Sportovní kočárek Kinderkraft Grande recenze

2
7.1.19 21:52

Kinderkraft

Ahoj já si ho koupila a super ,jede se skoro ve velký košík a uvnitř taky dcera ms spoustu místa, strisku se dá sklonit až dopředu za mě super a okénko taky hezky spokojenost… :potlesk: :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8.1.19 19:37

Dobry vecer, kocarek se mi take libi. Mohu se zeptat do jakeho sklonu lze max zvednout sed? Dle fotek je to hodne nalezato 🤷‍♀️ Jak je to prosim ve skutecnosti?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
9.1.19 12:14

Asi jako u každého kočárku mírně nakloněn ale aby to bylo rovný jako prkno to jsem neměla ani ten kocarek za 15 tisíc.Za mě spokojenost mám ten severní hnědý je moc hezky a pláštěnka taky skoro ve resena :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
9.1.19 13:57

Pokud potřebuješ do terénu, tak kup Motion 3 - třeba bazarový, jinak jsem bohužel recenze nenašla :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.19 21:47

Já právě tenhle teď taky zvažuju. A ještě se chci podívat na ten Britax B-agile 4 2015.
Jde mi hlavně o to aby byl skladný a aby měl větší místo pro dítě na sedáku. Tak jsem zvědavá kteréj nakonec zvolíme. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
5.2.19 20:32

@Janca Kmetkova ten je do terenu nevhodny, zalezi kde budes jezdit, mrkni na recenze
 https://www.emimino.cz/…sti/hledani/?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27
2.3.19 20:25

@Simonak1 Můžu se zeptat, teď trochu s odstupem, jste pořád spokojená? Rozmýšlím mezi nim a PetiteMars streetem. Kinderkraft nemá nastavitelnou rukojeť a to mi vadí a mám strach, aby za tu cenu byl kvalitní a nezlomil se, což se prý stává úprávě u streetu. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
5.4.19 11:48

Holky a kde jste ho koupily??? Ja ho shanim, kde muzu a nikde ho nemaji :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.19 07:40

@Lockey taky nad ním teď přemýšlím a objednávám ho z internetu za necelé 4tis. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1378
28.7.19 10:10

Ahoj holky, prosím vy co jste koupily jak jste spokojené? Moc děkuji :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116
28.7.19 21:55

@Oliverka28
Ahoj, s kinderkraftem jezdím už od vánoc a za me spokojenost. Velká plocha na sezení i s podlozkou. Velký dobře pristupny košík, prodluzovaci striska i okénko je super. Projede i mirny terén. Kdyby tě ještě něco zajímalo tak se klidně ptej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1378
28.7.19 22:20

@Lucinka08 Super, moc děkuji. My měli docela strach z těch menších koleček.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116
28.7.19 22:21

@Oliverka28
Já taky ale zatim s nima žádný problém ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
4.8.19 15:23

@Lucinka08 prosím, jak se v kočárku polohují záda? Je tam pouze šňůrka? Jde to snadno? Děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116
4.8.19 15:40

@Apoxe
Ahoj ano je tam snurka, jde to snadno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala