Nevím, jak se dokopat k hubnutí

Anonymní
18.4.17 15:16

Nevim jak se dokopat k hubnuti

Ahojky holky, anonym ptz se trosicku stydim.
Mam dva porody za sebou. Po druhem tehotenstvim jsem pribrala o 31kg. Mivala jsem 49 dnes mam 80. Vysku mam 160cm.
Behem 7mi let jsem pribrala neuveritelne strasne moc. Pamatuji si, ze mi nedelalo problem nejist, pohyb jsem ani nemela tak jako ted. Ted kdyz se podivam do zrcadla tak by se mi chtelo brecet. Zacinam byt pesimisticka jako bych to nebyla ja. Jsem smutna, casto i unavena a vim, ze jako stihla jsem tak unavena bez energie nebyla. Skoro nic me nebavi, nerada se ukazuji venku kvuli me vaze. Spousta kamaradek mi rika jsou i horsi co maji pres 100kg ale ja takhle opravdu nejsem spokojena. Blizi se leto a nedokazu si predstavit si vzit na sebe kratasi a tricko jako driv. Mam fotky co jsou stare 3roky a tam mi to na nich moc sluselo. Ale nemam vuli se vratit zpet do sve postavy. Zacina me mrzet ze nektere uz prekvapuji svoji vahou oproti roku 2010 napr. Potkala jsem znamou po 5ti letech na ulici a rekla mi do oci, paneboze ty jsi ale pribrala, si te pamatuju jako hubenou. A to cloveka zklame. Pred 2lety jsem si koupila trenazer, mam ho doma, driv.jsem cvicila. Zhubla jsem 5kg ale jakmile nastali Vanoce, pekla jsem cukrovi a jedla, taky 5kg bylo zpet jenze jsem jedla dal takze jsem pribrala dalsi kg. Dneska cvicim jen obcas cca 1× mesicne 15min coz je malo plus nehlidam co jim. Nejsem typ co se cpe vsim moznym. To ne. Spis jim jidla jako je napr. Tukovy rohlik ke snidani nebo smazeny rizek s bramborovou kasi k obedu, obcas si dam susenku. Ale ja absolutne nechapu nektere lidi. Mam kamaradku ktera ji spoustu veci i vecer ale stale se drzi na vaze a necvici ma taky dve deti. Ma veliskost obleceni S. Ja chodivala dlouhe tury tak cca mesic na zpet 15km treba ale zpevnilo mi to nohy a zadek jen. Podle me je to i v hlave a musim se rozloucit s nekterymi potravinami jenze nevim co zdraveho a chutneho za ne nahradit. Jsem i velka alergicka na urcite jidlo jako je napriklad ovoce, zelenina :-. Coz je i blby. Potrebovala bych podporu nekoho kdo je na tom stejne a podporovali by jsme se navzajem. Davali si rady co si udelat treba ke snidani, k obedu, k veceri. Kamaradku na psani, se kterou si treba napisem k veceru co za ten den jsme pro sebe udelali treba behali a tak. A pak si pogratulujeme zda li jsme zhubli treba jen 2kg za mesic. Je tu nejaka slecna ci pani ktera ma stejny problem?? Potrebovala bych podporu. Mam strach ze za dalsich 7let budu mit pres 100kg :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

13196
18.4.17 15:21

Já se chytila za nos na srazu spolužáků, kam dorazila celoživotně obézní holka lehčí o 25 kilo, prostě kočka. Řekla jsem si, že když to dokáže ona, tak já taky. Jde to pomalu, ale jde. Necvičím, je to o jídle. Stačí selský rozum, je tu o tom spousta diskusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 15:26

Vynechej slazení kafe, čaje, místo výtahu používej schody, vystup o zastávku dál a dojdi domů pěšky. Potřebuješ pohyb, více zeleniny, nechoď do mekáče, a bude půjde to samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 15:31

Já jsem na tom stejně ne a ne vydržet :roll:,ale příští týden začínám brichace Toma!!! To totiž snad ani není dieta, tam se žere pořád a kila jdou krásné dolů a ani nemusím cvičit aspoň ze začátku, navíc můžeš sem tam zhřešit :lol: já ho držela ale teď ty Velikonoce no prostě hrůza :roll: já kdybych dala tak 5 kg budu šťastná jak blecha!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 15:37
@hudečice píše:
Vynechej slazení kafe, čaje, místo výtahu používej schody, vystup o zastávku dál a dojdi domů pěšky. Potřebuješ pohyb, více zeleniny, nechoď do mekáče, a bude půjde to samo.

Kafe nepiji, caj nikdy neslazim, bydlim v cihlovem dome, mame schody, bydlim ve tretim patre vlastne az uplne nahore, autobusem nejezdim mam auto :- do mekace takee nechodim. Zakladatelka, ale jinak dekuji za tip

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.4.17 15:40
@divine woman píše:
Já se chytila za nos na srazu spolužáků, kam dorazila celoživotně obézní holka lehčí o 25 kilo, prostě kočka. Řekla jsem si, že když to dokáže ona, tak já taky. Jde to pomalu, ale jde. Necvičím, je to o jídle. Stačí selský rozum, je tu o tom spousta diskusí.

Ze jo. Mam kamaradku ktera vazila 90kg vic jak ja, dneska ma 60kg a nemuzu tomu uverit jak to dokazala. Kdyz jsem se ji ptala rikala ze chodi na prochazky za kazdeho pocasi cerka treba 5km, neji zadny cukr, a neji po 17:00 hlavni zasada nejsit vecer. A slo ji to dolu. Zavidim ji to

• Nahlásit
  • Citovat
13820
18.4.17 15:42

To mas alergii ne vsechno ovoce a zeleninu, nebo jenom neco? Nedovedu si predstavit nejist vubec nic z toho. Jinak me docela pomohlo nejist pecivo (hlavne rohliky, platek chleba si sem tam dam), prestala sem sladit cukrem (pouzivam med kdyz uz musim sladit), pak je fajn si odpustit takovy ty laskominy tipu bramburky, krupky, snist celou cokoladu na posezeni… hlavne hodne pit, nejlip vodu, neslazenou, ja si delam obcas budto neslazenej caj (mam nejakou hubnouci smes, ale jestli to pomaha nevim, chutna mi a je to spis pro ten pocit :mrgreen: ) a nebo kapku citronu. Dalsi vec hodne lidem funguje nejist na noc, ze se naveceri treba v 5 a pak uz si nic nedaj (na to ja nemam vuli, chodim spat pozde a od 5 bych umrela hlady) :) Me nejvic zabralo zamestnat mozek, zacit neco uklizet, kutit, zahradnicit, jak mam co delat nenuti me to se porad necim cpat jako kdyz sedim na gauci u televize. No a pak se to samozrejme neobejde bez pohybu, nemusis zacinat chodit do fitka, ale aspon sviznejsi prochazky jsou fajn :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 15:45
@tajnaorient píše:
Já jsem na tom stejně ne a ne vydržet :roll:,ale příští týden začínám brichace Toma!!! To totiž snad ani není dieta, tam se žere pořád a kila jdou krásné dolů a ani nemusím cvičit aspoň ze začátku, navíc můžeš sem tam zhřešit :lol: já ho držela ale teď ty Velikonoce no prostě hrůza :roll: já kdybych dala tak 5 kg budu šťastná jak blecha!!!

Vid. I za blbych 5kg je clovek stastny ale asi by toto neslo moc videt na me. O te knizce jsem uz i slysela. Ale nezkusila. Me lidi radi nejist po pate vecer a nejist cukr ale je to obtizne. Par dni vydrzim nejist zadny cukr i slane ale vydrzet to treba 3mesice. To jsem jeste nedokazala. Muj rekord byl jeden mesic presne na den. Zakladatelka

• Nahlásit
  • Citovat
4386
18.4.17 15:48

Tak ja som mala taky 80kg pred 6 tyzdni. Terez mam 72kg a pokracujem dalej.
Zatim necvicim. Ficim na ketonovej diete resp. proteinovej. Nakupila som si tu www.prodietix.cz...tiez som bola bezradna…nikdy som nebola schopna si na tyzden dopredu naplanovat co budem jest. Takto je to velmi jednoduche :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 15:53
@Kriss Tina píše:
To mas alergii ne vsechno ovoce a zeleninu, nebo jenom neco? Nedovedu si predstavit nejist vubec nic z toho. Jinak me docela pomohlo nejist pecivo (hlavne rohliky, platek chleba si sem tam dam), prestala sem sladit cukrem (pouzivam med kdyz uz musim sladit), pak je fajn si odpustit takovy ty laskominy tipu bramburky, krupky, snist celou cokoladu na posezeni… hlavne hodne pit, nejlip vodu, neslazenou, ja si delam obcas budto neslazenej caj (mam nejakou hubnouci smes, ale jestli to pomaha nevim, chutna mi a je to spis pro ten pocit :mrgreen: ) a nebo kapku citronu. Dalsi vec hodne lidem funguje nejist na noc, ze se naveceri treba v 5 a pak uz si nic nedaj (na to ja nemam vuli, chodim spat pozde a od 5 bych umrela hlady) :) Me nejvic zabralo zamestnat mozek, zacit neco uklizet, kutit, zahradnicit, jak mam co delat nenuti me to se porad necim cpat jako kdyz sedim na gauci u televize. No a pak se to samozrejme neobejde bez pohybu, nemusis zacinat chodit do fitka, ale aspon sviznejsi prochazky jsou fajn :)

Dekuji ti. No da se rict ze jsem alergicka skoro na vsezadek. Muzu jen pomeranc, meloun, banan a mandarinku tot vse z ovoce. A ze zeleniny muzu jen rajcata, salatovou okurku a Redkvicky. Vse z toho jim ptz miluju ovoce a zeleninu a stve me ze vic nemuzu. S pecivem mam problem nikdy jsem nevedela jak nahradit pecivo co jim ke snidani pravidelne nahradit to jinou snidani. Kasi ovesnou co mi doporucuje mamka fakt ke snidani jist nechci. :nevim: a vecne bilej jogurt mi chutnat nebude si myslim. Caj sise sladit nemusim chutna mi to bez cukru ale na cukru jsem zavisla kolikrat sisi musim dat neco po obede. Napr tu susenku. Blbej zlozvik jaka cigareta. Kolikrat si rikam, ze bude o mnoho lepsi zacit kourit nez jist. a zamestnat se je u me problem. Nevim co pro sebe vymyslet. Musela bych jit ven s detma a nevzit si penezenku. Abych nic nekoupila domu. Je to hroznyyyy.

• Nahlásit
  • Citovat
486
18.4.17 15:55

Ze zdravotních důvodů jsem přestala jíst lepek a mléčné výrobky. Taky jsem omezila sladké na tmavou čokoládu a med do čaje (max 2 lžičky). Udělala jsem to ze dne na den, vůbec jsem o tom neuvažovala. Asi jako když si strhnete náplast a neuvažujete o tom, že by to mohlo bolet. A ono to nakonec ani tak moc nebolí. Ani jedno, pokud se v tom moc neňahňáte. No, a váha se mi začala sama upravovat, i když jsem jedla, kolik se mi chtělo. Je pravda, že místo náhražek pšeničné mouky jsem nahodila zeleninu na 100 způsobů, jeden si zvykne. Je to dieta, nikoliv hubnoucí, ale má to tento druhotný efekt. Takže mohu jen doporučit, vyzkoušeno v praxi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 15:57
@Monika123 píše:
Tak ja som mala taky 80kg pred 6 tyzdni. Terez mam 72kg a pokracujem dalej.
Zatim necvicim. Ficim na ketonovej diete resp. proteinovej. Nakupila som si tu www.prodietix.cz...tiez som bola bezradna…nikdy som nebola schopna si na tyzden dopredu naplanovat co budem jest. Takto je to velmi jednoduche :mrgreen:

Mockrat dekuji :hug: planujes si stravu?? Taky si rikam ze je to lepsi vedet to dopredu. hlidas sipozdravem kj?

• Nahlásit
  • Citovat
486
18.4.17 15:58
@Anonymní píše:
Dekuji ti. No da se rict ze jsem alergicka skoro na vsezadek. Muzu jen pomeranc, meloun, banan a mandarinku tot vse z ovoce. A ze zeleniny muzu jen rajcata, salatovou okurku a Redkvicky. Vse z toho jim ptz miluju ovoce a zeleninu a stve me ze vic nemuzu. S pecivem mam problem nikdy jsem nevedela jak nahradit pecivo co jim ke snidani pravidelne nahradit to jinou snidani. Kasi ovesnou co mi doporucuje mamka fakt ke snidani jist nechci. :nevim: a vecne bilej jogurt mi chutnat nebude si myslim. Caj sise sladit nemusim chutna mi to bez cukru ale na cukru jsem zavisla kolikrat sisi musim dat neco po obede. Napr tu susenku. Blbej zlozvik jaka cigareta. Kolikrat si rikam, ze bude o mnoho lepsi zacit kourit nez jist. a zamestnat se je u me problem. Nevim co pro sebe vymyslet. Musela bych jit ven s detma a nevzit si penezenku. Abych nic nekoupila domu. Je to hroznyyyy.

A co cibule, česnek, brokolice, mrkev, petržel, celer, cukety, lilek, špenát… to opravdu nemůžeš jíst nic z toho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13820
18.4.17 16:00
@Anonymní píše:

Tak pecivo je fajn celozrny, mi si delame domaci chleba, to je uplne o necem jinem nez rohliky z kramu. Zrovna ty okurky a melouny jsou fajn, lehke, zdrave a este hodne zavodni :) Ja jak jdu se synem ven tak si beru penize jenom kdyz jdu cilene do kramu, jinak ne, protoze je mi jasny ze bych sla a cestou domu si nakoupila mlsani, ze stejnyho duvodu je fajn nechodit do kramu hladova, to pak clovek do kose nahazi co mu pride pod ruku. A pokud chces motivaci prilep si na lednici nejakou hodne nelichotivou svoji fotku, a pokazdy kdyz si pudes neco dat, tak si to 2× rozmyslis (to je spis mysleno jako vtip) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.17 16:01
@Algera píše:
Ze zdravotních důvodů jsem přestala jíst lepek a mléčné výrobky. Taky jsem omezila sladké na tmavou čokoládu a med do čaje (max 2 lžičky). Udělala jsem to ze dne na den, vůbec jsem o tom neuvažovala. Asi jako když si strhnete náplast a neuvažujete o tom, že by to mohlo bolet. A ono to nakonec ani tak moc nebolí. Ani jedno, pokud se v tom moc neňahňáte. No, a váha se mi začala sama upravovat, i když jsem jedla, kolik se mi chtělo. Je pravda, že místo náhražek pšeničné mouky jsem nahodila zeleninu na 100 způsobů, jeden si zvykne. Je to dieta, nikoliv hubnoucí, ale má to tento druhotný efekt. Takže mohu jen doporučit, vyzkoušeno v praxi.

Slysela jsem o tom. Mamka ma kamaradku ktere se tohle prihodilo. Byla moc silna. Zjistili ji alergii na lepek tak zacala jist veci bez lepku a zacala hubnout. Neco v tom bude. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama