Těhulky Napajedla, Otrokovice, okolí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2597
8.2.12 12:50

Ale dobre, minuly tyden jsem byla od stredy do patku v nemocnici, ja jsem mela zase az moc malo cukru v krvi :-D a nizky tlak, jinak uz je snad vsechno ok

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1083
8.2.12 13:05

Já musím na diabetologii a tam se teprve uvidí co dál. Musíš poradit co jíš ať mám taky málo cukru, než tam pujdu. :lol: :lol: Do nemocnice bych nechtěla. Co tam s tebou Dr. dělal, jen sledoval?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2597
8.2.12 13:14

jj, jen pozorování, já jím úplně normálně :-D Dostala jsem nakázané sladké kafe denně :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1083
8.2.12 13:32

To já měla nakázané přibrat a jak to dopadlo. Ale né, cukrovka prý nejde sladkým nijak zapříčinit. A jinak co, už koukáš po kočárku, postýlce a oblečeníčku? Vím je ještě brzo, ale zeptat se musím. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2597
8.2.12 13:42

Koukám, ale ji mi to prd platné, mám babičku v USA a tam jsou kočárky trojkombinované za poloviční ceny jak u nás, takže dostaneme dárek, a postýlku dostanu k svátku od rodiny :-) Oblečení tak všelijak postupně :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1083
8.2.12 13:48

a to si nějak vybereš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2597
8.2.12 13:55

tak u postylky strach nemam, mamka ma lepsi vkus jak ja, a babicka mi bude posilat fotky, parametry, co k tomu vse je a podle toho si vyberu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1083
8.2.12 14:00

Tak to je dobré, já první myslela že to rozhodne babička. No a když si představím moji babičku a co by vybrala… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2597
8.2.12 14:21

No právě :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1083
8.2.12 14:28

U naší babičky musí být všechno veselé a hoodně barevné. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8265
15.2.12 21:30
naneta píše:
Ahoj, dlouho jsi se neozvala. Nového ani nic, u doktorky jsem měla cukr v moči tak nejím sladké. jinak nic. Co ty, jak to zvládáš? :mavam: :mavam: :mavam:

mas cukrovku?? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1083
15.2.12 22:20

Ahoj weru, ještě nevím zatím dejím sladké a snažím se jíst málo a často. Mám jít na vyšetření 24 tak uvidím. Myslím si ale že ji mám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8265
15.2.12 22:26
naneta píše:
Ahoj weru, ještě nevím zatím dejím sladké a snažím se jíst málo a často. Mám jít na vyšetření 24 tak uvidím. Myslím si ale že ji mám.

a ty jsi jeste nebyla na oGTT testu?? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1083
15.2.12 22:31

Ne ještě ne, ten cukr zjistila doktorka v moči.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8265
15.2.12 22:34
naneta píše:
Ne ještě ne, ten cukr zjistila doktorka v moči.

aha a v kterem jsi TT?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová