Tea tree olej na akné

9
22.3.21 19:43

Tea tree olej na akné

Dobrý večer, chci se zeptat zda někdo používá Tea tree olej (koupila jsem v dr.max)
Jaký mate zkušenosti a čím nebo zda to redite? Předem dekuji za každou odpověď ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
54
22.3.21 19:49

Neředila jsem, nakapala jsem na uchostoura a potřela s ním pupínky :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3081
22.3.21 19:50

Používám Tea Tree olej, ale pouze od Just. Neředím ničím a super kombinace s Tea Tree krémem 👍🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.3.21 20:15

@Arkedona a nebyl žádný problém? Já jsem si totiž trubka neprecetla baleni ze se to má redit a též jsem to neredila a natrela na pupinky a celkem to palelo, tak jestli je to normální
Jinak dekuji moc😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
22.3.21 20:16

@shadowbabe ten jsem chtěla kupovat ale pak jsem cetla spatne recenze tak jsem radsi koupila v lékárně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
22.3.21 20:17

Taky neredim, jo pali to, me to nevadi..vyhovuje mi to, pupinky se rychle hoji a vysusuji, musis pak jen poradne mazat oblicej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
22.3.21 20:23
@Nikca0004 píše:
@Arkedona a nebyl žádný problém? Já jsem si totiž trubka neprecetla baleni ze se to má redit a též jsem to neredila a natrela na pupinky a celkem to palelo, tak jestli je to normální
Jinak dekuji moc😄

Trochu to stipalo, ale nic hroznyho :palec: přišlo mi, že to hezky vysusilo a vylecilo ty pupínky v poměrně krátkým čase, takže já byla spokojená :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3081
22.3.21 21:53
@Nikca0004 píše:
@shadowbabe ten jsem chtěla kupovat ale pak jsem cetla spatne recenze tak jsem radsi koupila v lékárně :nevim:

To nevím, za mně celkově s produkty naprostá spokojenost. Můžu vědět, kde konkrétně byly recenze nebo případně jaké? Klidně můžeš do zprávy ⚘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16159
22.3.21 21:57

@Nikca0004 jo je to normální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
23.3.21 18:59

@shadowbabe
Cetla jsem to ve skupině “ Bylinky, domácí masti, tinktury, oleje a mýdla - výroba, rady a zkušenosti” pani tam dávala jestli nekdo má zkušenosti a dost lidi tam psalo, ze nemají dobré zkušenosti :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3081
23.3.21 22:20
@Nikca0004 píše:
@shadowbabe
Cetla jsem to ve skupině “ Bylinky, domácí masti, tinktury, oleje a mýdla - výroba, rady a zkušenosti” pani tam dávala jestli nekdo má zkušenosti a dost lidi tam psalo, ze nemají dobré zkušenosti :nevim:

Děkuji, já právě za dlouhý roky nic nemám za sebe ani okolí, tak mne to zajímalo 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat