Špatný spánek, bolest bříška 5ti měsíčního mimča

139
5.11.19 07:26

Spatny spanek, bolest briska, 5ti mesicni mimco

Zdravim vsechny maminky :mavam:
Je tu nektera maminka, ktere by ditko bojovalo s briskem a prdikama delsi dobu nez ty slavne 3-4mesice?
Dcerka se narodila 27.5. a stale ji zlobi brisko. Pres den uz je ok, ale noci jsou hrozne. Pres den place jen kdyz uz chce spat. Ale v noci se porad vrti, krouti, budi, place. Budi se max po 2 hodkach, ale casto i po hodce nekdy po 20min. Casto se krouti a pak si prdne, pak se bohuzel krouti jeste chvili a pak nekdy usne, nekdy zacne vzlykat tak utesim a spinka. Kojim vzdy na pozadani.
Jinak dcerka spi se mnou. Zkousela jsem v noci bezplenkovku, malo oblict, hodne oblict, prikryvat, neprikryvat, svetlo, tma, aromaterapii atd atd..
Ted jsem znova najela striktne na dietu bez BKM, vajec, soji, kureciho a hoveziho. Drzim ji teprve 2 dny, takze vysledek zatim videt nemuzu.
Zacla jsem davat teda uz i prikrmy.
Dceri jsem objednala i bachovky.
Jeste premyslim o kranio.
Mela jste nebo mate nektera stejne problemy? Pomohlo vam neco? Nebo poradite co muzu jeste vyzkouset? Nebo mi nezbyva nic jineho nez to preckat?
Dekuji moc vsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
399
5.11.19 07:48

@MelissaMuray Ahoj a zkoušela jsi kapičky Biogaia, stojí teda kolem 500 kč ale pomáhaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.11.19 09:34

Ahoj, dcerka je tedy na um, ale opravdu to u nás dělá stále déčko. Tak dávám jen 3 dny a 3 dny má od toho klid. Myslela jsem, že se to taky 4m zlepší a bohužel.

• Citovat
  • Nahlásit
119
8.11.19 08:36

Dceři je 6,5 měs a tak od 5 měsíců po zavedení prikrmu děs. Taky mi hrozně trpi na prdy. Zmírňuje to odvar z kmínu, BioGaiu kapu a tam nějaký velký rozdíly při vynechání bohužel nevidím. V noci se též budí s bolesti, prdne si a dobrý. Kojim někdy 5× za noc, někdy 10×. Doufám, že až začne lézt, tak se to zlepší s těma prdikama… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat