Splátka insolvence tři dny po splatnosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katyska
Stálice 95 příspěvků 27.03.18 10:50
Splátka insolvence

Holky která máte insolvenci, mám dotaz. Už jste někdy zaplatili splátku třeba dva tři dny po splatnosti? A bylo z toho něco? Již rok platím pravidelně, vždy do konce měsíce mám splatnost. Jde o to že mi teď přijdou penízky příští úterý a ihned to zaplatím, ale to už bude 3.ho…diky

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.03.18 10:59

@katyska insolvenci nemám, ale zavolej insolvenčnímu správci, že se Ti opozdila platba.. je zajímavé, jak to funguje všude jinak. Můj ex výplatu vůbec nedostává, ta jde insolvenční a ta mu přepošle, co mu náleží.

katyska
Stálice 95 příspěvků 27.03.18 11:05
@martina.se
@martina.se píše:
@katyska insolvenci nemám, ale zavolej insolvenčnímu správci, že se Ti opozdila platba.. je zajímavé, jak to funguje všude jinak. Můj ex výplatu vůbec nedostává, ta jde insolvenční a ta mu přepošle, co mu náleží.

Děkuji. Já to posílám převodem

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.03.18 11:07

@katyska tak jim zavolej, ať o prodlevě vědi. Vždy je lepší to řešit předem

katyska
Stálice 95 příspěvků 27.03.18 11:09
@martina.se píše:
@katyska tak jim zavolej, ať o prodlevě vědi. Vždy je lepší to řešit předem

Jo zavolám tam. To bude lepší. Diky

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 28.03.18 13:21
@martina.se píše:
@katyska tak jim zavolej, ať o prodlevě vědi. Vždy je lepší to řešit předem

nevolat ale napsat i

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >