Najde se tady nastávající maminka z Bruntálu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kukynka128
Nováček 6 příspěvků 17.01.19 09:59
Těhulka z Bruntálu

Zdravím, našla by se tady mezi vámi nastávající maminka z Bruntálu? Třeba na pokec, procházku atd…? :D

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 17.01.19 10:37

Mrkni do této skupiny z Bruntálu . Nebo zkus napsat zprávu nebo zmínit v diskuzi tyto maminky, která mají uvedené, že jsou z Bruntálu . Pozor na datum posledního přihlášení, bohužel jsou už některé uživatelky neaktivní.

Kukynka128
Nováček 6 příspěvků 17.01.19 10:55

@Tiger-lily děkuji

Zwetta
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 17.01.19 13:14

@Kukynka128
Ahoj, už sice nejsem těhulka, mám 8mi měsíční prďolku, ale jsem z Bruntálu, kdybys i tak měla chuť se seznámit :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >