Spartakiáda 1990 - starší žákyně

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7569
9.1.14 19:56

Dres se fasoval v textilu. Odobně se i fasovaly pionýsrké košile, ne? Možná s nějakým doplatkem…

Dres už dávno nemám, švihadlo jsem dlouho měla doma, ale jeden ten balonek mi zpuchřel, tak se to vyhodilo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15054
9.1.14 19:56

@Kacka2 ano,ano v textilu, už se mi to vybavuje :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7569
9.1.14 19:57

Toto jsem našla na webu - já tam nejsem :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
55
9.1.14 19:57
@IvaB píše:
To jsou Poupata. Starší žákyně z roku 1985. Taky měly červené dresy.
To jen tak pro úplnost, sorry :lol:.

Tady máš videoskladbu poupat.
http://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3733
9.1.14 19:58

:,( :,( :,( 1985 školka, oranžový dres a dracííííí!!! Hlaste se!!! :pankac: :pankac: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2540
9.1.14 20:00

Spartakiádu v roce 90 se švihadly jsem pouze nacvičovala ( švihadlo a dres bohužel nemám), nacvičovali jsme v rámci moderní gymnastiky kterou jsem dělala, ale na stadion už jsem nešla…
V roce 85 jsem ale cvičila přímo na Strahově a to v oranžovo-bílých dresech s modroubílou krabicí - ty se spojovaly k sobě gumičkami za takový čudlíky…Vím že jsem to dost prožívala, v tom dresu jsem pak chodila celé léto :mrgreen: :mrgreen:
Záviděla jsem tenkrát starším holkám co cvičily poupata ;) Ty nás měli také občas na starost :) A v tu dobu řádil po Praze spartakiádní vrah :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
500
9.1.14 20:01
@Vermion píše: :,( :,( :,( 1985 školka, oranžový dres a dracííííí!!! Hlaste se!!! :pankac: :pankac: :pankac:

Já se hlásím, už jsem psala před chvílí, ale draky si nepamatuju :nevim:!!
Tady jsem našla na YT :mrgreen:
 http://youtu.be/_st-Nm0CGoE

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3733
9.1.14 20:01

@spagetka no to je vončo, to byli ti draci…cvičili jsem na nějaké večerníčkové melodie a ano spojovalo se to a rozpojovalo :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3733
9.1.14 20:03

@fixa08 no jo, ale tam jsou jen mrńousi s maminkama :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2540
9.1.14 20:04

Jasně, či a či a čičiči, to jsou kluci kočičí :mrgreen:  :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3733
9.1.14 20:06

@spagetka jo to tam bylo, chtěla bych to tak slyšet celé…ale to se už asi nedá sehnat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2540
9.1.14 20:08
;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3733
9.1.14 20:11

@spagetka jéééééé :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
500
9.1.14 20:11
@Vermion píše:
@fixa08 no jo, ale tam jsou jen mrńousi s maminkama :,(

Vy totiž myslíte něco jiného než já, já cvičila tohle jako mrně :dance:!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
55
9.1.14 20:24

To byly časy. Pohyb, cestování, poznávání. A dnes? Děcka dostanou mobil, tablet, sednou k internetu atd. No a dnes když dítě nešikovně spadne tak se neumí skulit do kotoulu nebo v tělocvičně neumí ani vyšplhat po laně pár mětrů nebo udělat kotoul.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová