Sportovní kočárek Kinderkraft Grande recenze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Megiee
Povídálka 27 příspěvků 14.12.18 13:58
Sportovní kočárek Kinderkraft Grande

Ahoj maminky, potřebuju poradit od zkušenějších :D sháním skladnější sportovní kočárek. Koukala jsem a je jich spousta a jsou krásný :) moji favoriti jsou Valco Snap 4 a Britax Romer B-motion 4, jenže se mi nechce dávat takovou pálka za ně. A našla jsem tenhle kočárek a ten se mi taky líbí a je za dobrý penízky..jenže ta cena mi příjde nízký oproti jiným kočárkům a na to jak vypadá..máte s ním někdo zkušenost? a jaký máte názor na pěnová kola? Když výrobce nemá na výběr jiná kola seženu na to někde nějaké jiné univerzální třeba nafukovačky? Děkuji za odpovědi :)

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
Simonak1
Nováček 2 příspěvky 07.01.19 21:52
Kinderkraft

Ahoj já si ho koupila a super ,jede se skoro ve velký košík a uvnitř taky dcera ms spoustu místa, strisku se dá sklonit až dopředu za mě super a okénko taky hezky spokojenost… :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Ludinova87
Nováček 1 příspěvek 08.01.19 19:37

Dobry vecer, kocarek se mi take libi. Mohu se zeptat do jakeho sklonu lze max zvednout sed? Dle fotek je to hodne nalezato :woman_shrugging: Jak je to prosim ve skutecnosti?

Simonak1
Nováček 2 příspěvky 09.01.19 12:14

Asi jako u každého kočárku mírně nakloněn ale aby to bylo rovný jako prkno to jsem neměla ani ten kocarek za 15 tisíc.Za mě spokojenost mám ten severní hnědý je moc hezky a pláštěnka taky skoro ve resena :palec:

Káťa19
Echt Kelišová 8072 příspěvků 19 inzerátů 09.01.19 13:57

Pokud potřebuješ do terénu, tak kup Motion 3 - třeba bazarový, jinak jsem bohužel recenze nenašla :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Dokažte, že jste to viděli! Kritikům filmu s Lucií přišla bizarní výzva od tvůrců

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) by ráda rozjela svou zahraniční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >