Stížnost na chování v bance

novo123
24.6.13 10:31

stížnost na chování v bance

Ahoj holky,

asi vedu boj s větrnými mlýny, ale stejně by mě zajímal Váš názor. Minulý týden jsem měla nepříjemný incident v bance. Situace se odehrála tak, že jsem po odchodu předchozí klientky přistoupila k přepážce, přičemž paní na přepážce mě viděla, jak přicházím a otočila se a odešla od přepážky. Tato samotná okolnost mě ještě nevytočila. Každopádně jsem ale zůstala stát u přepážky a čekala, až přijde. Místo toho mě velmi arogantním způsobem upozornila, že mám přistupovat k přepážce na vyzvání (jaké vyzvání měla na mysli, mi není jasné, neboť daná pobočka neužívá vyvolávacího systému a za celou dobu čekání jsem si žádného vyzvání předchozích klientů nepovšimla). Spěchala jsem, tak jsem situaci s paní nijak neřešila a věcně jsem vyřídila své záležitosti. Závěrem jsem vyjádřila svoji nespokojenost a sdělila paní, že mám v plánu na její chování upozornit písemnou formou, ta reagovala arogantním úšklebkem. Na stížnost mi napsala paní, že se z mé strany jednalo o narušení diskrétní zony a hotovo. Tak jsem uvedla veškeré skutečnosti (v původní stížnosti jsem jen napsala, že se paní chovala nevhodně) a čekám, co bude. Nejspíš nic, takže asi změním banku. Myslíte si, že jsem narušila diskrétní zónu? Já jsem si myslela, že je to zóna pro klienty nebo pro paní. Co si o tom myslíte? Řeším to hlavně proto, že jsme se sem přestěhovali a na pobočce pracují tři ženský, pravděpodobnost, že s ní budu řešit další věci je obrovská. Díky za Váš názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26648
24.6.13 10:33

Ja bych to neresila vubec, stane se :mrgreen: co to je, sporka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
novo123
24.6.13 10:34

Jo

• Citovat
  • Nahlásit
sophinka1
24.6.13 10:34

Asi mas dost casu zaobyrat se blbostma. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
19200
24.6.13 10:35

No tak já dodržuji diskrétní zonu klientů, abych jako neviděla jejich osobní údaje atd.. kdybych tam byla už sama, nenapadlo by mě čekat, šla bych také rovnou, kdyby se to paní v bance nelíbilo, s úsměvem bych se omluvila, že jsem to nevěděla a pak začla řešit další věci… nepíšeš, co jiného ti udělala, než to, že ti řekla, že máš počkat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
novo123

Jo, zapomněla jsem říct, že jsem čekala 45 minut!

• Citovat
  • Nahlásit
novo123
  • Citovat
  • Nahlásit
19200
24.6.13 10:36
@novo123 píše:
Jo, zapomněla jsem říct, že jsem čekala 45 minut!

no tak to bych nečekala, jako čekala jsi 45 min než přijde? říkala si že spěcháš :lol: kdybych tam byla takovou dobu, zeptala bych se někoho jiného, kde ta paní je, kdy přijde, že spěchám atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
novo123
24.6.13 10:36

@PetaP když máš placený hlídání, čekáš 45 minut a konečně jsi na řadě, paní odkráčí a pak je ještě arogantní a povýšená, tak mě to teda vadí :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
19200
24.6.13 10:37

@novo123 jenže to nikoho nezajímá, že máš placený hlídání 8) třeba šla na záchod, co já vím :nevim: nechci se jí zastávat, nebyla jsem tam, ale vůbec bych to neřešila :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
novo123
24.6.13 10:38

@PetaP ne, přede mnou čekalo asi pět lidí, paní na přepážce vesele místo, aby pohla nabízela každýmu milion pojištění, půjček a tak (bylo to slyšet až do místnost, kde se čeká - takže diskrétní to tam teda je :-) ), dostala jsem se po 45 minutách an řadu a ona odešla, asi na pět minut, to bych celkem vydejchala, ale místo pozdravu po mě vyjela a hlavně ten tón, to se nedá zprostředkovat

• Citovat
  • Nahlásit
nepřihlášená cverunka
24.6.13 10:39
@Timinka píše:
Asi mas dost casu zaobyrat se blbostma. :nevim:

Pročpak blbost? Chování jak za socíka. Když si všechno necháme líbit, budou se k nám naše instituce takhle chovat i nadále.

• Citovat
  • Nahlásit
19200
24.6.13 10:39

@novo123 jenže oni musí nabízet všechny různý pojištění i půjčky, maj to prostě v popisu práce a jsou za to hodnocení :think: jako jo, taky by mě naštvalo jak se mnou mluví, ale stížnost bych nepodávala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
novo123
24.6.13 10:40

@PetaP ok, máš jiný názor, díky za něj, já prostě nevidím důvod, aby si na mě někdo léčil komplexy a mluvil se mnou jízlivě a arogantně :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
19200
24.6.13 10:40
@novo123 píše:
@PetaP ok, máš jiný názor, díky za něj, já prostě nevidím důvod, aby si na mě někdo léčil komplexy a mluvil se mnou jízlivě a arogantně :nevim:

ale vždyť jo, ale neřekla si co ti udělala jinýho, než že ti řekla, že si měla počkat na vyzvání, cos do tý druhý stížnosti napsala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat