Termín podle UTZ nebo PM, když jsem užívala prášky na oddálení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka1369
Povídálka 31 příspěvků 28.03.19 08:18
Termín podle UTZ nebo PM,když jsem užívala prášky na oddálení ?

Ahojky :)
Chci se zeptat podle PM jsem teď momentálně 33+2 ale podle UTZ jsem 34+4 nevíte co je přesnější? Poslední menstruaci co jsem měla byla oddalována praskami kvůli dovolené tak jestli třeba proto mi to takhle vychází.. co myslíte vy? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Sue2008
Kecalka 308 příspěvků 28.03.19 08:20

@Verunka1369 podle utz v nejakem 12tt (prvotrim. screening). Ja mivam dlouhe cykly, takze jsem mela termin podle PM o 2 tydny dopredu.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9493 příspěvků 28.03.19 08:20

To je poměrně normalni rozpětí, často se ty termíny liší o týden i víc (stačí nemít ovulaci přesně uprostřed cyklu). Řiď se tím podle utz, to bývá přesnější…

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 28.03.19 08:23

On se sice všude pořád uvádí termín podle PM, ale nechápu proč, to není moc přesný, řídila bych se termínem podle UTZ z prvotrim. screeningu. ;)

Verunka1369
Povídálka 31 příspěvků 28.03.19 08:30

No tak uvidíme ,ale myslím si že jsem ve všem trochu napřed co říkali kamarádky podle toho jak to měli oni (začala mi odcházet zřejmě ta hlenova Zátka pokud to teda byla ona ,na záchod chodim teď poslední dobou poměrně částo na to že toho tolik nesním a v noci mám takový bolesti břicha někdy i přes den až jako křeče nebo silnou menstruaci to teda nevím co to zbusobuje ) jsem prvorodička takže se v tom ještě nevyznám a každá nová věc mě trochu děsí :D

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 28.03.19 08:52
@Verunka1369 píše:
No tak uvidíme ,ale myslím si že jsem ve všem trochu napřed co říkali kamarádky podle toho jak to měli oni (začala mi odcházet zřejmě ta hlenova Zátka pokud to teda byla ona ,na záchod chodim teď poslední dobou poměrně částo na to že toho tolik nesním a v noci mám takový bolesti břicha někdy i přes den až jako křeče nebo silnou menstruaci to teda nevím co to zbusobuje ) jsem prvorodička takže se v tom ještě nevyznám a každá nová věc mě trochu děsí :D

Hlenová zátka odchází až při začínajícím porodu :lol: :lol:

Verunka1369
Povídálka 31 příspěvků 28.03.19 08:54

@Anitramm Tak to nevím ,i dr mi to říkala když jsem ji to popsala a zároveň říkala ze to ničemu nevadí ze ona s tím stejně nic neudělá :nevim:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13652 příspěvků 28.03.19 08:56

@Anitramm nemusí, s druhým mi odešla měsíc před porodem

@Verunka1369 taky jsem měla v průkazce dva termíny, porodnice se řídila tím podle uz. Ty bolesti jsou poslicci

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 28.03.19 08:57
@Verunka1369 píše:
@Anitramm Tak to nevím ,i dr mi to říkala když jsem ji to popsala a zároveň říkala ze to ničemu nevadí ze ona s tím stejně nic neudělá :nevim:

Dr.ti nemohla rikat, ze ti odchazi hlenova zátka. ;) Ta skutečně odchází až s porodem.

Šmarjá panno, překlikla jsem se v diskusi :lol: :lol: Moc se omlouvám, nechápu :nevim: :lol:

Příspěvek upraven 28.03.19 v 08:58

Extra třída :D 13652 příspěvků 28.03.19 08:57

@Anitramm no to skutečně neodchází 8)

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 28.03.19 08:59
@Tichošlápek píše:
@Anitramm no to skutečně neodchází 8)

Psala jsem výš, nejak se mi povedlo napsat,sem neco, co melo byt jinam :zed: :lol:

Extra třída :D 13652 příspěvků 28.03.19 09:00

@Anitramm hezky je to popsáno třeba tady

https://m.maminka.cz/…pred-porodem

Verunka1369
Povídálka 31 příspěvků 28.03.19 09:00

@Tichošlápek kamarádce taky odešla nějaký 2 týdny před porodem :roll: jinak ty poslicci co na to pomáhá ? Já se to vždycky snažila pretrpet no :D
@Anitramm Tak asi vím ze jsem s ni mluvila a ona říkala ,že to klidně hlenova Zátka mohla být ale že ona to nijak neovlivní když odejde odejde když ne tak ne :zed:

Extra třída :D 13652 příspěvků 28.03.19 09:00

@Anitramm aha :lol: pardon pardon :lol:

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1287 příspěvků 28.03.19 09:00
@Verunka1369 píše:
@Tichošlápek kamarádce taky odešla nějaký 2 týdny před porodem :roll: jinak ty poslicci co na to pomáhá ? Já se to vždycky snažila pretrpet no :D
@Anitramm Tak asi vím ze jsem s ni mluvila a ona říkala ,že to klidně hlenova Zátka mohla být ale že ona to nijak neovlivní když odejde odejde když ne tak ne :zed:
:roll: uz jsem psala vys, ze to byl preklik. ;) Pardon.
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama