Nemám ráda cizí děti

Anonymní
14.2.16 22:07

Nemám ráda cizí děti

Zdravím, radeji anonymne, at nejsou za bezcitnou zenskou.
Zajímá mě, zda má nekdo stejny problem jako ja.
Nikdy jsem po detech nijak netouzila, cizi mi uplne lezly krkem. Mimino jsem az do narozeni syna nikdy nedrzela v ruce, atd. Pak jsem tedy nechtene otehotnela, syna miluju nade vse, za nic bych nemenila, ale…stale nemam rada cizi deti, mam rada svuj klid, nemam rada zmeny a chaos a ten k detem patri, u syna mi to nevadi. Mam velky problem, kdyz maji prijet pritelovi netere (4 a 3 roky). Hrozne mi vadi, okamzite jsem bez nalady a jen se modlim at odejdou, pritel s nimi samozrejme dela blbiny, vsude rozhazeny veci a hracky a me uz skoro odvazeji do blazince. A nejde jen o ne ale celkove o vsechny deti…pritel kolikrat dela na cizi deti obliceje nebo jim oplati zamavani…a me to opravdu obtezuje jenom predstirat, jak jsou vsechny deti k sezrani :roll:. Jsem divna. Ale ma to taky nekdo stejne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3686
14.2.16 22:12
@Anonymní píše:
Zdravím, radeji anonymne, at nejsou za bezcitnou zenskou.
Zajímá mě, zda má nekdo stejny problem jako ja.
Nikdy jsem po detech nijak netouzila, cizi mi uplne lezly krkem. Mimino jsem az do narozeni syna nikdy nedrzela v ruce, atd. Pak jsem tedy nechtene otehotnela, syna miluju nade vse, za nic bych nemenila, ale…stale nemam rada cizi deti, mam rada svuj klid, nemam rada zmeny a chaos a ten k detem patri, u syna mi to nevadi. Mam velky problem, kdyz maji prijet pritelovi netere (4 a 3 roky). Hrozne mi vadi, okamzite jsem bez nalady a jen se modlim at odejdou, pritel s nimi samozrejme dela blbiny, vsude rozhazeny veci a hracky a me uz skoro odvazeji do blazince. A nejde jen o ne ale celkove o vsechny deti…pritel kolikrat dela na cizi deti obliceje nebo jim oplati zamavani…a me to opravdu obtezuje jenom predstirat, jak jsou vsechny deti k sezrani :roll:. Jsem divna. Ale ma to taky nekdo stejne?

Mám to stejně :-) miluju jen to svoje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22691
14.2.16 22:16

Mě z toho trochu mrazí, ale budiž. Nemyslím si, že by jsi byla divná. Já taky nepadám z každýho děcka na zadek, ale vesměs je mám ráda a docela ráda si i cizími povídám - třeba když čekáme na dceru na kroužku a dá se se mnou do řeči dítě, které tam s maminkou čeká na další hodinu. Docela mě zajímá, jak komunikují ostatní děti, jak mluví, co je zajímá a tak.
Ten nepořádek chápu, já si při 3 dětech zvykla, ale cepuju je, co jen to jde, ať poklízí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5226
14.2.16 22:18

Tak ještě jednou sem: :-)
Proč bys byla divná, za prvé se nemáš za co stydět, pokud cizí dětí přímo netýráš a za druhé není ničí povinnost kohokoliv milovat a pitvořit se na něj. Mám to podobně, no a co. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5226
14.2.16 22:20
@Aries6 píše:
Mě z toho trochu mrazí, ale budiž. Nemyslím si, že by jsi byla divná. Já taky nepadám z každýho děcka na zadek, ale vesměs je mám ráda a docela ráda si i cizími povídám - třeba když čekáme na dceru na kroužku a dá se se mnou do řeči dítě, které tam s maminkou čeká na další hodinu. Docela mě zajímá, jak komunikují ostatní děti, jak mluví, co je zajímá a tak.
Ten nepořádek chápu, já si při 3 dětech zvykla, ale cepuju je, co jen to jde, ať poklízí.

No já dokonce s cizíma ani moc mluvit neumím. :lol: Máme doma 4 a taky je cepuju, jinak bych se zbláznila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
14.2.16 22:22

Já si spíš naopak myslím, že je více těch, kteří cizí děti nemají nijak v lásce, než těch, kteří mají cizí děti rádi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5226
14.2.16 22:25
@Klementyna píše:
Já si spíš naopak myslím, že je více těch, kteří cizí děti nemají nijak v lásce, než těch, kteří mají cizí děti rádi :think:

