Reklama

Těhotné po více potratech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 16.03.18 10:01
Těhotné po více potratech

Ahoj. Nikde jsem nenašla, tak zakládám novou diskuzní skupinku, a když nás bude více, tak můžeme udělat skupinku uzavřenou ;)

Chtěla bych do skupinky s maminkami/že­nami/dívkami které jsou nyní těhotné a mají za sebou 2 a více potratů. Už jsem tak prošla 3mi tematickými skupinkami, ale kvůli ztrátám těhotenství jsem je vždy opustila (ve dvou skupinkách už se dětičky dokonce narodily)
Myslím, že můžeme tak lépe prožívat i čerstvé // a držet se společně v klidu, že tentokrát to třeba dobře dopadne. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 16.03.18 10:04

@saphire držim pěsti. sice nejsem těhotná, ale máme 3,5 roku starého miláčka, který je fakt zázrakem.. předtím cca 15 ztrát.. Takže :hug:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 16.03.18 10:09

@saphire ja jsem sice tehotna ale meli jsme to trosku slozitejsi, nedarilo se prirozene. A jen bych Ti chtela poprat hodne stesti, a klidne tehotenstvi se stastnym koncem :srdce: :kytka:

Lexa88
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 16.03.18 10:10

@saphire já mám po 2 zamlklých těhotenství (vždy do 12tt) + 2× biochemické těhotenství a teď jsem ve 30tt. Obavy a strach mám pořád, ale už konečně nějak začínám věřit, že se našeho vytouženého miminka po více než 3 letech dočkáme.
Moc držím palce! :kytka: :hug:

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 16.03.18 10:30

@martina.se @Kikulele @Lexa88 děkuji :)

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 16.03.18 10:31

@Lexa88 držím palce :kytka:
@Kikulele nás posílají na ivf ale nevím co vyřeší, když stejně nikdo pořádně po všech vyšetřeních nic neví ;) tak jsme zkusili ještě přirozeně a uvidíme :oops: a taky držím pěsti :hug:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 16.03.18 10:46

@saphire tak hodne stesti, taky jsem po IVF, ale u nas se zjistilo co mame ja i partner za problem, a ted jsem ve 23tt. Drzim palce at se zadari prirozene, pro me ta stimulace nebyla dvakrat prijemna. Hodne stesti. :hug:

Petra 1027
Kecalka 121 příspěvků 16.03.18 11:02

Já jsem po jednom zamlklém těhotenství v 8tt.,bylo to po umělém oplodnění (KET). Včera sem byla opět na KET. Nyní budu čekat dva týdny než si budu dělat těhotenský test, ta nejistota a strach je hrozný. Vždy když si nato vzpomenu, rozbuší se mi srdce a zatočí hlava :( kevšemu mi teď obvodní lékařka zjistila slabou šelest na srdci :(

Lexa88
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 16.03.18 11:08

@saphire my jsme taky nakonec podstoupili IVF a to ne jen jeden pokus…
Co máš vše za vyšetření?

@Petra 1027 moc držím palce, ať vše dobře dopadne. Pro mne ten kolotoč IVF, hormonů, neúspěchů, radosti a zklamání byl hrozně náročný, takže chápu, jak moc těžké to je! :hug:

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 16.03.18 11:26

@Lexa88 genetiku 100%v pořádku, hematologie a ty klasické mutace - nic, reprodukční imunologie - slabě pozitivní antifosfolipidové protilátky - nějaké, které nejsou přímým ukazatelem, takže v těhotenství teď pro jistotu beru godasal - dle imunoložky brát pořád ale hemato rozhodlo jen v těhotenství. Partner nic moc spermio, jinak v pořádku, zobal teď 2měsíce obyč vitaminy tak třeba se chytla nějaká zdravá spermie ;) (z těch jejich výsledků to málem vypadalo že v životě nepočnem.. přitom za 1,5r jsem teď těhotná po čtvrté).

Teď jsem 4+1, beru utrogestan, godasal, listovku, a snad to bude ok :) obavy jsou, ale vím, že sebevětšími obavami to neovlivním :nevim:

@Petra 1027 moc ti rozumím a držím pěsti, jsou to nervy :hug: (a je jedno jestli přirozeně, ket, ivf či jak)

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 16.03.18 11:29

@Kikulele díky :hug: představa že musíme na umělé mě nenechává klidnou, je to pro mě víc byznys než pomoc ze strany CAR.. pomůžou ale i tam ty nemalé ztráty jsou. Teď jsem těhotná zase takže třeba se tomu vyhneme.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 16.03.18 11:33

@saphire drzim pesticky aby bylo vse oka, Moc ti to preji. :hug:

ZNka
Nováček 10 příspěvků 16.03.18 12:35

Ahoj holky, taky se přidávám. Mám doma skoro 6letou cácorku a ne a ne se zadařit další. Mám za sebou 3potraty. První cca 12týden, druhý Down - přerušení 17týden a teď poslední cca 9týden. Už přemýšlím, jestli to ještě pokoušet nebou se smířit s tím, že bude jen jedno… Řekli jsme si poslední pokus! Jak dlouho jste čekali na další snažení po potratu, každý radí jinak - někdo alespoň půl roku, někdo tři měsíce a můj doktor řekl hned, nečekat… co vy?

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 16.03.18 12:45

@ZNka taky mám doma téměř 7leté dítko (ještě 2měsíce 6). My měli zelenou vždy po první menstruaci ;) a to i po revizi, i když v nemocnici říkali jinak a gynekoložka taky jinak. Mám 2× ZT a 1× SP, už jsem zkusila kdeco i alternativu­..pokud to pomůže budu vřele doporučovat dál :mrgreen: Řiď se svou intuicí :kytka: :*
Teď jsme po posledním SP zkoušeli hned, po vánocích můj dobrovolně řekl že zkusí vitaminy a po půlroce na den přesně po potratu se zadařilo..
Klidně tady zůstaň s námi ;)

ZNka
Nováček 10 příspěvků 16.03.18 12:53

@saphire tak to jsme na tom dost podobně :-) Vždy jsem teda byla na revizi. Nemám problém otěhotnět, ale prostě to vždy skončí samo, přestane bít srdíčko. Zatím jsem teda nikde na žádném vyšetření nebyla… Samozřejmě nás to s manželem oba dostalo vždy do kolen, ale máme malou a ta nás drží nad vodou, asi jako u vás :-) Vždycky mě štve, že nevyjde to, co jsem si naplánovala, jak si malou odvedu hezky do škole a pak zase vyzvednu apod., moc by chtěla sourozence, ale co naděláme, že. A taky ta ztráta času… Jinak fyzicky jsem absolutně v pohodě, jen mi pořád něco chybí :-)))

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama