Těhulky a maminky Plzeň - jih :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stanka88
Nováček 7 příspěvků 06.01.17 12:52
Těhulky a maminky Plzeň jih :)

Ahoj ženy, hledám kamarádku na společné procházky, pokec u kávy a výměnu názorů. Jsem v 10tt a termín mám v srpnu :mavam:

Reakce:

Bára.95
Povídálka 20 příspěvků 06.01.17 18:17

Ahoooj a odkud jsi? :)

stanka88
Nováček 7 příspěvků 06.01.17 18:47
:)

Příspěvek upraven 06.01.17 v 19:00

stanka88
Nováček 7 příspěvků 06.01.17 18:58

Ze Spálené Poříčí a koukám, že ty jsi z Dobřan.. :think:

Bára.95
Povídálka 20 příspěvků 06.01.17 19:25

Juj tak to je škoda… :?

marketarostasova
Nováček 5 příspěvků 09.01.18 15:30

Ahoj, :) já se budu zanedlouho stěhovat do Chocenickeho Újezda u Blovic. Mám doma 6 týdenní prvorozenou dcerku a byla bych nadšená, pokud bych našla maminku v okolí :lol: na procházku, pokec..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >