Těhulky a maminky Stochov, Lány a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
lho
17
18.12.13 20:39

Cesta do poli je ta polnacka do Bubakova. :) „dolu“ je v Honicich od tridenyho odpadu doprava

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10866
18.12.13 20:55

@lho už jsem tam nebyla asi dlouho :mrgreen: vlastně asi 3× s kočárem :mrgreen: ale to jen u rybníka :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
18.12.13 20:57

A na Slovanku asi nechodí nikdo…:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10866
18.12.13 20:58

@Lassička jen natankovat :mrgreen: byli jsme tam i v hotelu na jídle, ale už nikdy víc :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
18.12.13 21:00

@beckinka no to jste docela odvážný :D byla jsem tam taky jednou a dva dny mi bylo špatně :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10866
18.12.13 21:02

@Lassička to nám nebylo špatně, ale hrozný :zed: po 20 minutách přišli Honzovi - přítelovi říct, že nemaj to co si objednal, ale moe jídlo už měli hotový 8o nebo nám započítala tatarku co nepřinesla :roll: no už fakt nee :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
18.12.13 21:05

Dá se tady v okolí vůbec někam zajít na jídlo i s kočárkem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lho
17
18.12.13 21:06

Taky tam jezdime jen tankovat :| na jidlo v hotelu nedoslo, byli jsme predem varováni :roll: ale nebranim se tomu, s kocarkem bude ten kopecek neco na figuru :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10866
18.12.13 21:06

@Lassička leda do strága :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10866
18.12.13 21:07

@lho no to jo :D stejně jako z honic na stochov :D proto jsem tam byla jen 3× :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lho
17
18.12.13 21:08

Ja videla fotku jak tam maji na stolecku u detske zidlicky popelnik :lol: aby si nebohe batole zrejme melo kam tipnout vajgla ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
18.12.13 21:09

@lho ten kopeček je skvělej. Až napadne sníh, tak nemám šanci se vyhrabat nahoru :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10866
18.12.13 21:11

@lho no to mi tam úplně fascinovalo :roll:
@Lassička já myslim, že to s tim sněhem letos nebude tak žhavý :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lho
17
18.12.13 21:12

Honickej kopecek je milosrdnej svou delkou, ale na Slovanku je to uz prima funírna :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10866
18.12.13 21:16

@lho no to jo… s kočárem asi přes pole nepůjdu :think: :mrgreen: chodila jsem tak 4 roky co jsem jezdila do školy, tak jsem zapoměla, že je to vlastně delší :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová