Snídaňové cerálie

10.12.07 09:00

snídaňové cerálie

Ahoj chci se zeptat od jakého věku se mohou dávat na snídani „čoky“ a pod. přemýšlela jsem o tom zda bychom je nemohly když jsou rozmočené už zařadit do jídelníčku.
díky Jarka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10813
10.12.07 09:30

ahoj zacala bych spis necim jako jsou kukuricne lupinky -urcite ve zdrave vyzive neco sezenes -zas mi prijde zbytecne cpat do prcku neco tak sladkeho jako jsou ty cokoladove kulicky a podobne… nehlede na kakako jako alergen …i kdyz se vsude ohaneji tim ze cerealni snidane a tak podobne jsou super ale uz neuvadi kolik je tam cukru a barviv a podobne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.07 12:52

Ja bych taky dala jen ty kukuricne bez prichuti, nakrajela tam treba jeste ovoce a dala jogurt jestli mate radi. Ty sladky ochuceny z reklam mi domu pres prah proste nesmi, je to peknej hnus!!! Nekdy se podivej na slozeni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69315
25.5.13 08:24

Ahoj, obnovuji diskuzi, musím změnit jídelníček, jak jsem přestala kojit, jde to nějak nahoru :zed: Ráno nejsem schopní sníst pečivo a spol. Takže snídám cornflakes s mlékem. ale jaké jsou ty správné zdravé snídaňové cereálie na dietku? Výživné, dobré, zdravé, bez cukru, máte nějaké konkrétní odkazy, nápady, nebo i kaše, které výrobky doporučují dietologové a dá se to sníst? Děkuji za každý tip, nějak netuším, co mám zdravě snídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16785
25.5.13 08:36

„@terinka4444“ tady

Příspěvek upraven 25.05.13 v 08:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69315
25.5.13 08:41

Děkuju, jsem to přečetla a vím zas prd :mrgreen: zdravá vyvážená strava je věda nebo co :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16785
25.5.13 08:44

@terinka4444 Tak nejlepší jsou ovesné vločky a potom kukuřičné lupínky :mrgreen: nezalívat mlékem, ale jogurtem nebo kefírem. ale já teda jím kukuřičné s mlékem a hodím si do toho pár kuliček těch úplně nejhorších- nesquiku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jo ale do jogurtu si dávám lžičku nebo lžičku a půl ovesných vloček s klíčkama, ty klíčky chutnaj trochu jako ořechy a s bílým jogurtem je to fakt dobré

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69315
25.5.13 08:49

A proč je špatný mlíko? Já miluju mlíko, ale jediná doba, kdy ho můžu, je ráno, jogurty nemusím, proč ne mlíko, má to nějaký důvod? Já snídám tyhle http://lekarnakurim.cz/shop.php?… ale to zrovna asi není dobrá volba, co? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16785
25.5.13 08:59
@terinka4444 píše:
A proč je špatný mlíko? Já miluju mlíko, ale jediná doba, kdy ho můžu, je ráno, jogurty nemusím, proč ne mlíko, má to nějaký důvod? Já snídám tyhle http://lekarnakurim.cz/shop.php?… ale to zrovna asi není dobrá volba, co? :think:

No ty by měly být mezi těma, co jsou nejmenší zlo :mrgreen: Jako nejlepší jsou ty vločky, ale s mlíkem je to hnus :mrgreen: a zapékat je a pod., tak to mi přijdou lepší tyhle lupínky. Taky nevím, proč je mlíko špatně, to mi přijde horší ten kefír, je hutnější :mrgreen: :mrgreen: S kefírem mi corny nechutnaj, tak dávám mlíko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69315
25.5.13 09:03

Prej nejmenší zlo :mrgreen: já myslela, jako jak zdravě nesnídám, co tomu tělunedávám a ono nejmenší zlo :mrgreen: no, zůstanu u mlíka, jogurt se donutím odpoledne na sváču, nesnáším jogurty a ještě ty bílé, brrrr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16785
25.5.13 09:08

Třebas ti tu někdo poradí kvalifikovaně, já jen vím, co jsem se tak letem světem dočetla na netu, nic jiného než tyhle lupeny ráno nepozřu, takže se s tím zas tak moc netrápím :mrgreen: Občas si do nich nakrájím nějaké ovoce a kydnu bílej jogurt, s ovocem mi to chutná, ale většinou jsem líná a zaleju je jen mlíkem :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
25.5.13 09:21

Já mám ráda ovesné kaše :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.13 09:59

Já si kupuju mixit.cz, namíchám si jak se mi to líbí. :dance: A také je mám ráda s mlékem víc než s jogurtem :kytka: Nejlepší jsou vločky jako základ, ale ty mám ráda spíš v kaši. Důležitý je hlavně snídaně střídat - nejíst každý den cereálie, nebo každý den chlebík..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
25.5.13 09:59

@Kyslíková Mixit je :srdce: A to jejich ovoce, oujééé :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69315
25.5.13 10:04
Jaké kaše, nehodila bys mi odkaz? děkuji