Novorozenec sípe z pláče

bara 1
1.7.13 21:24

sypani novorozence

Mame tri dny po narozeni a miminko kdyz place ztraci hlasek. zacalo to dneska kdyz byla hodna a neplakala..vcera prorvala ale cely den. jine deti take placi a nic takoveho nemaji…cim to je? mam hledat pricinu nebo to nechat byt? det. sestry to neresi…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6772
1.7.13 21:27

Pláče tak moc až jí prostě trochu haprují hlasivky ;) je maličká tak je to pro ni vyčerpávající ;) neboj se, v porodnici by poznali kdyby to něco bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2529
1.7.13 21:30

Kdyby byla zima, napadlo by mě, že má nastydlé hlasivky, ale je docela teplo… :nevim: Na druhou stranu je může mít namožené z toho pláče..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7966
1.7.13 21:34

SÍPE…a já myslela, že ho někdo posypal :mrgreen:
Myslím, že z pláče to je normální, pokud by to trvalo déle, šla bych k Dr., třeba by se mohla kuknout do krku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
1.7.13 21:36

Já si taky pořád říkám jaké sypání a ono to má být sípání :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
1.7.13 21:38

Adelka takhle prochraptela leto, jako miminko.Byla jsem s ni u dr. a krk byl v poradku. Proste pri vetsi namaze hlasivek ztracela hlas.
Ja to mam take dodnes.Pri kazdem nachlazeni nemluvim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2017
1.7.13 21:42

Já myslím, že to bude z toho urputného řevu. Malý tohle měl při kolikách. Taky z toho šíleného řevu pak jen sípal, jak mu odcházely hlasivky. A zrovna dneska ho chytaly neutišitelné hysteráky k prořezávání zoubků a to už pak také únavou jenom hrčel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18259
1.7.13 21:55
@pannda píše:
SÍPE…a já myslela, že ho někdo posypal :mrgreen:
Myslím, že z pláče to je normální, pokud by to trvalo déle, šla bych k Dr., třeba by se mohla kuknout do krku
:oops: A ja zase myslela, proto me to i zaujalo, ze se mimi osypalo (z neceho) :mrgreen: :jazyk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
1.7.13 22:48
@Hanka79 píše: :oops: A ja zase myslela, proto me to i zaujalo, ze se mimi osypalo (z neceho) :mrgreen: :jazyk:

jsem to chapala stejne

mimi si prervalo hlasivky, tot vse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
bara 1
1.7.13 23:23

Nojo tak ctyri dny jsem nespala a napsala jsem hrubku jako krava..tak se nezblaznete. sama jsem na ty hrubky nachylna ale ted mi je vas posmevh vite kde…me zajima hlavne zdravi miminnka. chapu…nektere jsou uz dlouho ns materske. dekuji za radu vsem kdo resil problem

• Citovat
  • Nahlásit
129
26.4.18 03:49

Dobry den, zkusim obnovit diskuzi - mam 12 dni stareho synana vcera poprve jsme meli problem s bolenim briska. Uz odpoledne nemohl dobre spat, hodne se vrtel a kazdou chvili budil. Od 8 vecer ho neslo uspat. Byl nevrly, ocicka cerveny z unavy, ale usnut nemohl. Pokazde, kdyz jsem ho polozila na zada, kopal nohama a hazel sebou. Ani chovat ae nenechal. Jedine, co pomohlo, bylo dat mu na chvili prso na kojicim polstari, kde usnul na boku. Tak jsem ho tak nechala 3 hodiny, aby se trochu vyspal. No a konecne k dotazu - od te doby zacal podivne chrcet a sipat. Zni to jako kdyz mu uplne odesel hlas. Zvlastni ale je, ze on ani moc neplakal. Nerval v kuse dlouhou dobu, aby si vykricel hlasivky. Jen zakricel, kdyz ho zrovna bolelo to bricho, ale jinak ne. Myslite si, ze to mohla zpusobit i ta trocha kriku nebo se jedna o neco zavaznejsiho? Jinak nosem dycha normalne - obcas zapiska nebo tak neco, ale to je normalni. Predem moc dekuji za nazory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6853
26.4.18 07:59

@Nikol1989 určitě by jsem meličkého hlídala, u takových miminek může být všechno průser, tím tě nechci lekat :hug:.Můj malej má hlas v háji po pár min pláče a zůstalo mu to dodnes 3 a půl let, navíc ho má i normálně takovej nakřáplej, podobný stálému zánětu hlasivek :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3754
26.4.18 08:35

@Nikol1989 bože gratuluji k tomu nádhernému andílkovi. Takový malinkaty hovňousek chudíneček už má první neduhy. Možná v tom neklidu hltal vzduch a oschly mu sliznice. Když je takto neklidný, zkus třeba pevně zavinout. Nebo chovat s nožičkama přitisklýma na bříško jako na turka aby vyšly prdíky. A jez neutrální jídla, aby neměl dráždivé mlíčko od tebe. Vyhýbej se čerstvému pečivu. POpíjej fenyklový čaj, a nepřeceňuj počasí. Tobě je zdánlivě teplo, ale miminko snadno prochladne. Je to teď takové zrádné. Možná pro jistotu občas změř teplotku. Je to miláček nádherný. :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
26.4.18 08:41

@brumi Je to nase prvni, tak nechci nic zanedbat prave. Na druhou stranu nechci ani vysilovat kvuli kazdemu skytnuti :) Tak to mohlo byt i z toho mala kriku, co predvedl. Miminko kamaradky prave rve treba 2 hodiny a takhle nikdy nesipal, tak jsem si rikala, ze to preci neni mozny. Ale zacinam zjistovat, ze co se tehle mrnousku tyce, mozny je snad vsechno :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
26.4.18 08:48

@kontramatka Moc dekuju za tipy :) Asi to ma vaznenv tom krcku vyschnute. Vcera se porad dozadoval mlika, asi aby to uhasil. On ma ty prdiky asi z toho jak hlta pri kojeni. Uplne slysim, jak polyka i vzduch. S tim ale asi nic neudelam. Vcera jsem mu merila teplotu v zadecku, byl celej rudej a horkej z toho narku. Mel 37,6, coz by po odectu 0.5 stupne melo byt v poradku. Zkousela jsem vsechno - masaz briska, tygrika, slapat nozkama jako na kole a pak stlacit brisku, posadit si ho zady k sobe a krcit nozky - nic. Jen nantom boku na polstari se mu ulevilo a usnul. Tak jsem byla 3 hodiny zaklinena mezi polstarem a sedackou, ale vyplatilo se. Prospal se, vyprdel a ted uz lepsi. Porad trochu neklidne spi, ale spi a to je hlavni. Jeste bojujeme se zloutenkou trochu, tak potrebuje mit silu :) A moc dekuji za krasnou gratulaci :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat