T-Mobilem inkasem - kdy si vezmou platbu?

11798
30.5.24 17:49

T-Mobile inkasem - kdy si vezmou platbu?

Ahoj,

vy, kteří máte paušál u T-Mobile a platíte ho inkasem, kolikátý den v měsíci si v průměru Téčko bere platbu? Jde mi o to, že nové zúčtovací období začíná 1. v měsíci a končí posledního. Vyúčtování mezi 1. až 30. dubnem je uhrazeno převodem. Když jsem teď nastavil inkaso, vezme si už T-Mobile platbu za květnové zúčtovací období formou inkasa? Díky za odpovědi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33005
30.5.24 17:55

To záleží, od kdy s kdy nás zúčtovací období. Mě konci 19. Pár dní po tom posílají informací o vyuctovani a 23-26 si strhávají, podle toho, jak to vyjde s víkendy atd.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11798
30.5.24 17:59
@Svistice píše: Více

Jasný, dík moc. Oni to píšou i na webu T-Mobilu, že to je 4-6 dní po vystavení vyúčtování. Ale zajímalo mě, jaká je praxe. A třeba u tebe to sedí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9041
31.5.24 06:09

Máš od 1 do 30? A seš si jistý? To bys musel být IČAř.
RČ mají tři zúčtovací období. 6-5, 13-12, 20-19…
Na inkaso máme cca 5 denní okno. Např při termínu 20-19 ho uzavíráme většinou 27.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11798
31.5.24 09:07
@alisekR píše: Více

Jsem si jistý, nejde o mě, jen jsem někomu s nečím pomáhal a dotyčný je pod zaměstnaneckým tarifem (rámcová smlouva).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák