Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
A ještě taková vsuvka: stokrát radši jsem v bytě zkousla sousedovic dítě, co ještě ve 22:30 přebíhá hlasitě z pokojíku na wc, než sousedku, co na své dítě ječí kvůli každé blbině (a ano, je to slyšet otevřenými okny) nebo nájemníky vedle, co na balkoně hulí jednu od druhé ![]()
Ale tak každého něco štve. My bydlíme v domku a v podkroví je slyšet auta - zvykla jsem si. Soused je de*bil, zvykla jsem si. Nikde to nebude ideální. Leda tak uprostřed lesa, ale to je zase dost nepraktické.
@jednoslunicko píše:
Ale tak každého něco štve. My bydlíme v domku a v podkroví je slyšet auta - zvykla jsem si. Soused je de*bil, zvykla jsem si. Nikde to nebude ideální. Leda tak uprostřed lesa, ale to je zase dost nepraktické.
Uprostřed lesa řvou jeleni a štěkaj lišky, to taky jednoho pěkně vytočí
![]()
@KatkaVlas píše:
Já zažila odrážedla na plovoucí podlaze (nad náma). Pecka
Tohle jsme si odbyli ještě u tchýně, bydleli jsme nad ní. Prý je to jako když nahoře jede vlak ![]()
@unuděná píše:
Uprostřed lesa řvou jeleni a štěkaj lišky, to taky jednoho pěkně vytočí![]()
Jo! Ještě mně dost se.re kos - jak dělá to ť! ť! ť!
![]()
@jednoslunicko píše:
Jo! Ještě mně dost se.re kos - jak dělá to ť! ť! ť!![]()
@jednoslunicko píše:
Jo! Ještě mně dost se.re kos - jak dělá to ť! ť! ť!![]()
U nás jedou od 4 hodin od rána straky to svoje kkkkkkkk, jak varujou sousedovic kočku, ať se nepřibližuje. Blbky
![]()
@unuděná píše:
Uprostřed lesa řvou jeleni a štěkaj lišky, to taky jednoho pěkně vytočí![]()
Souhlasím. Bydlíme v paneláku u lesíka. Jeleny či lišky tam sice nemáme, ale jsou slyšet ptáci. Osobně mi zpěv (pro někoho řev) ptáků nevadí. Jsem raději než kdybych měla poslouchat auta jezdící po 4 proudové silnici (taky jsem zažila a nikdy více).
@warita píše:
a proc vychazis y toho, ze sousedi to rvani slysi?
protože nevěřím, že když je dupani podle tebe tak hrozně slyšet, že ten řev by nebyl.. protože co popisuje, tak od vás musí bejt randal silenej
@unuděná píše:
U nás jedou od 4 hodin od rána straky to svoje kkkkkkkk, jak varujou sousedovic kočku, ať se nepřibližuje. Blbky![]()
Nam zas každé ráno od 5 hodin na balkoně řvou holubi, smradi ani neumí respektovat noční klid ![]()
@Yorkmut píše:
Rekla si, ze za 4 roky ma posledni moznost, tak to rozjela ve velkym 😀.
mozna vrh kouli
nebo běh přes překážky ![]()
@unuděná píše:
U nás jedou od 4 hodin od rána straky to svoje kkkkkkkk, jak varujou sousedovic kočku, ať se nepřibližuje. Blbky![]()
Nejhorší jsou stejně hmyzáci - mouchy, cvrčči, komáři. Kolikrát si říkám - tak si sedni, nasosej se a táhni chrápat. Ne, bude bzíkat až do rána. ![]()
@Kriss Tina píše:
Nam zas každé ráno od 5 hodin na balkoně řvou holubi, smradi ani neumí respektovat noční klid
Holubi
. Kolega žijící v paneláku mi vyprávěl, že jeho maminka dala na balkon chladit buchtu. Když pro ni šla, byla vyklovaná od holubů. a jak tak na tom balkoně stála s tím plechem a zuřila, tak si všimla, že na ni z protějšího paneláku mává paní v úplně stejné situaci - s vyklovaným plechem v rukách ![]()
@jednoslunicko @Kriss Tina Jo, je to tak. Všude se najde něco, co člověka může sr. át
Vsadím boty, že i kdyby se zakladatelky sousedi rozhodli položit si tam kvůli ní 20 cm vysoký koberec, tak si stejně najde něco jiného, co jí na nich bude vytáčet ![]()
@jednoslunicko no já už z nich silim, to je milionkrát horší než ty nejhorší sousedi, zlaté dupání
já už na ten balkon ani nechodím, max po nich něco hodit, když už je ten kravál neúnosný ![]()