Těhotná zdravotní sestra ve zkušební době

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sailah
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 20.10.14 06:31
tehotna zdravotni sestra ve zkusebni dobe

Ahoj holky. Jsem v 6tt a 1.10 jsem nastoupila do nove prace jsem zdravotni sestra na interni jipce. Do toho jsem se, v den kdy jsem priteli oznámila ze jsem tehotna, s nim rozesla. Zjistila jsem ze ma milenku. Coz me netrapi tolik jako ta prace. Nemuzu rict ze jsem tehotna. Ale nemuzu tahat lezici pacienty. Penize budu potrebovat jako sul, ale mam strach o miminko. A ted prosim zkusenejsi o radu.

Příspěvek upraven 20.10.14 v 06:52

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Jessie8951
Kecalka 445 příspěvků 20.10.14 06:47

U nás když zdr. sestra řekla, že je těhotná, tak okamžitě přestala pacienty tahat a dělala třeba papíry nebo šla na ambulanci atd. Určitě bych to řekla. Pokud jsou rozumní, dají ti lehčí práci. Nevím, jak je to ve zkušebce

Sailah
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 20.10.14 06:51

Obavam se, ze me vyhodi. Delam na jipce tady tehotna byt ani nesmi. Jen na vlastni riziko.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 06:54

A co chceš poradit? Vyhýbat se pacientům ještě dva měsíce nemůžeš, takže buď můžeš jít s pravdou ven nebo na neschopenku…u nás teda, pokud sestra otěhotní, je bohužel nátlakem „odejita“ na neschopenku, a to, že by se někdo obtěžoval s hledáním práce vhodné pro těhotné, bohužel nefunguje :nevim: a vzhledem ke zkušebce je víc než jasné, že si tě tam nenechají, protože jim tam budeš k ničemu :nevim: Ale beru to podle toho, jak to funguje u nás…

blumen
Hvězda diskuse 46849 příspěvků 20.10.14 07:25

@Sailah urcite bys to mela rict, aby Te neposilali k infekcnim pacientum! Tahani pacientu je druha vec, to bys taky delat nemela. Dva mesice to nevydrzis tutlat - nemela bys, kvuli miminku. O praci ale nejspise prijdes, no.

blumen
Hvězda diskuse 46849 příspěvků 20.10.14 07:27

Ale i kdyz pujdes na neschopenku ve zkusebce, muzou Te po 14 dnech neschopenky i jako tehotnou vyhodit, byla tady na to diskuze.

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 20.10.14 07:38

Co rychle nekam na pokladnu. Tam muzes sedet i jako tehotna.
Gratuluju k miminou a hodne stesti, bez prace, penez i chlapa. :hug:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 20.10.14 07:52

@Sailah musis zvazit vsechna pro a proti.
Za sebe, ja bych zkusila vydrzet, s tim ze kdyz se ukaze ze proste nezvladam nebo bude nejaky zdravotni problem tak pujdu na PN. Jinak bych to zkusila doklepat. Je mi jasne ze na internim jipu to je narocne co se tech pacientu tyka…nemate sanitare? :think:

Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 20.10.14 07:59

Jako tehotnou te nevyhodi, ja teda delala ve fabrice ale taky jsem otehotnela ve zkusebce i sla jeste v ni na neschopenku, smlouvu jsem mela na pul roku, tu uz pak neprodlouzili, ale ja marodila dal az do konce sestinedeli (byla to moje prvni prace, tudiz jsem mela oddelano malo a nemela jsem narok na materskou) rovnou jsem brala rodicak

Čekatelka
Extra třída :D 14469 příspěvků 20.10.14 08:01

Upřednostnila bych miminko před zaměstnáním

blumen
Hvězda diskuse 46849 příspěvků 20.10.14 08:08

@Lemonkas i jako tehotnou ji ale ve zkusebce vyhodit muzou :nevim:

@quinny v nemocnici jde predevsim o riziko infekci, proto se ma tehotenstvi hlasit hned, ja musela taky, aby me nevolali k infekcnim pacientum… Proto ych to zeovna v tomto pripade a na JIP oznamila.

pimpera
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 20.10.14 08:11

Stalo se mi uplne totez…doufala jsem ze preklepu zkusebku ale ohlasily se silne nevolnosti a skloubit to neslo, takze jsem na neschopence a budu az do konce sestinedeli…z prace me samozrejme vyhodili, ale s tim jsem pocitala no, nebyla bych jim tam k nicemu :think:

Sailah
Ukecaná baba ;) 1041 příspěvků 20.10.14 08:46

Holky dekuji za nazory. Dneska jsem v praci a nejak to celkove asi nedavam. Boli me bricho a kazdou chvili litam na zachod. Zitra zajdu na gyndu a domluvim se s Dr. @pimpera dekuji moc za nazor taky jsem chtela pockat, ale miminko je dulezitejsi. Rypalky si trhnete nohou :) taky jsem si veci planovala jinak.

Daduka
Ukecaná baba ;) 1166 příspěvků 20.10.14 08:48

Jsi na začátku těhotenství. Ma tuhle práci bych se vykašlala a zkusila co nejdřív najít jinou. Nejlépe sestru na ambulanci, to bys mohla dělat klidně další 4-5 měsíců. Nebo jak už tady padlo, někam do menšího obchodu (oblečení, drogerie ap.. Odkud jsi?

pavlats
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 08:50

To je těžké něco poradit. Kvůli miminku bys to určitě v práci říct měla - zrovna interní JIPka mi přijde jako celkem rizikové místo. Nejen kvůli tahání pacientů, ale i kvůli infekcím.
Jenže jakmile to řekneš, tak můžeš podle mě na 100% počítat s tím, že s Tebou rozvážou pracovní poměr ve zkušební době. Takže :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >