Stesk v těhotenství 39. týden těhotenství

16.11.15 16:35

Stesk v těhotenství

Zdravím všechny maminky a nastávající maminky,
ani nevím proč jsem se rozhodla sem psát. Možná jen ze zvědavosti jestli to některá z vás měla nebo má také tak.
Jsem ve 39tt a už tak měsíc mě trápí jedna věc. A to je moje mamka. Kdykoliv si na ní vzpomenu, už se mi hrnou do očí slzy. A nemůžu je nijak zastavit.. Bydlíme s manželem mimo ČR a vidím jí jen přes Skype. V životě se mi po ní tak nestýskalo a nikdy jsem po ní tak nebrečela. Spíš po taťkovi. A teď je to naopak. :) je to třeba tím mateřským citem co se mi v podvědomí vyvíjí?! Cítila jste to některá z vás někdy také tak? Přemýšlím, že bych jí chtěla i k porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.11.15 17:15

Urcite je to normalni.. Ja i u syna i ted kazdou chvili brecim protoze mi je smutno po dedovi ktery ale umrel pred 15lety.. Nemela jsem tatu tak mi ho svym zpusobem vynahrazocal a mwli jsme uzasny vztah.. Ale mimo tehu po nem tak moc neplacu, to spis jen vzpominam ale v tehu brecim kazdou chvilu.. Je to tema hormonama..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.11.15 18:15
@MiniChoco píše:
Zdravím všechny maminky a nastávající maminky,
ani nevím proč jsem se rozhodla sem psát. Možná jen ze zvědavosti jestli to některá z vás měla nebo má také tak.
Jsem ve 39tt a už tak měsíc mě trápí jedna věc. A to je moje mamka. Kdykoliv si na ní vzpomenu, už se mi hrnou do očí slzy. A nemůžu je nijak zastavit.. Bydlíme s manželem mimo ČR a vidím jí jen přes Skype. V životě se mi po ní tak nestýskalo a nikdy jsem po ní tak nebrečela. Spíš po taťkovi. A teď je to naopak. :) je to třeba tím mateřským citem co se mi v podvědomí vyvíjí?! Cítila jste to některá z vás někdy také tak? Přemýšlím, že bych jí chtěla i k porodu

normalni to je v tvym stavu - to delaj hormony a jses o to vic citliva a bude hur az porodíš a bude tu mimco a bude chybat ta mamka co by poradila polidala s kym bys pokecala když z toho stereotypu bude blbnout atd :roll: ja bych nedokazala zit v cizine a mit rodinu v jinym state mame mezi sebou moc pekny vztah navíc jsem jedináček a opustit je a ja zit jindebez rodiny a te spravne podpory a opory maminovsky, tak bych sama sebe utrápila :hug:

• Citovat
  • Upravit
16.11.15 23:26

@JayLee Úplně jsem se ve tvých slovech našla. Jsem také jedináček ale já zas neměla tak hezký vztah s mojí mamkou. Pořád jsme se jen hádaly a taťka byl taková náplast na ránu. Ale co jsem těhu, a je to i jejich první vnouček, tak šílená změna. Teď je mi taťka docela jedno, stačí když se na něj jen zeptám ale mamku musím slyšet každý den!!! Manžel je také jedináček. My se vážně našli :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.11.15 07:40
@MiniChoco píše:
@JayLee Úplně jsem se ve tvých slovech našla. Jsem také jedináček ale já zas neměla tak hezký vztah s mojí mamkou. Pořád jsme se jen hádaly a taťka byl taková náplast na ránu. Ale co jsem těhu, a je to i jejich první vnouček, tak šílená změna. Teď je mi taťka docela jedno, stačí když se na něj jen zeptám ale mamku musím slyšet každý den!!! Manžel je také jedináček. My se vážně našli :mrgreen:

no to je ten syndrom jedinacku :P :mrgreen: ono je jedno co bylo ale vnouce zmeni hodne věci kor když nejsou sourozenci však sama uvidíš :hug: ze ten vztah budete mit pak jinej a podstatne lepsi :hug: a chybel ti nekdy sourozenec? ;) me teda nikdy a nemenila bych 8)

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama