Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Elisabethka
Moc dekuji. Ten pokles je super. Ja mela sice dva, koukni na grafik. Ale jeden byla nidace
uz nemerim BT. Teplomer schovan ![]()
Kdyz visis i nase snazeni ohledne sexikz, luxus. Ovulku jsem zjistila az cca 5-6dpo od jedne zlate duse tady. Nejak jsem nevedela, co kdy. A jak znamena
jsem zvedava, co jsme si “zaseli”
A tobe drzim pesticky ![]()
@janka23 moc gratuluji
ja mela mirny pokles vcera 6dpo a dnes bt 37.3 tak uvidim za par dni.
Ahoj holky, prosím o radu. Deset let neberu HA, menstruaci mam pravidelnou, s manzelem se snažíme o miminko sice prvni měsíc, takže jsem nováček
v plodnych dnech jsme se s manželem snažili, par dni po ovulaci jsem mela bolesti podbřišku jako pri MS, semtam pichani na leve a práve straně, zpoždění menstruce 2 dny a dnes prisla, delala jsem dva testy (vcera pri prvnim dni zpoždění) a oba negativní, myslite ze je tu nějaká šance se povedlo uhnizdeni? dnes pred krvacenim jsem.mela silne bolesti…dekuji moc za vaše nazory ![]()
@N111 ahoj jestli je ms normalni jako pred tim tak je mala pravdepodobnost ze jsi tehu.Ale nekdo je tehu i s Ms. Pockej az to skonci a testni znovu.
Test negativní, menstruaci máš. Těhotná tedy nejsi a ani se nic neuhnizdilo. Šance je cca 15% na cyklus kdyz se strefite do ovulace.
Ahoj holky. S přítelem se už rok a půl snažíme a bohužel se nám furt nedaří
jsme docela zoufalí
snažil se tu taky někdo víc jak rok ?
@DOMINIKA060 píše:
Ahoj holky. S přítelem se už rok a půl snažíme a bohužel se nám furt nedaříjsme docela zoufalí
snažil se tu taky někdo víc jak rok ?
ahoj! snažíme se už 2.5 roky, ale zaufali nejsme. Koupili jsme manželovi Fertilan a dnes už mám 4 dní spoždeni. ale i kdybych se zjistilo, ze těhotná nejsem (věřím tomu, že jsem) snažili bychom se dál a šli do nějaké kliniky. Byli jste na vyšetření? Má manžel spermie v pořádku?
My rok snazeni, pak mimodelozni těhotenství, operace, jen jeden vejcovod a poté už rok a dva mesice pořád nic
ale nevzdáváme to, od příštího cyklu zkusíme Femaru a snad to brzo klapne a udrží se
@Silvienka87
Skoda pred chvilkou jsem docetla vsechny stranky a nekdy to bylo pekne napinave ![]()
Tak to tu rozjedeme a bude ![]()
Já třeba jsem 3 dny po ovulaci a 2 dny mi je na zvracení. Buď chřipka, ale jestli budu těhotná tak mě všechny ukamenují ![]()
Když pročítám diskuze a některá napíše že se jí 7 dní po ovulaci něco v břiše hnulo, hned všichni píší vetřelec, paterčata a pod. Nikdo to slečně nepřeje což je smutné a jen si z ní utahuje. Smutné…
@Sisa32
Ja uplne pokazde kdyz otehotnim tak uz 4 az 6 dpo mam divne v puse.Zatim me to vyslo pokazde.Memusela bych ani testovat.Druha vec je ta ze nekdy se udrzelo nekdy ne.Ale zacatek byl vzdy uplne stejny.Vim ze to neni mozne ze jeste se ani nezavrtalo ale je to tak.
@Sisa32 @Elisabethka holky, ja jsem 2.1. našla //
po osmi mesicich snažení