Střihla jsem do krve :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andrejika
Povídálka 49 příspěvků 08.02.18 15:18
Střihla jsem do krve :-(

Holky pomoc… Stříhala jsem nehtík svému týdennímu synovi a střihla špatně (moc) a z jednoho nehtíku mu trošku teče krev :-( Jsem z toho úplně špatná, bojím se infekce a navíc jsem malému způsobila bolest :-( doma mám jen 3% peroxid vodíku, ale ten by ho pálil… Čím to můžu malému ošetřit?
A prosím, že se to stalo ještě někomu jinému, nebo jsem sama taková blbka? Je mi to líto a řvu tu kvůli tomu…

Příspěvek upraven 08.02.18 v 15:47

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Mollify83
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 08.02.18 15:21

Máš líh na pupík? Tím to dezinfikuj a neboj nic se mu nestane :mavam:

Melpel
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 08.02.18 15:22

Chceš-li dezinfikovat, tak neštípavá dezinfekce je Betadine. Ale je to jodové… Předpokládám, že nůžky nebyly špinavé, asi bych jen umyla vodou. Nevím, co se říká dnes, je to už pár let, co jsem měla děti malé, ale říkali mi, že miminku prvních pár týdnů nehtíky nemám stříhat, ale pilníkovat.

ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 08.02.18 15:23

Proč stříháš týdenímu miminku nehty proboha???

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 08.02.18 15:24

:hug: Netrap se, každýmu se stane něco :hug: Jestli to chceš desinfikovat, tak dobrá nepálivá a i pro mimi je betadine (takový to oranžový). a jestli se bojíš hodně, tak to vem rovnou lihem, co asi máte doma na pupíček - nadšený z toho mimi nebude, ale za chvíli o tom už nebude vědět. Já osobně bych to nechala asi je zaschnout a sledovala to, ale už jsem asi moc laxní.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 08.02.18 15:25

@Melpel fakt jo? Oba synové měli takové papírové a tenoučké nehtíčky které by pilníkem nešly ani náhodou. Zajímavé :mavam:

Helileli
Závislačka 3156 příspěvků 08.02.18 15:25

Týdennímu miminku nemáš stříhat nehty, zespoda jsou ještě přirostlé i tou bílou části a snadno strihnes.
Umyla bych teplou vodou a mýdlem.
A nic si z toho nedělej, já fikla půlročního, protože se kroutil a prezil ;)

emimka20
Kecalka 362 příspěvků 08.02.18 15:25

Malému jsem nestříhala několik týdnů po porodu.. nosil na rukou ponožky :lol: každopádně když už se stalo tak nedělej vědu, nic se mu nestane :kytka:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 08.02.18 15:26

@ZZloba89 hele zase klid, starší měl hrozně dlouhé a po konzultaci s Mudr jsem je stříhala taky

Premek_Orac
Závislačka 4493 příspěvků 08.02.18 15:27

@andrejika Vydezinfikovat, nepřelepovat a nehysterčit.
Prosimtě, nic se nestalo, neřeš a nejanči, nebo z něj bude kluk hysterka. Buď ráda, že ho nemusíš dát kvůli náboženským důvodů obřezat. To bolí víc.

janablizkova
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 08.02.18 15:28
@andrejika píše:
Holky pomoc… Stříhala jsem nehtík svému týdennímu synovi a střihla špatně (moc) a z jednoho nehtíku mu trošku teče krev :-( Jsem z toho úplně špatná, bojím se infekce a navíc jsem malému způsobila bolest :-( doma mám jen 3% peroxid vodíku, ale ten by ho pálil… Čím to můžu malému ošetřit?
A prosím, že se to stalo ještě někomu jinému, nebo jsem sama taková blbka? Je mi to líto a řvu tu kvůli tomu…

Tak já jsem se ted informovala v lékárně a můžeš mu na to dát líh co je na čistění pupíčku. Pokud by to nějak zarudlo jít k lékaři.

mau-mau
Závislačka 3325 příspěvků 08.02.18 15:30

Určitě jsem oba někdy fikla a pravděpodobně ne jen jednou.. don´t panic ;) U takového čistého pidižvíka bych to jen přejela vlhkáčem :palec: To bude hned v pořádku.

Tarjei
Závislačka 4325 příspěvků 08.02.18 15:43

Smarja vzdyt to nic neni :D

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 08.02.18 15:44

Stříhala jsem už po návratu z porodnice :nevim:

GabinkaCh
Závislačka 2975 příspěvků 08.02.18 15:45

Stříhat když spí

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >