted jsem je kupovala za 300 v akci ;)
Tedy starsi dcera ma na zimu botky Viking (membrana, na suche zipy, fakt hodne kvalitni) plus k tomu snehule Demar. Mladsi ma botky Superfit (take membrana, suche zipy) a k tomu ma druhe Loap ze Sportisima (cena tusim 440), protoze ta by se zatim jako ne moc zdatny chodec v klasickych snehulich prerazila ;)

tasa
Echt Kelišová 9247 příspěvků 23.10.14 10:00
@Aliik píše:
Zalzi co si predstavujes pod pojmem snehule - jestli klasicke zimni botky na suche zipy nebo fakt neco jako zimni holinky. Pokud to prvni, tak kupujeme Superfitky nebo Vikingy, a pokud to druhe, tak take doporucuji Demar, ted jsem je kupovala za 300 v akci ;)
Tedy starsi dcera ma na zimu botky Viking (membrana, na suche zipy, fakt hodne kvalitni) plus k tomu snehule Demar. Mladsi ma botky Superfit (take membrana, suche zipy) a k tomu ma druhe Loap ze Sportisima (cena tusim 440), protoze ta by se zatim jako ne moc zdatny chodec v klasickych snehulich prerazila ;)
**já mu loni kupovala kožíškové Fare a klasický obyč. sněhule. zvažuju, jestli není lepší varianta- jedny 2 v 1 - boty kožíškové s membránou-takové ty jakoby dražší sněhule

a taky mě napadá, jestli nejsou na prd kožíškové- že vlastně tuhé zimy ve městech de facto nejsou**

Kaspinka
Extra třída :D 12015 příspěvků 23.10.14 10:13

Nevíte kde se dají boty Demar sehnat v Brně? Nějaký kamenný obchod?

Aliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 23.10.14 12:38

No holky maji takovyto typ: http://www.detskeboty.cz/…00030-74.htm plus starsi k tomu snehule Demar, mladsi Loap ;) U nas jsou druhe botky nutnosti, mame barak, stavi se plot a vsude bahno. Takze je s dedou poustim pred barak do bahna v tech druhych ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >