SP v 6. týdnu těhotenství-smutek

5
29.7.21 09:10

SP v 6.-7.týdnu těhotenství-smutek

Dobrý den,
ani nevím jak začít..
S manželem jsme se snažili o druhé mimi a vyšlo to.. Teda do určité doby.

Minulý týden jsem potratila.. :,( na wc jsem si všimla, že ze mne vypadly dva kusy něčeho..asi malého. Nejhorší na tom je, že jsem je vzala do ruky (přes toaleťák) a myslím, že kdybych si toho nevšimla bylo by to asi lehčí.. Takhle vím, že to malé skončilo v záchodě a s tím se nedokáži smířit.. Kdybych jen tušila, tak ho zabalím a.. třeba někde na zahradě zakopu.. :(

Noci jsou šílené.. :,(

Malý byl opravdu malý, byl o týden menší a na minulé kontrole neměl srdeční akci ale srdíčko už mělo náznak, že tam je..

Jsem z toho moc smutná jak to dopadlo.. v našich srdcích bude na vždy :srdce:

Otázka zní: skončili Vaše potraty taky tak..?:( Zadařilo se pak na mimčo? Další potrat bych psychicky neunesla…

Máma andílka :,( :srdce: :andel: a Matýska :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22340
29.7.21 09:13

To, co jsi na záchodě viděla, nebyl plod. To byla jen sliznice. Plod má 1-2mm. takže se tím netrap. Otěhotnět můžeš, další těhotenství už vyjde… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
29.7.21 09:14

@Zumba1 Ahoj, nebuď smutná, ono se to často poprvé stává. Bylo to hodně brzy, myslím, že „miminko“ bys ještě moc neviděla. Přeji hodně sil, také jsem to kdysi oplakala a hned se nám zadařilo na další miminko (teď mu je 9). Věřím, že to budeš mít stejně :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14646
29.7.21 09:17

To ale jeste nemusi byt potrat… Byla jsi na utz…? Nebo pockej cca do 9 tt a dojdi si tam, to uz bude na jistotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2071
29.7.21 09:23

To co jsi viděla, nemělo s plodem ještě nic společnýho, divila by ses kolik těhotenství v tomto týdnu skončí a kolik žen o tom ani neví, protože v tý době si teprve dělají test. Něco tam bylo špatně a kdyby se těhotenství udrželo, mohlo z toho být těžce postižený dítě, tim jsem se uklidňovala já, že to příroda vyřešila za mě, v tomhle stadiu mi nejvíc pomohlo, že jsem o tom nemluvila jako o dítěti, skončilo to dřív, než z toho dítě stihlo vzniknout…
Jinak na další těhotenství to nemá vliv, hlavně pokud už spolu jedno dítě máte, byl to jen špatný shluk buněk a další těhotenství může být naprosto bez problémů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10770
29.7.21 09:25

To mohla být jen nějaká krevní srazenina. V 6tt má zárodek sotva pár mm. Mas bolesti, krvacis? Na kontrole jsi byla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42526
29.7.21 09:26

Je mi to líto, ale koukni na to takhle - lepší potratit teď, než přijít o miminko třebas těsně před porodem a nebo v půlce těhotenství. Věř přírodě, mělo to tak být :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6906
29.7.21 09:30

Já potratila před půl rokem samovolně taky podle utz špatný plod měl malý gestacni vacek no den před tim než jsem měla jít znovu jsem potratila nevím jak to dopadne teď ale jsem znovu těhotná a tentokrát vypadá vše normálně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9662
29.7.21 09:33
@Zumba1 píše:
Dobrý den,
ani nevím jak začít..
S manželem jsme se snažili o druhé mimi a vyšlo to.. Teda do určité doby.

Minulý týden jsem potratila.. :,( na wc jsem si všimla, že ze mne vypadly dva kusy něčeho..asi malého. Nejhorší na tom je, že jsem je vzala do ruky (přes toaleťák) a myslím, že kdybych si toho nevšimla bylo by to asi lehčí.. Takhle vím, že to malé skončilo v záchodě a s tím se nedokáži smířit.. Kdybych jen tušila, tak ho zabalím a.. třeba někde na zahradě zakopu.. :(

Noci jsou šílené.. :,(

Malý byl opravdu malý, byl o týden menší a na minulé kontrole neměl srdeční akci ale srdíčko už mělo náznak, že tam je..

Jsem z toho moc smutná jak to dopadlo.. v našich srdcích bude na vždy :srdce:

Otázka zní: skončili Vaše potraty taky tak..?:( Zadařilo se pak na mimčo? Další potrat bych psychicky neunesla…

Máma andílka :,( :srdce: :andel: a Matýska :srdce:

Byla jsi v nemocnici? byla to krevní sraženina…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18463
29.7.21 10:00

Ne, fakt si neviděla plod. Je tak malý, že by sis nevšimla. A ano, zažila jsem několikrát a normálně pak otěhotněla, nejsi výjimka, stává se to opravdu často

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
29.7.21 10:03

Byla jsem na utz a paní doktorka řekla, že tam nic není.. že je to čisté :( za 2 měsíce se můžeme snažit znovu.

Všechno to začalo křečemi.. Pak jsem krvácela a ještě trošku už krvácím od minulé neděle. Jak dlouho mám očekávat krvácení?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
29.7.21 10:10

Jinak moc děkuji za reakce. Ono je lepší vědět, že na světě nejsem takhle sama, i když mi to tak teď přijde :,(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
29.7.21 10:22

Tak plod to určitě nebyl..byla to krevní srazenina.. A většina těhotenství takhle dopadne a holky o tom ani nevědí.. V 6tt buď ráda že tak než když by si o to přišla třeba ve 23 tt… Takže hlavu vzhůru vydrž dvě ms a pak se snažte dále… Opravdu nejsi jediná komu se to děje. Začátky jsou buď a nebo… Proto je lepší když člověk počítá se vším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
29.7.21 10:30

Moc dobře vím jaké to je. Před 2 lety jsem měla zamlklé těhotenství v 8 týdnu. Před rokem samovolný potrat v 5 týdnu a před měsícem moje miminko zemřelo v 7 měsíci těhotenství a musela jsem porodit. Je to příšerný… Už se snažíme 4 roky a někdy si říkám jestli to vůbec někdy vyjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
29.7.21 10:32

@Macaaa určitě vyjde ❤️každý se svého miminka dočká.. Někdy je cesta trnitá.. Ale cestu si k vám najde.🍀 👶🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat