Tak co jarní hubnutí?

19.4.17 07:43

Tak co jarní hubnutí?

Ahoj děvčata, tak jak se vám daří splnit lednová předsevzetí? Bylo nás tu hodně, co chtělo začít v lednu hubnout/zpevnit/formovat. Protože se blíží konec dubna, tedy začátek května s jehož letním počasím přichází čas nemilosrdného odhalování, tak se ptám; kterým z vás se podařilo splnit si přání a zhubnout, nebo jen částečně? Nebo jste některá ještě víc nabrala?

Sama za sebe; chtěla jsem trochu zhubnout, ale hlavně posílit partie. No, trochu jsem zhubla, ale posílila maximálně svoje přesvědčení že asi nikdy nesplnim své přání :lol: :mrgreen: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

411
19.4.17 07:50

Já osobně jsem dlouho cvičit nemohla. Takže jsem najela na nějaký malý a krátký cvičení aspoň teď v dubnu. A zdá se, že když vydržím i s tím malým dávkováním :D že by se mohlo zadarit a v létě bych nemusela shánět pytel :mrgreen:
Věřím, že potěší i jen část splněného předsevzetí ne? I když u mě kdyby to nešlo, už bych nadávala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14457
19.4.17 07:56

Mam to podobne :D cvicila jsem 2 mesice a vysledek se mi zda snad horsi nez to bylo :D at zijou dlouhe sukne a saty az na zem, koupat se budu zas jenom u nas na zahade :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 07:56
@Bizky píše:
Já osobně jsem dlouho cvičit nemohla. Takže jsem najela na nějaký malý a krátký cvičení aspoň teď v dubnu. A zdá se, že když vydržím i s tím malým dávkováním :D že by se mohlo zadarit a v létě bych nemusela shánět pytel :mrgreen:
Věřím, že potěší i jen část splněného předsevzetí ne? I když u mě kdyby to nešlo, už bych nadávala :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ahoj, potěší cokoliv, to je pravda. Mě třeba potěší i to, že alespoň nepřiberu, když už nesplním zhubnutí :lol: Já od února taky zahálela, střídala nás jedna viróza za druhou a víc jsem nachodila, než naběhala. Tak se modlím, aby už bylo hezky a skončilo období nemocí.
A nadávat nemá cenu ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 07:58
@Kriss Tina píše:
Mam to podobne :D cvicila jsem 2 mesice a vysledek se mi zda snad horsi nez to bylo :D at zijou dlouhe sukne a saty az na zem, koupat se budu zas jenom u nas na zahade :mrgreen:

Cvičila jsi pravidelně a nic? :nevim: To je divný… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14457
19.4.17 08:01

@Borůvka1990 ne ze by nic, ale chtela sem shodit pres zadek a stehna a tim posilovanim k tomu vsemu pribyli este svaly a zadek mam vetsi nez predtim (nejsem zrovna fanda velkeho pozadi, i kdyz je cilene vypracovane v posilovne) :D vidim to spis na nejakou dietu do leta, treba to zabere spis :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3552
19.4.17 08:12

@Kriss Tina přesně, já cvičila břicho a přišlo mi, že ho mám pořád větší a větší. Pak mi někdo řekl, že se zpevní svaly a ten tuk zůstává. Měla jsem to jak v pátém měsíci děs. Teď jsem se na to vypadla a splasklo. Teď se snažím nejíst pecivo. Rohliky vůbec a mám dole snad jen kilo. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
19.4.17 08:14

@Kriss Tina jj, dlouhý sukně. Asi si jich nasiju kvanta. Abych měla celý leto co nosit. Mám opačný problém s nohama. :D bylo mi řečeno, že jsou hnusne hubený, tak je taky radši schovám do sukní. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
19.4.17 08:14

Já jsem od začátku března vyřadila z jídelníčku pečivo (někdy zhřeším :mrgreen: ), nejím po 20:00 večer, snídám ovoce, večeřím zeleninu a za 2 měsíce 7kg dole :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3552
19.4.17 08:15

Dotaz pro maminky nad tricet

Ahojky, mám dotaz. Taky vám připadá, že po třicítce je to hubnutí tak těžké a kynuté tak lehké? Jsem z toho zoufalá. Nikdy jsem tomu nevěřila, ale teď mi připadá, že celkové stárnutí rychle. Pleť, vlasy vůbec není udržet snadny a o těch kilech navíc ani nemluvim 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 08:17

Já teprve začínám, přibrala jsem docela dost. Ale není to porodem, po něm jsem byla naopak hubenější než předtím. Přes zimu jsem se dost vyžrala. Vysadila jsem tedy teď pečivo a začínám chodit na delší procházky. Ale je to těžké a přiznám se, že nemám moc silnou vůli, tak nevím, jak to vydržím. Moc nehubnu. Dříve, tak ve dvaceti jsem hned všechno hubla, když jsem se zapřela, ale teď je to horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 08:17

@Mallorka
Ano, přesně tak…zrovna jsem to i napsala… Ve dvaceti jsem zhubla rychle, teď mi naopak přijde, že čím víc se snažím, tím více kynu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3552
19.4.17 08:18

@ewelinka tak to je super. Taky se snažím to řešit takto, ale nejde mi to vůbec dolů a to jsem po 20:00 nejedla nikdy. Mám 168cm a 69kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
19.4.17 08:20

@Mallorka nikdy jsem neměla problém s vahou. Teď už ten problém začínám mít. Ale nevím, zda se to dá u mě soudit tím, že je mi přes 30 a nebo tím porodem. Že se všechno najednou mění. Dřív mi stačilo týden nějakeho cvičení a pohoda. Dnes… Musím cvičit pravidelně a jsem hrozná, co se týče stravy. Jsem prostě prase s neodepru si. Ale taky bych řekla, že to mám i dost obdobím. Když je zima nic se mi nechce ani cvičit. Jak se objeví sluníčko, hned mám chuť dělat víc. Asi proto, že vím že pod bundu to už fakt schovat nemůžu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
222
19.4.17 08:20

@Mallorka
Souhlasím!
Holky, já jsem našla úžasný zázrak na pleť, úplně se mi vyhladili vrásky (jako po botoxu) a za pár korun. Komu jsem to doporučila, tak je nadšený)))… nechci, aby to vyznělo jako reklama, kupuju to normálně v lékárně. Myslíte si, že to tady můžu napsat a Admin mi to nesmaže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama