Stále chodí po obědě domů, odmítá spát ve školce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 01.11.18 14:04
Stále chodí po obědě domů

Ahoj holky, malej bude mít na jaře 5.roků a stále odmítá ve školce spát. Učitelky sami říkaly, že pokud by rušil ostatní, musel by po obědě domů. Zatím jsem s mladším na rodičáku, ale přece bych byla radši, kdybych se mohla naplno věnovat miminku a starší by byl ve školce. Je tu někdo, komu dítě NIKDY nespalo ve školce a chodilo o půl dvanácté domů?
Ve školce moc není, ráno tam je od 8-11:30.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

elinka90
Závislačka 2521 příspěvků 01.11.18 14:06

a oni tam nemají nějaký odpolední program pro nespící děti?

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 01.11.18 14:08

@elinka90 Mají ale musí být potichu a nerušit ostatní, což si myslím, že by prořval.

eliskaj
Kelišová 5522 příspěvků 01.11.18 14:12

@LLenule111 tak v 5 letech snad pochopí, ze teď bude hodinu potichu ne?
U nás děti spát nemusí (ani můj tříletý není zvykly spát) - tak si bud přihlíží knížku, staví kostky, ale musí byt potichu. Žádné dítě tam problém nemá, ani od těch malých, kde rodiče nechtějí, aby dítě spalo…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 01.11.18 14:13

Syn ma pet, chodi do skolky tretim rokem a spal tam jen prvni den. Nevidim v tom problem, mame moznost ho vyzvedavat poo, on teda chodi az o pul jedne. Ma ted trochu prudici obdobi a jestli tak bude pokracovat, spavat tam bude. Miminko po obede nespi?

tininas
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 01.11.18 14:14
@LLenule111 píše:
Ahoj holky, malej bude mít na jaře 5.roků a stále odmítá ve školce spát. Učitelky sami říkaly, že pokud by rušil ostatní, musel by po obědě domů. Zatím jsem s mladším na rodičáku, ale přece bych byla radši, kdybych se mohla naplno věnovat miminku a starší by byl ve školce. Je tu někdo, komu dítě NIKDY nespalo ve školce a chodilo o půl dvanácté domů?
Ve školce moc není, ráno tam je od 8-11:30.

Ahoj.

Ví, že jsi doma s miminkem a chce být s Tebou a malým/malou. Miluje Vás.

Proč mu to nedopřát a trápit ho ve školce. Jiná by byla, kdybys musela do práce. Ale takto?

Nech ho vyhrát s dětmi od 8:00 do 11:30. A pak si ho vezmi domů a užívej si to s oběma dětmi. K nezaplacení. :)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19871 příspěvků 01.11.18 14:17

tak to zkus a uvidíš :)
V pěti letech by se mu snad mělo dát vysvětlit, že je čas na spaní a pokud nechce spát, tak ale bude v klidu. Náš mladej třeba normálně poO nespal, ale ve školce si lehl (řekli mu, ať se na chvíli natáhne po obědě, ať mu slehne) a skoro vždycky zabral :jazyk:
Já si vždycky říkám, že kdyby maminka nebyla na rodičáku s mladším, tak by to ty učitelky taky musely nějak udělat. Takhle si ulehčují práci, protože ti ho můžou nacpat domů :think:

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 2 inzeráty 01.11.18 14:22

Vsak spat nemusi a v 5 letech už urcite pochopi, ze musí být chvíli ticho. Ale já bych hlavní problém viděla v tom, že ty ho tam chceš nechat, aby sis mohla užít mimino. Já mám syna ve školce proto, aby si zvykl na děti, režim, autoritu, vybudoval si imunitu, něco se naučil, ale hlavně, aby byl pak připravenej na školu. Po obědě si ho nadšeně vyzvednu a mrzí mě, že máme na sebe do večera tak málo času.

ivašot.
Kelišová 6584 příspěvků 01.11.18 14:29

Ve školce mi obě děti spaly dohromady tak 10 krát, žádné následky to na nás nezanechalo :D

Kriss Tina
Kelišová 5490 příspěvků 01.11.18 14:31

U nás je Teda program pro nespici a i 3 leté děti pochopi že musíš být zticha a něco si tvořit u stolu :nevim: a proč pro něj chodíš už v půl 12? To se jako dyl chodit nesmí? Já si pro syna chodím nejdřív tak v půl 1 když jde po obědě :think: ale možná tam vyvádí protože má pocit že ho tam odkládáš kuli miminku :nevim:

Uživatel je onlinechaela
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 2 inzeráty 01.11.18 14:41

Jinak já ani moni sourozenci jsme ve školce nespal nikdy, ani jednou a následky to nemá. Dokonce jsme i jeli na školku v přírodě, týden ez rodičů a v pohodě, tedy bratr, já jsem onemocněla hned první den.

terien
Echt Kelišová 8107 příspěvků 01.11.18 14:42

Já tyhle dotazy fakt nechápu :nevim: co budeš dělat až tam nebude chtít spát mladší? Pořídiš si další dítě abys byla doma a vyzvedávala ho? Jestli ti to nevyhovuje tak ho tam nech a hotovo, jestli ti to nevadí tak si ho ber poo.

Uživatel je onlineneumisa
Neúnavná pisatelka 19377 příspěvků 01.11.18 14:45

@LLenule111

pětileté dítě už by mělo vědět, že když ostatní spí, tak nebude rušit.

jinak nevím, co řešíš - vyhovuje ti vyzvedávat po obědě? tak vyzvedávej. Nevyhovuje ti to? tak ho tam nech.

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 01.11.18 14:46

TO Jsou zase kecy od užitelek..pokud by rušil musí domů..jasně, tobě to řeknou protože ví že jsi doma..už vidím jak to říkají zaměstnané matce :mrgreen: :mrgreen: . Prostě ho tam nech, ony si s ním musí poradit. Spát nemusí, ale to nevydrží hodinu v klidu třeba u omalovánek, nebo když mu dáš jeho oblíbenou knihu sebou? to vydrží i ten můj hyperaktivec..

smurfka
Nadpozemská drbna 29810 příspěvků 01.11.18 14:47

taky nechápu proč chodí domů o pul dvanácté..to tam ani neobědvá? u nás když chodí domů před spaním tak to je v jednu hodinu … :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >