Reklama

Syn mi skočil na břicho v 18 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 15:37
Syn mi skočil na břicho v 18tt

Ahoj maminky, jdu si k Vám pro radu. Mám skoro dvouletého syna a jsem v 18tt, dneska odpoledne jsme spolu leželi v posteli, přišel domů můj muž, syn se před ním začal předvádět, skákal po posteli, až skočil tak nešťastně, že se mi půlkou svého těla a hlavně lokty které dal před Sebe silněji opřel o břicho, nebo spíš o pravou část podbřišku, v první chvíli to tak nepříjemně zabolelo, teď to nebolí, ale pořád to cítím hlavně ty vazy co drží dělohu. Myslíte, že se miminku mohlo něco stát? Zrovna nás všechny skolila chřipka, tak se mi nechce hnát na pohotovost a můj gynekolog má dovolenou. Moc Vám všem děkuji. Strašně si teď vyčítám, že jsem nestihla reagovat, syna chytit a nebo aspoň uhnout. :zed:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 12.07.18 15:43

nic se nestalo

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 12.07.18 15:47

plod tam má ještě dost místa, tak by to mělo být ok. pokud nekrvacíš, nemáš křeče v břiše, tak je to v pořádku, řekla bych. Pohyby necítíš ještě? :)
Případně bych si došla ke gyn hned po dovolený nebo jestli má nějaký záskok? Pro klid duše :)

Uživatel je onlineSafrunka
Povídálka 26 příspěvků 12.07.18 15:48

V klidku.. to bude urcite v pohode :dance: :palec: miminko chrani plodova voda. Rebe to sice boli ale Mimi bude v pohode. Jestli nekrvacis tak bych byla v klidu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 15:52

@Laurie Bohužel bydlíme na malém městě,kde je jen jeden gynekolog,dovolenou má ještě celý příští týden a pak jsem hned objednaná.Křeče nemáám,tu pravou stranu pořád cítím,ale ne jako bolest,spíš takový nepříjmený pocit v ní. Pohyby cítím,tak dva dny,ale ještě strašně nepravidělně. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 15:55

@Safrunka Moc děkuji :hug: Jsem vyplašená jak prvorodička a to všichni uklidňují jak se druhé těhotenství snáší líp :zed:

e008
Závislačka 3208 příspěvků 31 inzerátů 12.07.18 16:02

no tak ma smysl kontrola hned a ne az za 14 dni. Zname tak pred 40 lety umrelo miminko. Samozrejme je tisice pripadu ok, ale stat se muze cokoliv.

podaji
Kecalka 391 příspěvků 2 inzeráty 12.07.18 16:17

Mě malej skákal na břichu celé těhotenství. A vyplašená sem byla taky dost Ato jsem byla druhorodicka. Nějak jsem si to nepřipouštěla. Vždycky když byl takhle v akci jsem zatla břišní svaly a bylo to. Malej je ok. :mrgreen:

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1661 příspěvků 12.07.18 16:18

Klid. Me takhle v tehotenstvi skocil na bricho, kdyz jsem lezela nas 50 kg pes. Vubec jsem to necekala, takze jsem ani nestihla zatnout svaly. Bolelo to a byla jsem v soku. Jela jsem na utz a dobry, uz je ji 10 let :-) pro klid si zajed nekam na ambulanci. Udelaji ti utz.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.07.18 16:21

@e008 Děkuji,tohle jsem teď asi nepotřebovala slyšet,ale je mi jasné,že i tyhle věci se můžou stát. Kdybych začala krvácet,měla křeče,tak samozdřejmě hned je jedu a možná nebýt toho,že všichni doma ležíme s chřipkou tak bych jela asi taky. :zed:

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2384 příspěvků 12.07.18 16:35
@e008 píše:
no tak ma smysl kontrola hned a ne az za 14 dni. Zname tak pred 40 lety umrelo miminko. Samozrejme je tisice pripadu ok, ale stat se muze cokoliv.

A co by s tím doktor jako v 18 tt dělal?

_0812_
Kecalka 485 příspěvků 12.07.18 16:36

Pro klid bych určitě zajela na pohotovost na kontrolu. Radši desetkrát zbytečně, než jednou a pozdě.

Celina
Závislačka 2916 příspěvků 12.07.18 16:40
@_0812_ píše:
Pro klid bych určitě zajela na pohotovost na kontrolu. Radši desetkrát zbytečně, než jednou a pozdě.

přesně tak…A určitě bych tedy nepsala "rozhodně se nic stát nemohlo " :nevim: :nevim:
Já bych pro svůj klid zajela na pohotovost. Ať je všechno v pořádku :mavam:

Uživatel je onlinerozand
Ukecaná baba ;) 2384 příspěvků 12.07.18 16:58

@_0812_ @Celina reálně - co doktor udělá, pokud to dítěti v 18. týdnu ublížilo?

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 12.07.18 17:11

@rozand tak lepší jet zbytečně a být v klidu než se zbytečně 14 dní stresovat, ne? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama