Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Cesta do poli je ta polnacka do Bubakova.
„dolu“ je v Honicich od tridenyho odpadu doprava
@lho už jsem tam nebyla asi dlouho
vlastně asi 3× s kočárem
ale to jen u rybníka ![]()
@Lassička jen natankovat
byli jsme tam i v hotelu na jídle, ale už nikdy víc ![]()
@beckinka no to jste docela odvážný
byla jsem tam taky jednou a dva dny mi bylo špatně ![]()
@Lassička to nám nebylo špatně, ale hrozný
po 20 minutách přišli Honzovi - přítelovi říct, že nemaj to co si objednal, ale moe jídlo už měli hotový
nebo nám započítala tatarku co nepřinesla
no už fakt nee ![]()
Dá se tady v okolí vůbec někam zajít na jídlo i s kočárkem?
Taky tam jezdime jen tankovat
na jidlo v hotelu nedoslo, byli jsme predem varováni
ale nebranim se tomu, s kocarkem bude ten kopecek neco na figuru ![]()
@lho no to jo
stejně jako z honic na stochov
proto jsem tam byla jen 3× ![]()
Ja videla fotku jak tam maji na stolecku u detske zidlicky popelnik
aby si nebohe batole zrejme melo kam tipnout vajgla ![]()
@lho ten kopeček je skvělej. Až napadne sníh, tak nemám šanci se vyhrabat nahoru ![]()
Honickej kopecek je milosrdnej svou delkou, ale na Slovanku je to uz prima funírna ![]()
@lho no to jo… s kočárem asi přes pole nepůjdu
chodila jsem tak 4 roky co jsem jezdila do školy, tak jsem zapoměla, že je to vlastně delší ![]()