Po vydražení běží aukce dále, stalo se vám na Aukru?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
481
18.9.12 10:08

No jo ale já do poslední chvíle se s jedním dalším předháněla a vyhrála jsem. Takže přihazovat šlo. No a dnes se k tomu nedostanu, takže mě to pěkně naštvalo!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
18.9.12 10:21
@dagmarkav píše:
No jo ale já do poslední chvíle se s jedním dalším předháněla a vyhrála jsem. Takže přihazovat šlo. No a dnes se k tomu nedostanu, takže mě to pěkně naštvalo!!!

No prodejce je rád. Ale už se mi to jako kuúujícímu stalo a taky jsem byla naštvaná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5368
18.9.12 11:01

@dagmarkav Ja si myslim, ze ted uz prihazovat nejde, i kdyz je aukce prodlouzena. Prehodil te uz ten, co ses s nim predhanela? Nevim, ale mam takovej dojem, ze sice to aukro prodlouzi, ale pro ty zvenci uz je aukce uzavrena. Jestli chces, hod sem link na aukci a uvidime.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3441
18.9.12 12:51

To se mi nikdy nestalo - zvláštní :nevim: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
481
18.9.12 14:33

Když přihodím já tak to jde, tady je ten odkaz :-)
 http://aukro.cz/…5810493.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5368
18.9.12 14:54
@dagmarkav píše:
Když přihodím já tak to jde, tady je ten odkaz :-)
http://aukro.cz/…5810493.html

Aha, tak tady to vypada, ze prihazovat lze, ja to nechci zkouset, abych ti zbytecne nezvysovala cenu :? Snad uz to zustane u tebe, kdyz uz ses o to vcera tak poprala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
481
18.9.12 15:19

No právě ;) bylo to kdo z koho :-)))) už tak jsem se nechala vyhecovat, k takové ceně jsem ani dojít nechtěla :kytka: :mrgreen: cha, ale když už se to povedlo, tak budu neščasná :( jestli mi to nezůstane

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5368
18.9.12 16:01
@dagmarkav píše:
No právě ;) bylo to kdo z koho :-)))) už tak jsem se nechala vyhecovat, k takové ceně jsem ani dojít nechtěla :kytka: :mrgreen: cha, ale když už se to povedlo, tak budu neščasná :( jestli mi to nezůstane

To znam :mrgreen: Tenhle prihazovaci system je nebezpecnej, clovek se vyhecuje a nakonec jde nad zamyslenou cenu :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
18.9.12 17:09

Normálně přihazovat jde, musí jít, protože to včera blblo a třeba nám se nešlo na aukro přihlásit. Tudíž je prostě protáhnutá a jdou normálně příhozy :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1262
18.9.12 18:13
@dagmarkav píše:
Když přihodím já tak to jde, tady je ten odkaz :-)
http://aukro.cz/…5810493.html

Tak u této prodejkyně jsem také nakoupila, ale problém s prodloužením aukce nebyl. Asi je to doopravdy chyba systému. Nezdá se mi to fér vůči nakupujícím :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
18.9.12 18:26

Holky žádná chyba systému. Tady jsou OP aukra. Včera byl výpadek a nešlo se přihlásit. :nevim:
10.2 Technické potíže
 10.2.1

Pokud po dobu kratší než 6 hodin nemůže v důsledku technických potíží na straně Aukra převážná většina Uživatelů umísťovat své nabídky (přihazovat) nebo jsou nedostupné klíčové funkce pro nalezení nabídky (výpis předmětů v kategoriích nebo nástroj pro vyhledávání), jsou nabídky, jejichž doba trvání uplyne během výpadku nebo do 15 minut po jeho odstranění, prodlouženy o 24 hodin.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák