Spaní v postýlce přes den

215
5.4.17 17:58

Spaní v postýlce přes den

Zdravím maminky, jak jste prosím naučily Vaše ratolesti spinkat v postýlce? To, že mi večer i celou noc usíná u prsa, budí se co dvě hodiny, zatím neřeším. Ale chtěla bych ho naučit spinkat dopoledne v postýlce. Už to zkouším dva týdny a povedlo se mi to zatím dvakrát. Když vidím, že si tře očička, dám do postýlky, sednu si k němu, dám dudlík, hladím, držím za ruku, pustím ukolébavku, zpívám, pouštím usínáčka, vyprávím a nic, chvilku leží a pak začne šíleně křičet, že musím unosit na rukách. Pak na usne na 30 minut. Dopoledne už jedeme na příkrmech (7,5 měsíců) a dávat prso jenom na spaní nechci. Kdybych neuspala na rukou nebo houpáním v lehátku, nespí vůbec. Odpoledne spinká v kočárku i dvě hodiny. V noci usne kolem osmi, a pak vstává co dvě hodiny a k tomu má ještě dvě hodiny pauzu na hraní a vstává v 6, takže za den naspí stěží 11 hodin. Už jsem z toho dost vyčerpaná. Přes den není šance si lehnout, plus musím po večerech pracovat a hlídání je opravdu vyjímečné. Budu vděčná za jakoukoliv radu, kromě toho nechat vyplakat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18917
5.4.17 18:13

@Evvcaa Kluk spal jen v jedoucím kocare, postylka jen pokud usnul náhodou u kojení. Na milost ji vzal až po rice.
Na holku fungoval bílý šum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
5.4.17 18:23

@Evvcaa zkus ten bílý šum, ten dost zabírá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
5.4.17 18:33

Zkoušela jsem bílý šum, jak byl menší a vůbec to na něho nefungovalo, ale všechno se mění, tak vyzkouším. Zkoušela jsem si s ním lehnout i do postele, ale stejný scénář. Chápu, kdybych ho tam nechala samotného, ale takhle. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13738
5.4.17 19:32

Tak abych rekla pravdu tak malej pres den neusne v postylce doted a to mu sou 2 roky :) vzdycky usnul budto u me v naruci, nebo sem si s nim musela lehnout do velke postele, a obcas usnul primo behem hry, ze proste vytuhnul na dece na zemi :D doted nejradsi usina u me, ale ne ze bych ho teda nosila a pochodovala s nim :D sednu si do kresla pustim serial a on usne a potom ho prenesu do postylky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
6.4.17 17:08

@Kriss Tina mě by taky nevadilo, kdyby usínal u mě v posteli, ale on ani tam nevydrží, za chvíli začne brečet nebo chce prso…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama