Spartakiáda 1990 - starší žákyně

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9128
9.1.14 19:29
@Kelsey píše:
Zajímavá diskuse :palec: :potlesk:
Jestli se děvčata nebudete stydět a máte fotky v dresu ukažte :kytka:

Já jem ta padesátá zleva a 33 zprava ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lucenka
9.1.14 19:30

Já byla ještě prcek. Ale pamatuju si, že jsem se na tom byli podívat a záviděla jsem těm, co mohli cvičit :)

  • Citovat
  • Upravit
15054
9.1.14 19:31
@ospalámyš píše:
Já jem ta padesátá zleva a 33 zprava ;)

sluší ti to tam :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
55
9.1.14 19:39

Spartakiáda- dnes Všesokolský slet

Hojky,

tady je dokument spartakiády starší
http://www.youtube.com/watch?…

A tady je 15.Všesokolský slet. Poslední.
http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4648
9.1.14 19:40

Já jsem byla o 4 roky dřív mladší žákyně. Bílé tričko, zelená sukýnka a stuha. V roce 90 už jsem byla v osmé třídě a nacvičoval jenom kdo chtěl, už to nebylo povinné.
Dresy se tehdy vyzvedávaly na poukazy normálně v textilu.
No jo už jsem taky pamětnice.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9128
9.1.14 19:44
@dzarunka píše:
sluší ti to tam :palec:

Díky :) jen jsem trochu rozcuchaná…
Já už si vůbec nepamatuju, jak to bylo s dresama, ale já byla cca v 7-mé třídě, takže to asi zařídila mamka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
398
9.1.14 19:46

Já jsem roční 81 ve čtvrté třídě jsme taky nacvičovaly, pamatuji si bílé třičko a žlutá sukýnka, ještě mám někde fotku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mag
12870
9.1.14 19:49
@Zuza30 píše:
Já jsem roční 81 ve čtvrté třídě jsme taky nacvičovaly, pamatuji si bílé třičko a žlutá sukýnka, ještě mám někde fotku :mrgreen:

Jsem o fous starší, ale nacvičovala jsem stejnou skladbu :mrgreen: Měla jsem na tričku našitou 4 - pro orientaci ve skladbě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15054
9.1.14 19:51
@Zuza30 píše:
Já jsem roční 81 ve čtvrté třídě jsme taky nacvičovaly, pamatuji si bílé třičko a žlutá sukýnka, ještě mám někde fotku :mrgreen:

jj to jsem měla taky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6759
9.1.14 19:53
@tatranka1 píše:
Jéé, Když se podaří, co se dařit má. :D

To jsou Poupata. Starší žákyně z roku 1985. Taky měly červené dresy.
To jen tak pro úplnost, sorry :lol:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9.1.14 19:54

Nacvičovat se začalo v září 1989, pak přišla revoluce, hodně lidí ukončilo nacvičování (např. já) a pak v červnu 1990 už spartakiáda neproběhla, ale byly to Pražské sportovní hry na stadionu E. Rošického. Skladba vojáků byla zrušena úplně, ale hodně lidí cvičilo pro dobrý pocit z pohybu a ne z politických důvodů. Takže v nácviku pokračovalo a nyní jsou aktivní v Sokole nebo v jiných organizacích - mapř. Asociace sportu pro všechny.
Jestli si chceš koupit trikot a cvičební nářadí zkus Sokolský obchod v Tyršově Domě v Praze, tam to ještě před pár lety prodávali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
500
9.1.14 19:55

A já si zase pamatuju, že jsem cvičila s mamkou v roce 85 rodiče s dětmi, oranžové kalhotky s laclem, na nich nažehlená holubička asi míru :D, ale vím, že jsem si to fakt užívala, moc mě to bavilo a byla jsem pyšná :mrgreen:!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
9.1.14 19:56

Dres se fasoval v textilu. Odobně se i fasovaly pionýsrké košile, ne? Možná s nějakým doplatkem…

Dres už dávno nemám, švihadlo jsem dlouho měla doma, ale jeden ten balonek mi zpuchřel, tak se to vyhodilo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15054
9.1.14 19:56

@Kacka2 ano,ano v textilu, už se mi to vybavuje :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
9.1.14 19:57

Toto jsem našla na webu - já tam nejsem :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová