Spí jen v šáteku

1054
14.3.17 19:02

Spí jen v šáteku

Ahojte holky mam dotaz mam mesicni holcicku a ze zacatku mi krasne spala v postylce pak zacal problem a musela sem ji unosit v naruci v zavinovacce a zase polozit do postylky a spala. Doslo to az k tomu ze mi usne jedine v satku a prvne se mi darilo ji pak sundat a dat do postylky a spala dal ale ted uz se mi hned jak ji sundam vzbudi a zase zacne rvat. Mate nekdo radu co s tim? Nemuzu ji porad nosit musim taky spat :(. Jak jste to meli vy a co jste s tim delali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6177
14.3.17 19:08

Pres den spala jen v šátku, večer jsem uspala u prsa a dala do postylky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3235
14.3.17 19:09

Zkus udělat v postýlce hnízdo - třeba z kojícího polštáře.

nebo pořiď hacku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 19:12

@Naominka Ahoj to co popisuješ jsem měla u dcery pomohlo dát do zavinovačky okolo kojící polštář a zapnout bílí šum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6056
14.3.17 19:19

Meli jsme to taky, trvalo to do 13 mesicu. Odkladala jsem jedine k nam do postele a odlozeni slo jen v noci. Dokonce i po kojeni v noci jsem musela uspavat takto. Ve 13 mesicich zlom a usne i pres den krasne vedle me v posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 19:24

@Naominka Mě malá spala přes den jen v náruči, nemohla jsem jí odložit, byla hned vzhůru, nebo v jedoucím kočárku… Spaní v naruči jí vyhovovalo do 4měsíců, pak už to nevyžadovala. Takže vydrž děti se mění, za pár týdnů může být vše jinak ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
545
14.3.17 19:44

Uspávám v manželské posteli při kojení. A pokud máš na to nervy, tak ji nechat v postýlce vyplakat. Já na to nervy nemám, tak mám děti věčně nakýblovaný u nás v posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2616
14.3.17 20:02

Trete mi do tri mesicu nespalo jinak nez v satku. Vzhledem k tomu ze pak prisly vedra a noseni mi nebylo prijemne a taky hsem chtela aby fungoval nekdo jiny zacla jsem ucit na kocar. Postupne se to podalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5170
14.3.17 20:54

Pokud jí vyhovuje šátek, tak zkuste pevné zavinutí, jenom počítejte s tím, že než si zvykne, nebude se jí to možná líbit. Zkuste si přečíst knihu Nejšťastnější miminko v okolí od dr. Karpa, mě ta kniha zachránila zdravý rozum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7473
14.3.17 21:18

@Alyss1 No aspoň tu hacku…Jinak je asi dost malinká, ale asi bych ji zvykala na postýlku opět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
15.3.17 12:27

Od narození jsem syna vždy nakojila dala do pevné zavinovačky a do postýlky a spal jak ideální dítě i třeba 4hodiny v kuse. Po šestinedělí už jsem si pořídila nafukovací míč, a se synem v zavinovačce se pohupovala poskakovala i třeba hodinu a třeba až na popáté se mi ho podařilo dát do postýlky, přes den to samé a venku v kočárku začali být také protesty. Nějak jsme to klepali až do půl roka, kdy jsem se nechala ukecat na vyřvávací metodu (dnes už bych do toho nešla a lituji toho), každopádně po týdnu zabrala a syn do 1,5 roka spal tak že jsme ho dali do postýlky a bez protestů do minuty usnu a spal až do 5ráno, dostal prso a pak do cca 7. Ideál. Kolem roku přes den v postýlce spal tak půl hodiny a v kočárku vůbec, tak jsme pořídili manducu a přes den ho nechala spát v manduce, po roce věku pomohlo vzít mu dopolední spaní a začal hezky spát v postýlce po obědě i 1,5hodiny což byla velká paráda. Večer stále bez protestů usnul a pohoda. v 1,5r už mě začal vyžadovat a dnes je realita taková, že je mu 2,5 a já s ním chodím spát držím za ruku šimrám a povídám a cca po 45min vytuhává. Takže proč to vše píšu. Vůbec neřešte jakým způsobem dítě spí či usíná, po cca čtvrt roce se to všechno stejně mění. Děti mají období, které vždy po nějaké době končí. Doporučila bych na noc šátek nedávat a ududlat ji u prsa u vás v posteli nebo zkusit houpat v zavinovačce a pokládat do postýlky. Musí to vyhovovat i vám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1054
15.3.17 17:54

Dekuju vsem za tipy :) snad se brzo zase aspon trochu vyspim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu