Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@lho ahojky, no to jsem mohla byt já. Na náměstí jsem včera s manželem a psem byla. Me streda vyhovuje a klidně v tu jednu, malém chodí spát po 12 hodině. Jak se poznáme?
Tak třeba někde u pošty? Mě poznáte, jsem hodně vysoká a mám hnědobílý puntíkatý kočár.
OK u posty. Me snad poznáte též, budu mít hnědý kočár, sportak.
Píšu si to raději do diáře.
To ja taky
Koukala jsem na ty Lány a ze Slovanky k zámku je to jen 2km. Pokud by bylo dobry pocasi, tak by jsme to mohly zkusit.
Je to kousek. Můžeme klidně vyrazit. Zahrada už je zavřená, ale procházka je to hezká ![]()