Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Nemám ráda hice, to i když je venku kosa, snáším mnohem líp.....Okno mám prakticky celoročně otevřený-od ledna do prosince.
Bydlím v paneláku-oni mě přes zimu vyhřevájí zimomřivý sousedé. Mám zvýšený tlak, tak i proto jsem horkokrevná. Ve svém šatníku ani kožich nemám, ani zimník. Vždy mi stačila normální lehká bunda. A ani tu moc nenosím. Taky mám mírnou nádvahu-to asi taky dělá svoje.
Já jsem úplně šťastná,že se ochladilo a v noci se krásně spí. Ty šílený vedra a hlavně ty dusna půl roku v kuse…kdo by to dal,člověk je akorát na palici z toho,unavenej.Tejden se ochladí a každej šílí,že už skončilo léto. ![]()
Chvíli úleva aspoň.
@Monchichik píše:
@Brita83 jaká zima? mně už je snad půl roku vedro a to jsem normálně zimomřiváa když vidím předpověď na příští týden, chce se mi
Jj to jo, teplo začalo být brzo, to je pravda. Já mám na mysli posledních čtrnáct dní, to je podle mě na toto období nenormální kosa. Alespoň u nás, vítr neustále. Zataženo, chladno. Když vyleze sluníčko, tak je stejně přes ten vítr chladno o koupání v bazénu nemůže být řeč
Příští týden mi to ukazuje u nás kolem 24, to je stejně pro mě málo
ale tak každej má rád něco jinýho, chápu ![]()
Dlouhodobá předpověď je k ničemu. Ve skutečnosti je šance, že předpověď na 5. den vyjde, tak 30%
Ale lidi chtějí vědět, jaké bude počasí, měsíce dopředu … blbost.
@Brita83 ty jsi úplně můj člověk, čím je tepleji, tím jsem šťastnější a výkonnější.
Léto 2015 bylo asi to nejlepší v mém životě, kdybychom v tu dobu neměli zrovna doma čerstvého novorozence, určitě bych si ho užila ještě víc. Teď už víc než týden po večerech doma přitápíme krbem, spím v tlustých ponožkách a vyhlížím, kdy zase bude hezky. Jsem optimista, léto určitě ještě bude. ![]()
Horší je podzim/zima/jaro, ať dělám co dělám, jsem permanentně zmrzlá, nohy ruce jako kus ledu, nefunguju, spala bych. Okolí nechápe, neb nezažilo. V příštím životě chci být medvěd, co celou zimu prospí.
Nemáš na to nějakou vychytávku?
@Ronnie píše:
@Brita83 ty jsi úplně můj člověk, čím je tepleji, tím jsem šťastnější a výkonnější.Léto 2015 bylo asi to nejlepší v mém životě, kdybychom v tu dobu neměli zrovna doma čerstvého novorozence, určitě bych si ho užila ještě víc. Teď už víc než týden po večerech doma přitápíme krbem, spím v tlustých ponožkách a vyhlížím, kdy zase bude hezky. Jsem optimista, léto určitě ještě bude.
Horší je podzim/zima/jaro, ať dělám co dělám, jsem permanentně zmrzlá, nohy ruce jako kus ledu, nefunguju, spala bych. Okolí nechápe, neb nezažilo. V příštím životě chci být medvěd, co celou zimu prospí.Nemáš na to nějakou vychytávku?
Moje krevní skupina, jako by si psala o mě. Spím v tlustých ponožkách, po večerech přitápím. Na ráno na cestu do práce jsem vytáhla bundu
a už se těším na tropy. Jak tu někdo psal, že se mu ve vedrech nic nechce, tak u mě je to naopak. Jak svítí sluníčko a je teploučko, tak mám spoustu energie, jsem celý den venku, pracuju na zahradě, sportuju, naopak v tomhle počasí bych zalezla nejradši do pelechu a spala
Radu asi nemám, snad jen na podzim sbalit kufry a až do jara odletět do teplých krajin, ale na to nemám tak nějak penízky ![]()
Taky chci zpět tropy, tohle počasí mi nevyhovuje, je mi zima a trochu se obávám, že tropy nepřijdou už.
U nás příští týden má být kolem 25 stupňů, chci přes 30. ![]()
@g.sandova mne taky, u nas bylo jeden den dokonce 39 stupnu, bydlime v podkrovnim byte, no to bylo fakt peklo.
@Alisa30
Bude určitě krásne, teplé léto.Od příštího týdne mají být opravdová letní horka. Taky se těším, že se ohrejeme, prohrejeme, opalime ![]()
Bude hezky. Loni se nám bazén nestihl vyhřát, letos jsem koupila tepelné čerpadlo, určitě v létě pojede minimálně a nebude třeba.
Ja bych prosila teploty 20 max 27 … zacinam 28 tyden a fakt mi teploty pres 30 nedelaji vubec dobre.
Momentálně 37tt - jestli bude zase přes třicet, tak normálně si vykopu zemljanku…
vždyť je to super, aspoň se dá normálně existovat. K čemu ti ty vedra jako jsou? Já teda ve vedrech jen sedím na gauči a snažím se přežít. Navíc tropy začaly už v dubnu, tak to už by snad mohlo stačit ne?
No presne, tropy jsou skoro od velikonoc, teď prvních pár dní, kdy se člověk může nadechnout a hned diskuze o studeném létě. Letos už toho bylo víc než dost, ale bohužel se obávám, že to ještě neskončilo. Jsem ve 38tt a fakt už abych porodila, protože další pařáky už nesnesu.