Na tom něco bude, jestli to nebude něco zakódovaného v nás, protože kdybychom milovali cizí děti jako svoje, tak kdyby šlo do tuhého, asi by se nám těžko rozhodovalo, které děti zachránit. Je to prosté zachování rodu, vlastní genetické informace. Jenže to v praxi nikdo nepotřebuje, ale zůstalo to asi v nás. Nebo tak nějak. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Ja nevim, prijde mi ze v mem okoli jsou vsichni maniaci na deti. Pisou mi byvale spoluzacky ze skoly, jestli nechci zajit ven s detma (to uz mam osypky),ze si nemaji s kym pokecat o detech. No predstava, ze si vypravim jak nam pekne rostou a co mely k veceri a jestli umi na nocnik…to taky neni nic pro me a jeste s nima.„trpet“ venku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
missah

No divná určitě nejsi. Ale asi to bude pro tebe dost velký problém. Se synkem se nebudeš moc úplně izolovat od ostatních dětí. Takže ten kontakt tě nemine. Třeba já taky moc nemusela tu komunnikaci s dětma, ale teď po 4 letech na dětských hřištích, už taky dělám ty ksichtíky co tvůj muž (já hlavně na miminka v kočárku. Co se týče nepořádku, to je tedy děs co děti vytvoří. Když jsou u nás moji synovci, tak ty 4 děti nadělají takového hluku a bordelu, že mi taky kolikrát málem klepne:)))

• Nahlásit
  • Citovat
5226
14.2.16 22:29
@missah píše:
No divná určitě nejsi. Ale asi to bude pro tebe dost velký problém. Se synkem se nebudeš moc úplně izolovat od ostatních dětí. Takže ten kontakt tě nemine. Třeba já taky moc nemusela tu komunnikaci s dětma, ale teď po 4 letech na dětských hřištích, už taky dělám ty ksichtíky co tvůj muž (já hlavně na miminka v kočárku. Co se týče nepořádku, to je tedy děs co děti vytvoří. Když jsou u nás moji synovci, tak ty 4 děti nadělají takového hluku a bordelu, že mi taky kolikrát málem klepne:)))

Ale tak izolovat snad ani ne, ale všímat si cizích dětí nutně taky nemusí, já jsem to vždycky dělala tak, že jsem si všímala jen svých dětí a když se moje děti s někým družily, tak se družily, ale beze mě. Já se toho účastnit nemusím. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5382
14.2.16 22:30

Tak je logické, že cizí děti druhým moc neříkají, každá „žere“ jen to svoje. Ale tohle už je extrém, který já nechápu. Jako nejde o nutnost pitvoření ale být ve stavu, v jakým píšeš, když k Vám jdou děti na návštěvu, nebo pitomý úsměv na dítě, brát jako šílené předstírání, to už je trochu moc. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
missah
14.2.16 22:35

@Zabatko
No moje dcera 4 roky se už navštěvuje vzájemně s kamarády u nás nebo u nich doma. Sama je iniciátorka. Už si naplánovala i kamaráda na přespání… Takže jsem to myslela i tak. Jinkak taky jsem raději když si holky na hřišti s dětma hrajou beze mne. Ale skor vždy přijdě nějaká maminka co chce něco probrat, nebo se seznámit. Mně se i stalo, že se mi cizí holčička začala sedat na klín a objímat mě (maminka nikd, jen starší bratr) a to bylo dost nepříjemné i mně.

• Nahlásit
  • Citovat
5226
14.2.16 22:35
@roksy25 píše:
Tak je logické, že cizí děti druhým moc neříkají, každá „žere“ jen to svoje. Ale tohle už je extrém, který já nechápu. Jako nejde o nutnost pitvoření ale být ve stavu, v jakým píšeš, když k Vám jdou děti na návštěvu, nebo pitomý úsměv na dítě, brát jako šílené předstírání, to už je trochu moc. :nevim:

Někdo to zkrátka s cizíma dětma neumí, jako třeba já, asi to není, že bych je přímo nesnášela, ale nějak se necítím s cizíma dětma dobře, nebo co. Ale zase to není tak skalní, k nám pořád nějací kamarádi dětí chodí a v pohodě, dám buchtu, pití, ale jsem ráda, když večer vypadnou a je klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.2.16 22:36

A jeste jsem zapomnela dodat, ze ty holky jaou extremne rozmazleny a privlastnuji si hracky, ktere jsou syna, on je samozrejme chce a oni do nej treba strci, minule mu skriply prsty mezi dvere…no to uz pak kvetu uplne a nejradsi bych je poslala na mars.. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
missah
14.2.16 22:37
@Anonymní píše:
A jeste jsem zapomnela dodat, ze ty holky jaou extremne rozmazleny a privlastnuji si hracky, ktere jsou syna, on je samozrejme chce a oni do nej treba strci, minule mu skriply prsty mezi dvere…no to uz pak kvetu uplne a nejradsi bych je poslala na mars.. :pocitac:

A kolik je synovi?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama