Těhotenské příznaky pár dní po ovulaci

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3264
27.3.18 23:03

@Elisabethka
Moc dekuji. Ten pokles je super. Ja mela sice dva, koukni na grafik. Ale jeden byla nidace :-) uz nemerim BT. Teplomer schovan :-)

Kdyz visis i nase snazeni ohledne sexikz, luxus. Ovulku jsem zjistila az cca 5-6dpo od jedne zlate duse tady. Nejak jsem nevedela, co kdy. A jak znamena :-) jsem zvedava, co jsme si “zaseli”
A tobe drzim pesticky :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
28.3.18 10:01

@janka23 moc gratuluji :potlesk: ja mela mirny pokles vcera 6dpo a dnes bt 37.3 tak uvidim za par dni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26
30.3.18 16:35

Bolesti v podbřišku a opožděna MS

Ahoj holky, prosím o radu. Deset let neberu HA, menstruaci mam pravidelnou, s manzelem se snažíme o miminko sice prvni měsíc, takže jsem nováček :D v plodnych dnech jsme se s manželem snažili, par dni po ovulaci jsem mela bolesti podbřišku jako pri MS, semtam pichani na leve a práve straně, zpoždění menstruce 2 dny a dnes prisla, delala jsem dva testy (vcera pri prvnim dni zpoždění) a oba negativní, myslite ze je tu nějaká šance se povedlo uhnizdeni? dnes pred krvacenim jsem.mela silne bolesti…dekuji moc za vaše nazory ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
30.3.18 17:22

@N111 ahoj jestli je ms normalni jako pred tim tak je mala pravdepodobnost ze jsi tehu.Ale nekdo je tehu i s Ms. Pockej az to skonci a testni znovu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15195
30.3.18 17:59

Test negativní, menstruaci máš. Těhotná tedy nejsi a ani se nic neuhnizdilo. Šance je cca 15% na cyklus kdyz se strefite do ovulace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.18 21:24

Ahoj holky. S přítelem se už rok a půl snažíme a bohužel se nám furt nedaří :( jsme docela zoufalí :( snažil se tu taky někdo víc jak rok ?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
75
1.10.18 21:17
@DOMINIKA060 píše:
Ahoj holky. S přítelem se už rok a půl snažíme a bohužel se nám furt nedaří :( jsme docela zoufalí :( snažil se tu taky někdo víc jak rok ?

ahoj! snažíme se už 2.5 roky, ale zaufali nejsme. Koupili jsme manželovi Fertilan a dnes už mám 4 dní spoždeni. ale i kdybych se zjistilo, ze těhotná nejsem (věřím tomu, že jsem) snažili bychom se dál a šli do nějaké kliniky. Byli jste na vyšetření? Má manžel spermie v pořádku?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1577
1.10.18 23:05

My rok snazeni, pak mimodelozni těhotenství, operace, jen jeden vejcovod a poté už rok a dva mesice pořád nic :nevim: ale nevzdáváme to, od příštího cyklu zkusíme Femaru a snad to brzo klapne a udrží se

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
3.1.19 14:55

Ahoj holky sem uz asi nikdo nechodi co???? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1646
3.1.19 16:35

@Elisabethka asi ne :mavam: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
3.1.19 20:44

@Silvienka87
Skoda pred chvilkou jsem docetla vsechny stranky a nekdy to bylo pekne napinave :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1646
3.1.19 20:50

@Elisabethka jojo, taky jsem se bavila :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1064
5.1.19 20:35

Tak to tu rozjedeme a bude :)
Já třeba jsem 3 dny po ovulaci a 2 dny mi je na zvracení. Buď chřipka, ale jestli budu těhotná tak mě všechny ukamenují :pocitac:
Když pročítám diskuze a některá napíše že se jí 7 dní po ovulaci něco v břiše hnulo, hned všichni píší vetřelec, paterčata a pod. Nikdo to slečně nepřeje což je smutné a jen si z ní utahuje. Smutné…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4853
5.1.19 21:48

@Sisa32
Ja uplne pokazde kdyz otehotnim tak uz 4 az 6 dpo mam divne v puse.Zatim me to vyslo pokazde.Memusela bych ani testovat.Druha vec je ta ze nekdy se udrzelo nekdy ne.Ale zacatek byl vzdy uplne stejny.Vim ze to neni mozne ze jeste se ani nezavrtalo ale je to tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1646
5.1.19 21:51

@Sisa32 @Elisabethka holky, ja jsem 2.1. našla // ;) :pankac: po osmi mesicich snažení

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová