Syn a marihuana

Anonymní
15.2.16 09:27

syn a marihuana

Anonym ze snad pochopitelných důvodů…
Právě jsem našla 16-ti letému synovi ve skříni marihuanu. Pro ty, kdo by chtěli napsat, že nerespektuju jeho soukromí, tak jsem se šla podívat na plíseň, která se mu tam v pokojičku začala dělat a buchnul mi ten zápach do nosu, takže se to nedalo nenajít. No a teď otázka.. Jak byste to řešili? Právě jsem to volala manželovi a naše názory se docela rozcházejí. Pokud jde o syna, už jsme něco řešili minuly rok, ale to teda nějak vyšumělo, už pak nebyly problémy, vypadaloto, že přestal, že asi jenom zkoušeli s klukama a teď až poslední dobou jsem si všimla, že přišel párkrát nějaký divný, asi teda zhuleny… Ještě teda bych možná měla napsat, že tam toho má docela dost, ne nějaký jeden pytlíček… snad z něj nebude ještě ke všemu i nějaký překupník nebo co :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7385
15.2.16 09:33
@Anonymní píše:
Anonym ze snad pochopitelných důvodů…
Právě jsem našla 16-ti letému synovi ve skříni marihuanu. Pro ty, kdo by chtěli napsat, že nerespektuju jeho soukromí, tak jsem se šla podívat na plíseň, která se mu tam v pokojičku začala dělat a buchnul mi ten zápach do nosu, takže se to nedalo nenajít. No a teď otázka.. Jak byste to řešili? Právě jsem to volala manželovi a naše názory se docela rozcházejí. Pokud jde o syna, už jsme něco řešili minuly rok, ale to teda nějak vyšumělo, už pak nebyly problémy, vypadaloto, že přestal, že asi jenom zkoušeli s klukama a teď až poslední dobou jsem si všimla, že přišel párkrát nějaký divný, asi teda zhuleny… Ještě teda bych možná měla napsat, že tam toho má docela dost, ne nějaký jeden pytlíček… snad z něj nebude ještě ke všemu i nějaký překupník nebo co :zed:

vau, tak tohle by bylo asi na poradu vas rodicu s nejakym odbornikem, jsou na to urcite i infolinky, jak se k tomu postavit. - probrat anonymne vasi situaci. Tohle je ultracitlive tema a je dulezite, jak se k tomu postavite, abyste to nezkazili, jak se pubertak sprajcne, tak je konec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
15.2.16 09:34

Mne to v tomhle veku přijde normální. To si bracha i pěstoval kytky na balkoně :) dokud si plnil povinnosti, tak to rodiče neřešili a dnes je normálně pracující tvor. Ja nehulila jen proto, ze z toho mam prima depky, ale v mem okolí to byla běžná věc (gympl, později vejska). Pokud je jinak ok nechala bych ho byt, možná mu jen řekla, ze o tom vím, at se nemusí schovávat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
15.2.16 09:40

Můj brácha hulí od raného věku, asi taky cca od těch 15ti nebo i dřív, kdo ví.. a je teda slušně vypatlanej. Na něco se ho zeptáš, on ti odpoví a za chvíli se tě na to samé zeptá znovu, páč si to nepamatuje, že jste se o tom bavili. Za mě je nejhorší hulit v tomto mladém věku, kdy je ten organismus ještě takový mladý, takže bych jen tak nečinně určitě nepřihlížela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.2.16 09:42

Kolik je docela dost? Ona je spotřeba celkem velká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.2.16 09:44
@Samantha9 píše:
Můj brácha hulí od raného věku, asi taky cca od těch 15ti nebo i dřív, kdo ví.. a je teda slušně vypatlanej. Na něco se ho zeptáš, on ti odpoví a za chvíli se tě na to samé zeptá znovu, páč si to nepamatuje, že jste se o tom bavili. Za mě je nejhorší hulit v tomto mladém věku, kdy je ten organismus ještě takový mladý, takže bych jen tak nečinně určitě nepřihlížela..

Můžeš mu to vysvětlovat a vysvětlovat, ale to je asi tak všechno. Zákazem toho moc nedocílíš, leda, že by ho zakladatelka chtěla na pár let doma přivázat k topení. Já se tebou souhlasím, znám dost lidí vypatlaných marihuanou, na druhou stranu je spousta těch, kteří to hulí celý život a neudělalo jim to nic, to se pak těžko argumentuje, neni to heroin :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
15.2.16 09:44

Určitě se poraď s nějakým odborníkem a se synem to řeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.16 09:47
@radkka píše:
Kolik je docela dost? Ona je spotřeba celkem velká.

no ma to v misce asi 1Ox10cm a v te ma kopu těch pidi sáčečků

• Nahlásit
  • Citovat
1375
15.2.16 09:49

@radkka Jasně no, jenže on hulí fakt denně a to i několikrát, takže to je jako fakt mazec no. Takoví ti občasní huliči jsou v pohodě, proti tomu nic nemám, ale on je fakt případ no :mrgreen:. A je mi jasné, že v tomto věku se kor blbě domlouvá formou nějakých zákazů a podobně.. Těžko něco radit no.. Snad jen spoléhat na jeho vlastní rozum a v klidu si s ním promluvit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.16 09:51
@Anonymní píše:

Kopu pidi sáčečků?! No spíše bych to viděla na dealování :,( Kde chlapec bere peníze na tyto radovánky? Má kapesné od Vás? V tom případě bych mu utla přítok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.2.16 09:53
@Samantha9 píše:
@radkka Jasně no, jenže on hulí fakt denně a to i několikrát, takže to je jako fakt mazec no. Takoví ti občasní huliči jsou v pohodě, proti tomu nic nemám, ale on je fakt případ no :mrgreen:. A je mi jasné, že v tomto věku se kor blbě domlouvá formou nějakých zákazů a podobně.. Těžko něco radit no.. Snad jen spoléhat na jeho vlastní rozum a v klidu si s ním promluvit..

Já mám jediné štěstí, že jsem nehulila ani k jiným drogám netíhla, protože v pubertě se mnou teda řeč fakt nebyla :oops: :D
Několikrát denně znamená, že asi nevychází z oblbnutí, že? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
15.2.16 09:54
@Anonymní píše:

Moji kamarádi to také měli takhle rozporcované a neprodávali, jen si to po sklizni připravili a když šli do hospody (kde byli zvyklí hulit), tak vzali jeden pytlíček, kde měli množství na večer :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19411
15.2.16 09:54

Asi bych mu řekla, že jsem to našla. Zeptala se ho, zda to užívá a nakoupila hodně testů a prostě ho průběžně kontrolovala, zda je čistý.
A pokud by to i prodával, tak bych mu vše zabavila a vyhodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
15.2.16 09:57
@Jenda Tomíček píše:
Marihuana je povznášející rostlina měla by se prodávat v trafikách místo cigaret. Syna bych určitě za její užívání netrestal.
Při užívání se mu zlepší reflexy a nadhled na svět.

to bych chtěla vidět jak se mu zlepší reflexy… několik mých přátel kteří užívali marihuanu tak se s nich stali slušní feťáci protože pak spřešli na tvrdší a našli si přátelé v těchto kruzích a dneska bydli v getech někde v praze jestli tomuto říkaš nadhled… :potlesk: :)

• Citovat
  • Upravit
20807
15.2.16 10:00
@nickoll píše:
to bych chtěla vidět jak se mu zlepší reflexy… několik mých přátel kteří užívali marihuanu tak se s nich stali slušní feťáci protože pak spřešli na tvrdší a našli si přátelé v těchto kruzích a dneska bydli v getech někde v praze jestli tomuto říkaš nadhled… :potlesk: :)

Ale děvče, na druhé straně je nemalé množství lidí, kteří hulí celý život a nic jim to neudělalo a že to jsou i vysoce postavení a úspěšní lidé, jejichž IQ bychom jim mohly všechny závidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama