Testy na covid u dětí

817
16.7.20 16:58

Testy na covid nyní u dětí

Holky jak je to ted, když malá byla včera ve školce a dnes má 38 a bolí ji v krku? Nejsem zvyklá chodit hned k doktorce pro ATB a navíc naše má nyní dovolenou. Ale mám nějak povinnost informovat školku o nemoci nebo za jakých okolností dělají test na covid. Nechci nějak plašit nebo tak, právě jsem se doteď o to nijak nezajimala, z rizikové oblastí nejsme. No ale asi to ve školce chytla, říkala, že tak byly nějaké děti nemocné. Teplotu už jim ráno bohužel neměří…Ona ji má každopádně až dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

574
16.7.20 17:07

@Zuzanec nejlepsi je zavolat detske doktorce ( urcite ma za sebe zastup nekde ) a ona doporuci postup. Bud vas posle na test nebo si vas pozve do ordinace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11149
16.7.20 17:10

@Zuzanec Zitra zavolej k Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
16.7.20 17:11
@Elzaaa píše:
@Zuzanec nejlepsi je zavolat detske doktorce ( urcite ma za sebe zastup nekde ) a ona doporuci postup. Bud vas posle na test nebo si vas pozve do ordinace.

No asi zavolám zítra na ten zástup, dnes ji to vyskočilo až odpoledne…ráno jen zvýšená. Jako Covid to na 99procent nebude, jak říkám, za jiné situace bych to vůbec ještě neresila, ale teď je to trochu jinak no…

Příspěvek upraven 16.07.20 v 17:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
16.7.20 17:12

@Zuzanec takhle jsem ja postupovala v pripade kdy mela starsi dcera horecku. A o informonavi skoly, nebo skolky se zeptej. Me rikala ze az v pripade pozitivniho testu informuje hygiena skolu. Ale ja i volala tridni ucitelce jak se vec ma, ze mame horecku. Covid to nakonec nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
16.7.20 17:13

@Zuzanec drzim palce at je vse co nejdrive ok. Ted jsou vsude precitliveli jen na obycejne zakaslani :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
817
16.7.20 17:17
@Elzaaa píše:
@Zuzanec drzim palce at je vse co nejdrive ok. Ted jsou vsude precitliveli jen na obycejne zakaslani :)

Navíc já mám za měsíc TP, tak snad z toho nic nebude. Tak teď ještě řeším, jestli tam půjdu já nebo manžel. Teď už asi v čekárně bývá vice lidi a nevolají si každého zvlášť…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
16.7.20 17:21

@Zuzanec u nas udetske se ceka venku pred budovou a volaji si po jednom pacijentovi. Dneska jsem tam byla s malou na ocko. Ale pokud jsi tehu radeji bych poslala manzela. Ne vsude jeste opatreni dodrzuji. U meho praktika uz cekarna narvana jako… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61675
16.7.20 17:22

Nedělala bych nic jinak, než v době nekovidové. Takže srážte teplotu a k doktorace v případě, že budou horečky na 3 dny nebo nějaké jiné zvláštní příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.7.20 17:27

Používáme toto: TOZAX SARS-CoV-2
Jednou za čas se doma otestujeme jak na protilátky, tak na momentální přítomnost viru. Koupíte v lékárně, vhodné i pro děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61675
16.7.20 17:31
@goropredtokiem píše:
Jednou za čas se doma otestujeme jak na protilátky, tak na momentální přítomnost viru. Koupíte v lékárně, vhodné i pro děti.

Jakou přítomnost viru? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21218
16.7.20 17:32
@goropredtokiem píše:
Jednou za čas se doma otestujeme jak na protilátky, tak na momentální přítomnost viru. Koupíte v lékárně, vhodné i pro děti.

Jako že máš něco na testování coronaviru, jo? Ha ha, ještě z lékárny. Když to, co se tu dováží jako test z krve má tak mizernou účinnost, tak v lékárně se koupí něco spolehlivého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707

Na podzim si to fakt neumim predstavit, to bude ve skole masakr. Moje dite uz tak je nachylne na nachlazeni :roll: myslite, ze treba budou mit doktori testy primo v ordinacich?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61675
@goropredtokiem píše:

To jsou ty rychlotesty, ze kterých vyšel negativní celý ten Darkov, ne? :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1963

@goropredtokiem Tenhle test opravdu přítomnost viru neprokáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama