Reklama

Tehulky srpen 2011

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dennie
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 30.11.10 09:03
tehulky srpen 2011

Ahoj vsem co mozna ted vahaji, jako ja, jestli si maji udelat tehu test. JA jsem si ho delala vcera 2 dny pred ocekavanou MS a vysly mi //. Pridam i foto. Mozna je to brzo ale druha carka byla videt celkem zretelne. Takze kdo to ma stejne jako ja, nebo se teprve bude testovat, tak se nebojte pridat. My jsme se snazily v ovulce a vypada to zatim nadejne. Zatim to nechci zakriknout, ale kdyby to vyslo, tak bych mela mit termin 11.8.2011. Tak kdo vaha, tak nevahejte a pridejte se a podelte se o sve zazitky. Tesim se. Mejte se fajn . Dennie :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »

Reklama

Reakce:

Dennie
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 30.11.10 12:06

Tak tady jsou testiky vcera a dnes. Je tam nepatrny rozdil. Dnes bych mela byt 14 DPO :). Snad se taky nekdo ke me prida.. :wink: :huban: :srdce:

nikola4
Kecalka 178 příspěvků 30.11.10 18:09

Ahojky,
přidávám se do skupiny :lol: snad budeme obě(všichni čtyři v pořádku)a dospějeme do zdárného konce :-D budem všichni zdraví a spokojení a miminka krásná :srdce:

Dennie
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 30.11.10 18:18

Tak to jsem rada. Urcite budeme v poradku. JSem z toho kapanek nervozni, protoze uz jednu holcicku doma mam. Ma 3 roky a je to moje stesticko :srdce: Jen se bojim, kdyz si vzpomenu na porod, ale to je asi zatim trochu brzo. Tak hlavne, at je vse v poradku a snad se tady brzy rozrosteme :-D

Elis@beth Grey
Povídálka 33 příspěvků 01.12.10 10:15

Ahoj holky! Taky bych se chtěla přidat :-) První dva testíky jsem si dělala 21.11 a čárečka byla, ale slaboučká..Další jsem si dělala 28.11. a pěkně sílíme :lol: Doktor mě objednal na 6.12. na první ultrazvuk, tak uvidíme jestli je všechno v pořádku :) Chytli jsme se pěkně rychle, protože jsem teprve 15.10. přestala brát HA :lol:

Dennie
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 01.12.10 10:36

Ahojky Eli, vitam Te tu a preji Ti pohodove tehotenstvi. Jak dlouho myslis, ze jsi tehotna? Ja se zatim jeste k dr nebjednala, ale objednam se. Podle me je mozna jeste moc brzo. A odkudpak jsi a kolik ti je let? Tohle tve prvni tehu? :kytka:

Dennie
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 01.12.10 10:55

zkouska metriku

Elis@beth Grey
Povídálka 33 příspěvků 01.12.10 11:29

Ahojky :) Kolikátý týden přesně nevím ale je to opravdu jen chvilinku( asi tak 4-5…) budu to mít asi složitější no..je mi 19 (v březnu 20) takže opravdu první miminko :) Rozhodně není nechtěné! Po tom, co jsem kvůli zdravotním problémům vysadila HA jsme to tak nějak nechali osudu, a prcek se prostě rozhodl, že chce být na světě hned :lol: Jediné co jsem tedy stihla, bylo dokončit střední, ale s prací je to už horší… S přítelem(30) jsme dostali od jeho tatínka byt, takže máme pěkné bydlení, ale bohužel teď všechno táhne sám…což mu ale očividně moc nevadí :lol: je šťastný, že bude taťulda :-P Jen mě to tak nějak nenechává klidnou…

Dennie
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 01.12.10 11:48

Bud v klidu, tehotenstvi je krasne, uzivej si ho. Ja miminko mela taky celkem brzo v 21 pocnute, teda bylo mi skoro 22, ale je to krasa a nelituji. Vsechno zvladnete, hlavne, ze je tatulda stastny a uvidis, ze se to vsechno nejak vykristalizuje :wink:

Elis@beth Grey
Povídálka 33 příspěvků 01.12.10 12:06

Určitě jo :-) akorád mi to doma leze na mozek :-D zaplaťpánbůh za internet :-D

Loraine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.10 17:04

Ahojky, taky se k vám přidávám, v neděli nám vyšel testík a stejně jako Eliz@bet jdu 6.12. na první kontrolu :lol:

Dennie
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 03.12.10 07:21

Ahojky Loraine, vitej :palec: Drzim Ti palce pri kontrole, ja jdu na kontrolu 9.12. Kdy sis delala testik? Bylo mimi planovane? :kytka:

Dasula 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.10 08:58

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Včera jsem měla 28.den cyklu a dělala jsem si test a byl pozitivní, tak jsem ráda, ale mám trochu i obavy. Minuly měsíc jsem měla taky test pozitivní a po 14 dnech jsem to dostala. Dr. mě řekl, že se to někdy stane, takže teď mám velký strach, aby se to neopakovalo. V útery jsem objednaná na krev, tak snad to bude už v pořádku. Je mi 30 a bylo by to naše 2. dítko. 1. a asi i druhé bude po IVF. Máme zamražený embrya, tak každý měsích chodím na transfer a doufám, že to někdy vyjde.

allush
Nováček 10 příspěvků 03.12.10 12:00

ahoj, tak já se také přidávám :-)
pokud by šlo vše podle plánu termín 9.8.2011 :-)
15. prosince jdu na první prohlídku, tak se budu modlit,aby bylo vše v pořádku :-)
jinak vám samo sebou holky gratuluji :potlesk:

nikola4
Kecalka 178 příspěvků 03.12.10 14:40
allush píše:
ahoj, tak já se také přidávám :-)
pokud by šlo vše podle plánu termín 9.8.2011 :-)
15. prosince jdu na první prohlídku, tak se budu modlit,aby bylo vše v pořádku :-)
jinak vám samo sebou holky gratuluji :potlesk:

Ahojky,
tak to na tom budem podobně :-) taky mám prohlídku 14.12.a tp jsem spočítala na stejný týden,snad bude vše v pořádku,jsem z toho dost nervozní :nevim: také Všem moc gratuluji :dance: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >