Těhulky a maminky Stochov, Lány a okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
547
3.1.14 20:10

@lho ahojky, no to jsem mohla byt já. Na náměstí jsem včera s manželem a psem byla. Me streda vyhovuje a klidně v tu jednu, malém chodí spát po 12 hodině. Jak se poznáme?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
3.1.14 20:18

Tak třeba někde u pošty? Mě poznáte, jsem hodně vysoká a mám hnědobílý puntíkatý kočár.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
547
3.1.14 20:27

OK u posty. Me snad poznáte též, budu mít hnědý kočár, sportak.
Píšu si to raději do diáře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lho
17
3.1.14 21:19

A ja mam ted pujceny cerveny kocar :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
547
8.1.14 09:45

Platí ten dnešek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
8.1.14 09:51

Já můžu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lho
17
8.1.14 09:52

Já taky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
547
8.1.14 09:54

Já taky můžu, tak se na vas tesim.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
8.1.14 19:49

Díky za procházku. Doufám že to brzy zopakujeme :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
547
8.1.14 20:28

Já též děkuji bylo to moc fajn a rada to brzy zopakuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lho
17
8.1.14 20:32

To ja taky :) Koukala jsem na ty Lány a ze Slovanky k zámku je to jen 2km. Pokud by bylo dobry pocasi, tak by jsme to mohly zkusit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66
8.1.14 20:35

Je to kousek. Můžeme klidně vyrazit. Zahrada už je zavřená, ale procházka je to hezká :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
547
9.1.14 08:39

Ja jsem taky pro, musíme ale trefit nějaké hezké počasí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lho
17
9.1.14 16:07

Neprejdeme na FB?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
547
9.1.14 18:01

Proč ne!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová