Středoškoláci zpátky do školy.

Anonymní
25.4.21 18:42

Středoškoláci zpátky do školy.

Zdravím Vás, středoškoláci se mají vrátit do školy při incidenci 75 na 100.000.tis obyvatel, myslíte si že se stihnout vrátit do školy? Podle mě je to asi nereálné, ale chtěla bych vědět názor i ostatních.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18408
25.4.21 18:54

Můj názor je, že když tady v okrese otevíráme školky pro všechny a jsme hluboko pod 75/100 000, tak nevím, proč neotevřou i střední školy :cert:…do konce školního roku s tím nepočítám…aby šel na týden v červnu, to fakt nevidím jako přínos, to ho klidně nechám doma…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1753
25.4.21 19:01

Bohuzel, starsi deti nemaj prioritu, protoze na ne rodice nemuzou cerpat OCR. Zvraceny svet, kdy budou plne skolky deti bez rousek a zakladnich hygienickych navyku, plne hospodske zahradky a deti od dvanacti do sestadvaceti se nemuzou vzdelavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25105
25.4.21 19:22
@Monchichik píše:
Můj názor je, že když tady v okrese otevíráme školky pro všechny a jsme hluboko pod 75/100 000, tak nevím, proč neotevřou i střední školy :cert:…do konce školního roku s tím nepočítám…aby šel na týden v červnu, to fakt nevidím jako přínos, to ho klidně nechám doma…

Dle mě pokud se nepovedou 2. st a střední školy do půlky května tak už to pak nemá cenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9038
25.4.21 19:27
@Anonymní píše:
Zdravím Vás, středoškoláci se mají vrátit do školy při incidenci 75 na 100.000.tis obyvatel, myslíte si že se stihnout vrátit do školy? Podle mě je to asi nereálné, ale chtěla bych vědět názor i ostatních.

Doufám, ale nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
649
25.4.21 19:51
@VitaminC píše:
Bohuzel, starsi deti nemaj prioritu, protoze na ne rodice nemuzou cerpat OCR. Zvraceny svet, kdy budou plne skolky deti bez rousek a zakladnich hygienickych navyku, plne hospodske zahradky a deti od dvanacti do sestadvaceti se nemuzou vzdelavat.

Ano bohužel přesně, peníze za kompenzace a OCR jsou jediný důvod otevírání čehokoli…školyk byly zavřené 5 týdnů jinak otevřeno…ale jdou teď, protože většina maminek je s dítětem na OCR…na druhém stupni jsou doma 6 měsíců, ale tam se žádné OCR nevyplácí, že stejně jako na středních školách tak je necháme doma další 2 měsíce…Je to fakt smutné…to jak se magoři navalili o tomto víkendu do ZOO, tak bude vypadat za týden ve všech obchodem, ale děti budou doma:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7520
25.4.21 19:58

Mně zvedlo tlak v sobotu zjištění, že studentka přivezla z Indie jejich mutaci koronaviru.
Takže tady šest týdnů nemůžeš ani přes okres navštívit rodiče, studenti středních škol jsou už víc, než rok doma, aby zde nebyla pandemie, studenti vysokých škol to samé, ti nemůžou ani ve dvou do laboratoře už od loňského března, ale tady indická studentka pendluje sem a tam, to jim tam nejde internet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7520
25.4.21 20:05

Školství nebyla a není priorita, když jsem koukala na ČT 24 na diskusi o školství, tak co tam předváděl šéf poslaneckého klubu parlamentu za školství za ANO. Takže hlavní slovo za parlament, ještě ke všemu tragickému to býval rektor či co na brněnské VUT. Tak mě manžel musel klidnit, protože v životě jsem tak nenadávala televizi, jak u tohoto.
Co si ti lidé o sobě vůbec myslí, jak někdo takhle arogantní může rozhodovat o našich dětech?
Dle něj se studenti mají zařídit sami, doslovně řekl Voják se stará, voják má. Vůbec neuvažují, že půjdou, kromě odborných práci, někdy do školy. Prý proč, vždyť mají počítač. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
25.4.21 20:12

Ne.. Nestihnou.. A mmchdm, mám tedy devátaka, ale přijde mi zbytečné, aby po prijimackach už do té školy vůbec šel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7520
25.4.21 20:16

@martina.se ty si drsňačka, to už jsem si všimla, ale nepřijde ti líto, že se syn bude povalovat doma a nezažije to neopakovatelné rozloučení se školou, všechny ty devaťácké akce, kdy děcka spolu chtějí být každý den, protože jim dochází, že už se loučí. Ten pocit nejstarších ve škole atd.
To je doba, která už se nikdy nevrátí a nejde ničím nahradit. Ty pocity se pamatuji celý život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28590
25.4.21 20:18
@mado píše:
@martina.se ty si drsňačka, to už jsem si všimla, ale nepřijde ti líto, že se syn bude povalovat doma a nezažije to neopakovatelné rozloučení se školou, všechny ty devaťácké akce, kdy děcka spolu chtějí být každý den, protože jim dochází, že už se loučí. Ten pocit nejstarších ve škole atd.
To je doba, která už se nikdy nevrátí a nejde ničím nahradit. Ty pocity se pamatuji celý život.

jenomže v téhle situaci žádné akce nebudou. Děcka musí být zalezlá ve třídě, můžou na záchod a zpět. Nesmí se míchat skupiny třeba na jazyky. Je to úplně o něčem jiném než jiné roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3526
25.4.21 20:19
@mado píše:
To je doba, která už se nikdy nevrátí a nejde ničím nahradit. Ty pocity se pamatuji celý život.

Ty jsi vtipná.. Řekla bych, soudě podle toho, co vidím kolem sebe, že ty děti se čile stýkají a že si ty společné zážitky umí vyrobit i mimo školní lavice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28590
25.4.21 20:19
@SAJ píše:
Doufám, ale nevěřím.

Kdy jsou vlastně maturity? Kdy nejpozději má cenu, aby tam ti středoškoláci vůbec chodili, vždyt jaro ve školách už bývá dost o ničem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
25.4.21 20:22
@mado píše:

Cece, oni do té školy ani nechtějí.. Výlety a vše ostatní je stejně zakázané. A nošení roušek celé dny otravné :think: takže spíš kvůli těmto věcem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
25.4.21 20:24
@ProfZav píše:
Ty jsi vtipná.. Řekla bych, soudě podle toho, co vidím kolem sebe, že ty děti se čile stýkají a že si ty společné zážitky umí vyrobit i mimo školní lavice.

Tak nějak.. Do školy nesmí, ale po škole se běžně schází.. V klidu, bez roušek atd.. Takže proč by měli sedět X hodin ve škole v roušce co respiratoru, když se sejdou odpol. Školní akce zakázané atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat