Reklama

Střihla jsem do krve :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andrejika
Povídálka 43 příspěvků 08.02.18 15:18
Střihla jsem do krve :-(

Holky pomoc… Stříhala jsem nehtík svému týdennímu synovi a střihla špatně (moc) a z jednoho nehtíku mu trošku teče krev :-( Jsem z toho úplně špatná, bojím se infekce a navíc jsem malému způsobila bolest :-( doma mám jen 3% peroxid vodíku, ale ten by ho pálil… Čím to můžu malému ošetřit?
A prosím, že se to stalo ještě někomu jinému, nebo jsem sama taková blbka? Je mi to líto a řvu tu kvůli tomu…

Příspěvek upraven 08.02.18 v 15:47

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 08.02.18 15:21

Máš líh na pupík? Tím to dezinfikuj a neboj nic se mu nestane :mavam:

Melpel
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 08.02.18 15:22

Chceš-li dezinfikovat, tak neštípavá dezinfekce je Betadine. Ale je to jodové… Předpokládám, že nůžky nebyly špinavé, asi bych jen umyla vodou. Nevím, co se říká dnes, je to už pár let, co jsem měla děti malé, ale říkali mi, že miminku prvních pár týdnů nehtíky nemám stříhat, ale pilníkovat.

ZZloba89
Kecalka 332 příspěvků 08.02.18 15:23

Proč stříháš týdenímu miminku nehty proboha???

malytlustyhroch
Kecalka 485 příspěvků 08.02.18 15:24

:hug: Netrap se, každýmu se stane něco :hug: Jestli to chceš desinfikovat, tak dobrá nepálivá a i pro mimi je betadine (takový to oranžový). a jestli se bojíš hodně, tak to vem rovnou lihem, co asi máte doma na pupíček - nadšený z toho mimi nebude, ale za chvíli o tom už nebude vědět. Já osobně bych to nechala asi je zaschnout a sledovala to, ale už jsem asi moc laxní.

Mollify83
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 08.02.18 15:25

@Melpel fakt jo? Oba synové měli takové papírové a tenoučké nehtíčky které by pilníkem nešly ani náhodou. Zajímavé :mavam:

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 08.02.18 15:25

Týdennímu miminku nemáš stříhat nehty, zespoda jsou ještě přirostlé i tou bílou části a snadno strihnes.
Umyla bych teplou vodou a mýdlem.
A nic si z toho nedělej, já fikla půlročního, protože se kroutil a prezil ;)

emimka20
Kecalka 354 příspěvků 08.02.18 15:25

Malému jsem nestříhala několik týdnů po porodu.. nosil na rukou ponožky :lol: každopádně když už se stalo tak nedělej vědu, nic se mu nestane :kytka:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 08.02.18 15:26

@ZZloba89 hele zase klid, starší měl hrozně dlouhé a po konzultaci s Mudr jsem je stříhala taky

Premek_Orac
Závislačka 4324 příspěvků 08.02.18 15:27

@andrejika Vydezinfikovat, nepřelepovat a nehysterčit.
Prosimtě, nic se nestalo, neřeš a nejanči, nebo z něj bude kluk hysterka. Buď ráda, že ho nemusíš dát kvůli náboženským důvodů obřezat. To bolí víc.

janablizkova
Kecalka 430 příspěvků 08.02.18 15:28
@andrejika píše:
Holky pomoc… Stříhala jsem nehtík svému týdennímu synovi a střihla špatně (moc) a z jednoho nehtíku mu trošku teče krev :-( Jsem z toho úplně špatná, bojím se infekce a navíc jsem malému způsobila bolest :-( doma mám jen 3% peroxid vodíku, ale ten by ho pálil… Čím to můžu malému ošetřit?
A prosím, že se to stalo ještě někomu jinému, nebo jsem sama taková blbka? Je mi to líto a řvu tu kvůli tomu…

Tak já jsem se ted informovala v lékárně a můžeš mu na to dát líh co je na čistění pupíčku. Pokud by to nějak zarudlo jít k lékaři.

mau-mau
Závislačka 3171 příspěvků 08.02.18 15:30

Určitě jsem oba někdy fikla a pravděpodobně ne jen jednou.. don´t panic ;) U takového čistého pidižvíka bych to jen přejela vlhkáčem :palec: To bude hned v pořádku.

Tarjei
Závislačka 3966 příspěvků 08.02.18 15:43

Smarja vzdyt to nic neni :D

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 08.02.18 15:44

Stříhala jsem už po návratu z porodnice :nevim:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 08.02.18 15:45

Stříhat když spí

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >