Straší mě mimoděložním

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berulinka99999
Kecalka 142 příspěvků 26.07.18 04:21
Straší mě mimodeloznim

Holky včera jsem byla na ultrazvuku, 5 dní zpoždění ale nebylo nic vidět. Těhotenský test je spolehlivě pozitivní. Digitální minulý týden ve čtvrtek ukázal 1-2. Vzali mi krev v ní 16.1 jednotek ( což je podle dr cca 3tt ) a za týden další odběr s ultrazvukem. Sliznice vysoká 8.6mm. Cykly mám dlouhé 40 dní. Žádné problémy spojené s mimoděložním nemám, jen mám občasné tlaky v podbřišku jako při menstruaci ale to bolí buď na obouch stranách nebo spíš uprostřed. Je naděje že je všechno jak má být a miminko se ukáže v děloze? Strašně se bojím až z toho nemůžu spát..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Kačka4691
Stálice 66 příspěvků 26.07.18 04:34

Tak nemysli na nic spatneho, ja i krvacela. Vajicko se ti uhnizduje, tak si dela prostor. Na bolest si zvykni, kazdou chvili te ted bude nekde dloubat a pichat :mrgreen:

P4ja
Kelišová 6355 příspěvků 26.07.18 04:59

Buď v klidu. Šla jsi brzo, tak nemá cenu dělat unáhlené závěry.
Neboj, ono se miminko ukáže :srdce:

nonina
Závislačka 4044 příspěvků 26.07.18 05:28

No, snad Tě žádný doktor nestrašil mimoděložním, když zatím nevidí dutinku. Je moc brzo, podle toho co píšeš. Takto brzo je nerozumné běhat na utz, protože to přesně takto dopadá - nic není vidět a začnou nervy s tím, jestli je vše v pořádku .
Teď Ti nezbude nic jiného než čekat,můžeš si zatím třeba dělat těhotenský test, a uvidíš, zda čárka sílí, nebo si jako samoplátce zajít na krev a sledovat HCG. Samozřejmě, že může být všechno naprosto v pořádku, je to tím, že je tak moc brzo.
Držím palce!

Lucius08
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 26.07.18 05:54

Šla jsi brzy. Taky jsem to tak teď měla. Skoro týden v nervech :zed: . Vše bylo ok.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8488 příspěvků 26.07.18 06:19

Pokud nejsou zdravotní problémy, tak se na první kontrolu máte objednávat až tak v 7-8tt tam už bývá jasno, teď se budeš zbytečně stresovat jestli bude dutinka kde má být, pak jestli už bude srdíčko, takže minimálně 10-14 dní zbytečného stresu. S mokrým testem se na utz neleze - poučení pro příště ;) na utz „něco“ bývá vidět od 1000 jednotek :)
Držím palce, určitě to dobře dopadne :kytka:

karkarka
Závislačka 2678 příspěvků 26.07.18 06:54

Víš přesně,kdy jsi mela ovulaci?

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 26.07.18 07:13

Myslím že eventuální mimodelozni zmiňoval můj dr u 1.tehotenstvi úplně na začátku taky… Jakoby říkal možnosti co mohou nastat.. A máme krásnou 4letou cacorku… U 2 těhotenství jsem proto čekala do mého odhadované 8tt abych se právě takového čekání vyvarovala… Takze nehazejte flintu do zita

Tiffany1
Závislačka 3814 příspěvků 26.07.18 07:27

Pokud test sílí tak, jak ma, je dost pravdepodobne, ze se o minodelozni těhotenství jednat nebude. Nelze to vyloučit, ale velmi pomalu sílící test je jeden z ukazatelů, nicméně, to neni pravidlo. Spineni, krvácení, jsou dalsi ukazatele. Jestli chces do příštího týdne alespoň trochu uklidnit, skoč si na krev ob den a pokud bude stoupat hcg dvojnásobně, je velka pravdepodobnost, ze bude vse vporadku. Ja jsem jeste 18DPO mela test velmi slabe pozitivní. Spinila jsem cca od 6.tt,a v 9.tt jsem mazala na lpsk s prasklym vejcovodem,a druhé těhotenství jsem poznala, ze je vse ok, prave podle testu.
Dopadne to dobre. Preji hodne stesti. :kytka:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 26.07.18 07:58
@Kačka4691 píše:
Tak nemysli na nic spatneho, ja i krvacela. Vajicko se ti uhnizduje, tak si dela prostor. Na bolest si zvykni, kazdou chvili te ted bude nekde dloubat a pichat :mrgreen:

Co? Kdyz mas pozitivni test,tak je vajicko jiz davno uhnizdene.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 08:45

@Berulinka99999 přesně takto mě také dr strašil a ač čekám čtvrté dítko, stejně mě to rozhodilo a odcházela jsem se slzami v očích. Já tam byla zbytečně brzy protože se mi k tehu přidala šeredná mykoza. Dle poslední MS už něco málo měli být něco vidět na utz a nebylo. Doma jsem nad tím přemýšlela a uvědomila jsem si, že těhotenství je o dva az tri tydny mladší. Znala jsem pribliznej den početí. Příští kontrola kdy se to prý mělo "rozseknout " bylo už vidět embryjko i se srdickem. Cykly mam nepravidelné diky kojeni staršího, takze i to tu hrálo roli. Pozitivně mysli a věř tomu malému.

Berulinka99999
Kecalka 142 příspěvků 26.07.18 09:01

Holky testy už mám všechny úplně pozitivní akorát ty s 25 jednotek jsou slabší ale žádný duch to není. Včera jsem dělala clerblue + a vyšel takhle. No uvidíme. Mám všechny příznaky normálního těhotenství tak snad je mimis tam, kde má být :srdce:

Berulinka99999
Kecalka 142 příspěvků 26.07.18 11:25

@karkarka Tenhle cyklus jsem se na to úplně vykašlala takže nevím kdy ovu byla :nevim: Nezbývá než vydržet ten týden do dalšího ultrazvuku :zed:

Berulinka99999
Kecalka 142 příspěvků 26.07.18 13:58

Holky začala jsem hodně špinit naruzovelou barvou, nic mě nebolí ale je mi jasné, že tohle dobré nebude..

Tasemnice1
Nováček 1 příspěvek 26.07.18 23:09

Zažila jsem obě varianty 1. Měla jsem pozitivní test, ale v době menstruace jsem začala slabé krvácet, potom to přešlo ve špinění. Já blec si v diskuzích přečetla, že spousta holek to dostane i v těhotenství a šla jsem na gyndu až za další týden. Bohužel to bylo mimodelozni. 2. V den vynechání MS jsem si udělala test, byl pozitivní, tak asi do dvou dnu letěla na gyndu. Doktor nic nenašel, postrasil mě dalším mimodeloznim a za týden jsem měla jít na ultrazvuk. Mezi tím jsem dvakrát zašla na krev, kde se každý druhý den hcg krásně zdvojnásobilo. Navíc mě nic nebolelo, žádná krev. A po týdnu byl krásně vidět vacek na správným místě. Takze: lepší jít brzo než pozde, je blbý, že s tím strašením doktoři nepockaj, dokud si nejsou jistý…a zajdi na krev.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >